Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Yamaha TZR50 Büyük İhtimalle Yakında Türkiye'de

Motovento
    REKLAM ALANI
    punkermanmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    olacak olacak
    kosarak gecerim bu motoru

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    ya tıpıne hasta oldum ayrıca su soggutmlalımı???

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    pazarlama atağı bu bence yeni kanun 50 cc motorlara ehliyet gerektirmeyecek diye biliyorum bu motorda o kesime hitap edecek sanırım fakat motor harika görünüyor fiyatı uygun olursa herkezin yedeğinde olabilir 1 adet
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Zaten mete abiyle de konuştuk.
    Biz bu motoru ucuzda olsa almayacaz.Bizde büyük popo ambiansı var.
    Bu motor bozar bizi.

Evat test ettik onaylamadık...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

repsolcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

harikaaa

makine benim çok hoşuma gitti duruşu 125r dan çok daha ii, tekerler ve kasa daha büyük.
    ayrıca, bence 50 cc sinin gelmesi çok daha mantıklı.çünkü 125 cc gelirse eğer fiyatı en aşağı 6.5-7 olur ve 5 milyara cbr varken bunu almak pek mantıklı olmaz.
    o yüzden 50 cc sinin gelmesi ii olur.fiyatı da 4 olur gibime geliyor...

punkermanmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    olacak olacak
    arkdaslar ozur dıleyrek sormak ıstıyorum 50 cc motoru ne yapacaksınız acaba ???
    hızı max 60-70 olur bunun hadı bılemedın 80 olsun !!!! verılen paraya yazık .onun yerıne ybr almak daha mantıklı degıl mı ? ama eger (cahılıyetımı hos gorun lutfen) bunlarda da sıgorta falan sokup hız arttırma olayı varsa o zaman parasına deger mı dıy dusunulur . Bide bu makina 2 zamanlı ama bence fazla umutlanmayın derim .

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    yanıı punkermanmania...(amma uzun ısmın var) haklı neden derseniz görüntü çok hoş ama gitmiyor rezil olursunuz ve 4 mılyar bıle fazla olabılır 100cc olsa yıne neyse adamın bırısı gelse sorsa kac cc dıye nedıyeceksınız

memin1857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer
    Yamahadan gelen emailda piyasa koşulları uygun olursa talep otursa getireceğiz diyor. Avrupa satış fiyatının 2500 euro olduğunu görünce şok oldum. Benim tahminim, Türkiye piyasası koşulları uygun olmayacak ve bu ürün gelmeyecek. Gelmesinde zaten...

Mad Bike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Wildstar 1600
    görünüşe aldanmayın çocuk motoru bu. 2beygirlik bi alete kim binmek ister ya söyleyin...hadi diyelim bunu aldın 2 sene sora r6 ya bineblicekmisin..bence 250 cc bişey yapsadar daha mantıklı olurdu
    MOTOR GÜÇLÜ ADAM İŞİDİR

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı barisozcetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu iki zamanlı teknolojisi sandığınız gibi değil, 4 zamanlıyla karşılaştırmayın, moto gp den önce yapılan 125 ve 250cc yarışlarında kullanılan motorlarda 2 zamanlı ve 125cc ler 30-40bhp, 250cc ler ise 50-60bhp gücünde. birde radyo kontrollü modellerde kullanılan motorlar var 2 zamanlı, onlardan 1cc den küçük motorlarda 1hp den fazla güç almak mümkün, tabi onlar nitrometan yakıtla çalışıyorlar.

arkadaşım sen gp motorlarının diğer motorlarla ynı güçtemi sanıyosun ...discovery bu konu ile alakalı bir proğram yapmıştı her markaya tektek sordular max hızınız ve hp niz nedir diye hepsininde mekanikerleri sadece güldü hiç biri cevap vermedi soruya sadece 250hp üstü- diyerek yanıtladılar ...ve o motorların değeri 2,5 milyon dolar...isteyene yaparız diyolar ...eğer bu motorda o teknoloji kullanılırsa bu motora 10-15 hp ye kadar güç verebilirler ama satış fiyatıda 100 000 $ üstü olur ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

hayabussa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor hacmi yüzünden çok çooooooooooook dandik 50cc mobiletlerde ve mopedlerde kullanınıyo
    ilk super sport motoru olarak diycek olursak derby'nin 125cc'si var oda 2 zamanlı tek silindirli

Motosikleti
    movistar
    250 lik japon bekliyoruz kardeşim
    şaka mı bunlar ya...

Mad Bike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Wildstar 1600
    50cc lik motorun fiyatı 2500 euro olunca şaka gibi geliyor sana tabi, bunun gümrüğünü kdvisi ötvsini kat 6yı geçer bu motor. 250 gelseydi oda 10liranın üstünde olurdu diye getirmiyolar. bu motorun türkiyede iş yapması zor. ben şahsen avrupada bir süre boyunca 50cckullanma zorunluluğu yüzünden çıktığını düşünüyorum. yamahanın avrupadaki ss tutkunu taze motorculara yönelik yaptığı bir üründen başka birşey değil
    MOTOR GÜÇLÜ ADAM İŞİDİR

krank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu japon arkadaşlar parayı avrupadan kazanıyorlar galiba.2500 euro mu??oha derim..
    taylandta cektiğim cok anlamlı bir resim (temmuz 2006)
    bazı arkadaşlar çin mallarının motosiklet fiyatlarını düşürdüğünü söylemişlerdi.alın size çin malı motosikletin bulunmadığı bir ülke.ama fiyat düşük(maldan anlayan bilir)yamaha nouvo otomatik fiyatı 4400 baht yaklasık 1100 dolar..
    şöyle de diyebilirsiniz kardeşim orda yamahanın hondanın fabrikası var onun için ucuz.bizde yok mu?.valla ben bu işten birşey anlamadım..
    cahil doluymuş burası bee..

Muharrem1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBX 250 TVİSTIR
    cok ğüzel ğörünümü var ama bize gelmez 125 veya 250olsa neyse

egzozu görünce anladım bunun motorunda bi nane oldugunu
    burda bir videosu var
    http://video.google.com/videoplay?do...67801992&q=tzr

piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    İlk fotoğraflara bakınca bişey sanıyorsun motoru bence hiçbi işe yaramz 50cc çok komik yaws bide en az 8000YTL derler buna
    Aşkım Sadece Motorum

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    1.500 lira eder gibi

uzman***** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 ESD
    5 para etmez... alan bin pişman olur geri satar bunu yavv,,, ikinci el piyasası büyük olacak bi motor bu.. peugeot mobilette out TZR 50 in
    " inandığın gibi yaşar, yasadığın gibi ölürsün!!! "

brody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250 satıldı
    Alıntı Mad Bike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50cc lik motorun fiyatı 2500 euro olunca şaka gibi geliyor sana tabi, bunun gümrüğünü kdvisi ötvsini kat 6yı geçer bu motor. 250 gelseydi oda 10liranın üstünde olurdu diye getirmiyolar. bu motorun türkiyede iş yapması zor. ben şahsen avrupada bir süre boyunca 50cckullanma zorunluluğu yüzünden çıktığını düşünüyorum. yamahanın avrupadaki ss tutkunu taze motorculara yönelik yaptığı bir üründen başka birşey değil
    Avrupadaki motor fiyatlarını Türkiye için değerlendiriken neden hep ordaki bayi fiyatının üstüne burda kdv, ötv falan hesaplanıyor hiç anlamıyorum. Türkiyeye avrupadaki bayilerden satın alınıp ithal edilmiyor ki bunlar. Bence en mantıklısı hem Türkiyede hem orda olan bi modelin fiyatını baz alarak tahmin yürütmek daha mantıklı olur. Mesela YBR125 in Fransa fiyatı 2285€. Aynı mantıkla hesaplarsak Türkiye fiyatının 5000YTL nin üzerinde olması lazım. Ama Türkiye fiyatı 3299YTL ( yaklaşık 1725€ ). O yüzden fiyatı bilinen bi modelle kıyaslayarak hesaplamak daha mantıklı olur diye düşünüyorum. TZR50 nin Fransa satış fiyatı 2989€. YBR125 in fiyatıyla oranlarsak Türkiye fiyatı yaklaşık 4315 YTL. çıkıyor.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler