Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Yamaha TZR50 Büyük İhtimalle Yakında Türkiye'de

Motovento
    REKLAM ALANI
    alpinalo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya bu tzr nin nette baktıgım videolarında 125 lik leri var videolarını izledim biraz ii görünüş ama cidden yavaş ve yetersiz kalıyor eger sölenen gibi 125 lik motorla gelirse baya bi kafa tutar sanırım cbr 125 e cünkü ben aylardır motorları araştırıyorum cbr ı hergün araştırmaya devam ediyorum ama bu motor görüntüsü ile beni cezbetti bile motor yeterliyse secimimi gözden geciririm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    50cc çok küçük olmasına rağmen 6. viteste kaç yapar bu makine...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

memin1857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer
    Alıntı Kartal23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50cc çok küçük olmasına rağmen 6. viteste kaç yapar bu makine...
    1.74 beygir haliyle 6. vites son hız 45km/h yapıyormuş. 9 beygirlik versiyonu 6. vites son hız 85km/h yapıyormuş.

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    yanınızdan mobilet geçebilir dikkatli olun 2 beygirmiş
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tam bakkala gitmelik , ama siyah hosmus cok ... bir de niye 50cc'ye boole arka teker takarlar anlamam. Tam "gitmeyen gosteris motoru" =) cbr125 motorlu fireblade :D
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı memin1857 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu makina 2 beygir bile değil. Anlamsız bence. Çıkaracağı sesi siz düşünün. Kasası ve tekerlekleri CBR125'ten çok daha büyük. O yüzden daha şık görünecektir ama, 50cc ve 2 beygir bile değil. 2.5Nm torku var. 9 beygiri niye 2ye limitliyolar anlamadımki? Yeni başlayanlar bile Avrupada kanunen 9 beygirle başlayabiliyor. 9 beygir olsa ne olur, ayıp o kasaya bence. Birde sanırım sınırlamalar derbilerdeki gibi bir sigortadan ibaret değil. Egsoza, karbüratöre ve ateşlemeyede girişmek gerekiyor. 6000 devir yapması az zaten. Sonuçta fabrika çıkışı 1.74 beygir. 1 nokta 74. Son hızı 45km/h. Bazı ülkelerde 9 beygir olanları var. O bile maks 85km/h yapıyor. Ülkemize kaç beygir olanın geleceği önemli. 1.74 beygir olanı hiç getirmesinler üzmesinler bizi. Üstünde yamaha yazıyo diye bi fiyatlar çekerler 1.74 beygir makinaya oof of.

aynen katılıyorum...+1...

Olcan kardeşim sana cevap yazan Nihat Çadırcı abimizle yıllar öncesine dayanan samimiyetimiz var...Bu aralar irtibatı kopardık...En son fuarda biraz sohbet ettik...Yani İstinyeye gitsen ziyarete çok sıcak ve samimi karşılar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    bu kocaman görünen küçüçük motor 50 cc mi gerçekten?? iyi de 50 cclik motor o koca lastikleri çevirebilecek mi? ya da birileri bizimle oyun mu oynuyor acaba

ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    ülkemiz pazarında tutunamaz böyle modeller, çünkü avrupadaki gibi erken yaşta küçük cc yada sınırlandırılmış güçteki motosikletle başlama olayımız yok.
    yamaha bu motoru piyasamıza sürerse umarım 18 yaş altı pist yarışlarıda organize eder ama zor be arkadaşlar...
    sürebiliyorum, öyleyse varım
    www.bikepics.com/members/ice300

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Fiyatı uygun olursa bisiklet niyetine alınabilir...16-20 yaş için ideal bir motosiklet, aşağıda verdiğim linke tıklarsanız neden böyle dediğimi anlayacaksınız;

http://video.google.com/videoplay?do...38631919&q=tzr
    BİR GÜN HERKES ABS'Lİ OLACAK!!! ABS SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN

zed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    runner vxr 200
    bu video dakiler 50 cc olabilir belki ama türkiyeye gelirse 125 lik versiyonuyla gelir örneğin derbinin 50 ccliğinin türkiyeye gelmediği gibi 125lik modeli geliyor yamaha da bence 125lik versiyonu ile getirecektir..

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yamaha bu motorla cbr a rakip olmayı düşünüyor bencede 50 cc çok komik ..125 cc ile gireceklerdir ...cbr a ciddi rakip ...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    yamaha akıl ederde bunun 125 lik ve aynı zamanda 250 liliğini getirirse iyi bir satış yakalayabilir artı olarak hyosungun elinde bulunan 250 lik kategorisinede bir renk getirir 50 cc gelrise bunların yüzüne bile bakılmaz artı yuksekte fiyatta koyarlarsa ellerinde bayağı bir motor olur satılmayan iki zamanlı yerine dört zamanlılarının geliceğinede eminim

mustafatuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011)
    50 cc mi? Dalgamı bu ya?

Yolda 250 cc lik Çin malı bir scooterin yanınızdan sizi sollarkenki olayı bi düşünün... hem 50 cc hemde 1 silindir , yetmezmiş gibi 6 vites yapmışlar....
    açıkcası bu alete 4000 ytlden fazla vermek aptallık olur..

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Çok saçma yav 50cc

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    bence bu tzr50 nin yanına bi 2 eklemeyi unutmuşlar tzr250 olmalı

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01

2 zamanlı motor

arkadaşlar bu iki zamanlı teknolojisi sandığınız gibi değil, 4 zamanlıyla karşılaştırmayın, moto gp den önce yapılan 125 ve 250cc yarışlarında kullanılan motorlarda 2 zamanlı ve 125cc ler 30-40bhp, 250cc ler ise 50-60bhp gücünde. birde radyo kontrollü modellerde kullanılan motorlar var 2 zamanlı, onlardan 1cc den küçük motorlarda 1hp den fazla güç almak mümkün, tabi onlar nitrometan yakıtla çalışıyorlar.

Arkadaşım ; pistlerdeki motorların durumu çok farklı.Sen de yazmışsın.Onların yakıtları farklı.Motor yapıları bile ; normal motorlara istinaden çok değişik.

Dileğimiz ; bu motorun 100cc den büyük olması...

Zaten mete abiyle de konuştuk.
    Biz bu motoru ucuzda olsa almayacaz.Bizde büyük popo ambiansı var.
    Bu motor bozar bizi.

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bana kalırsa tip olarak gerçekten çok iyi üstelik CBR 125 tende iyi görünüyor şu 250 cc segmentinde bu tip bir dizaynla Hyosunga yakın bir fiyatta koysalaridda ediyorum 1 numaraya otururlar...
    Ülkemizde üretim yapan firmalardan umarım artık bunun farkına varırlar ciddi bir alıcı kitlesi ben dahil bu görünümde 250 cc bir motosiklet bekliyor

basaran86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HJ-125T'di çalındı(Plakasıda bu)
    ya beyler öle böle muabbetini edioz 50 cc işte bakkala gitmelik felan neyin ama bu adamlar yamaha çıkartmasını yapıştırdıysa ben 3-4.000 YTL'den aşağı vermez bunları kimselere.Bence fiyat aralığı bu olur sırf Yamaha için yani

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler