Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2024 Honda NX500 motosiklet severlerin beğenisine sunuldu

Motovento
    REKLAM ALANI
    otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı Yobaaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunun fiyatı ne olur acep, benim için inanılmaz alınası duruyor
    internet sitesinde net 400 bin
    yazın bi kenara
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    camelon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türkiye ye gelip gelmeyeceği konusunda net bir bilgi mevcut mu?

Birkomat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa PX200e - Elektrikli
    fazla modern gözüküyor

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Selamlar Kırsal kesimde( alanlarda ) kullanmak için de uygun olabilir düşüncesindeyim. Aslında her eve şartta fiyatlar çok pahalı .

Motosikleti
    Yamaha Süper Tenere XT1200ZE & SYM Joyride 300
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar Kırsal kesimde( alanlarda ) kullanmak için de uygun olabilir düşüncesindeyim. Aslında her eve şartta fiyatlar çok pahalı .
    alüminyum alaşımlı. tel jant olsa offroad deneyimi güzel olabilirdi

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu blok, Nc deki Jazz motorunun biraz daha küçültülmüşü mü acaba? Max. tork 6500 devirde, bayaa iyi yani.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Uzun yol sürüşleri için güzel bir motosiklet olmuş
    Ama şahsen yeni nesil motosikletlerdeki far tasarımlarını hiç beğenmiyorum.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu blok, Nc deki Jazz motorunun biraz daha küçültülmüşü mü acaba? Max. tork 6500 devirde, bayaa iyi yani.
    Standart 500 serisi bloğu: CB500F, CBR500R, CB500X ve diğer modeller ile (bir cruiser bir de poser scrambler var sanırım) aynı blok. Bu CB500X'in yerine geldi herhalde.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    @zihnigonen
    Bunun için tel janttan daha önemlisi offroad için uygun özelliklerde amortisör lazım o da bu motorda yok , ekleseler min 600 e çıkar fiyatı millet gider Africa alır yine :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:15 ----------

Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Standart 500 serisi bloğu: CB500F, CBR500R, CB500X ve diğer modeller ile (bir cruiser bir de poser scrambler var sanırım) aynı blok. Bu CB500X'in yerine geldi herhalde.
    Honda bu bloğu 350 Forza ya koyup fiyatı fazla abartmasa hemen bir tane alabilirim , yaş ilerliyor :( uzun yola hafif otomatik min 500 cc lazım Yamaha Tmax e bayılıyorum ama fiyatını görünce yine baygınlık geliyor , Kymco Sym de de var kullandım güzel makinalar ama ikinci elleri çöp oluyor..
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @zihnigonen
    Bunun için tel janttan daha önemlisi offroad için uygun özelliklerde amortisör lazım o da bu motorda yok , ekleseler min 600 e çıkar fiyatı millet gider Africa alır yine :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:15 ----------

Bu bloğu 350 Forza ya koyup fiyatı fazla abartmasa hemen bir tane alabilirim , yaş ilerliyor :( uzun yola hafif otomatik min 500 cc lazım Yamaha Tmax e bayılıyorum ama fiyatını görünce yine baygınlık geliyor , Kymco Sym de de var kullandım güzel makinalar ama ikinci elleri çöp oluyor..
    Tmax'e ben de bayılıyorum. Honda'nın Forza 750 var ama o zincirli, başka bir şey, forza 500 yapsalar tmax'e göre uygun fiyatı olsa diyorum ama hayal olur, kymco ak550 bile tmax fiyatına yakınken honda yine pahalı kalır.
    Ama 60'ımdan sonra tmax niyetim var. Şimdilik xmax'den vitesliye geçeyim 3-5 yıl vstrom falan kullanıp hevesimi alayım dyorum. yaşlanınca ya tmax ya da goldwing lazım.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tmax'e ben de bayılıyorum. Honda'nın Forza 750 var ama o zincirli, başka bir şey, forza 500 yapsalar tmax'e göre uygun fiyatı olsa diyorum ama hayal olur, kymco ak550 bile tmax fiyatına yakınken honda yine pahalı kalır.
    Ama 60'ımdan sonra tmax niyetim var. Şimdilik xmax'den vitesliye geçeyim 3-5 yıl vstrom falan kullanıp hevesimi alayım dyorum. yaşlanınca ya tmax ya da goldwing lazım.
    Aman aman Goldwing deme bana
    gider cabrio araba alırım daha iyi Forza 750 dediğin gibi hem zincirli hemde sele altı çok küçük birde şu Dct yi pek sevemedim dur kalk trafikte kayışlı varyatör kadar efektif değil , 400 cc de de modeller var ama 500 altı motoru yükleyip iki kişi binince rampada ıkınıyor..
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...
    Honda bu bloğu 350 Forza ya koyup fiyatı fazla abartmasa hemen bir tane alabilirim , yaş ilerliyor :( uzun yola hafif otomatik min 500 cc lazım Yamaha Tmax e bayılıyorum ama fiyatını görünce yine baygınlık geliyor , Kymco Sym de de var kullandım güzel makinalar ama ikinci elleri çöp oluyor..
    Kymco ve Sym'in ikinci el piyasasının oluşmasını bekle derim. 2. el olarak alırsan değer kaybı artık dert olmaktan çıkar. Sym'inkini çok incelemedim ama Kymco'nun 500'lük maxi-scooter'ını canlı gördüm, güzeldi vallahi, beğendim.
    espresso bunu beğendi.

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence Honda komple A La Carte menüye geçmeli. Önce motosiklet tipini seç, sonra motorunu seç, sonra renk-sticker-jant seç, sonunda toplayıp versinler hemen...

Bana bi ADV, yarım Jazz motorlu, önüne bi gaga, altına telli jant, siyah renk olsun...

Bana da bi Grand Tourer. Tam Jazz motorlu, arka ve yanlara çanta, sarı renk...

gibi mesela...
    Bi de fabrika çıkışı LPG

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)