Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

2007 model 600RR geliyor...

Motovento
    REKLAM ALANI
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Arkadaşlar, sonunda Honda 2007'de 600RR modelinde değişiklik yapıyor. Size daha önce de bahsetmiştim, bu sene değişecek diye. Artık Honda'nın ciğerini biliyorum. Ben motorun gerçeğini görmeden beğenip beğenmediğim konusunda birşey diyemeyeceğim. Azıcık yeni R6'ya benziyor, yeni 1000RR'dan da birşeyler almış gibi. Honda'nın çizgisi biraz bozulmuş gibi. Performans testleri paylaşıldığında buraya koyarım ama herhalde 600cc kategorisinde bazı değerleri bayağı değiştirecek gibi...

http://powersports.honda.com/preview/index.asp?bhcp=1
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    demgah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 1000 RR
    Mehemet sağol kardeşim, gerçektende çok beğendim, en iyisi yeni motor almak için 2007 yi bekleyeyim, benim için çok ciddi ve en önemli alternatif yalnız arka stop plakalıkta yanlış görmediysem plakalığı nasıl sökeceğiz o zaman

johny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet gerçekten başlığı açmadan önce bahsettiğin gibi R6 ile 1000 RR karışımı olmuş...Ama çok güzel göründüğüde ayrı bir gerçek...Performans değerlerinide oldukça erak ettim şimdi...Bakalım polemik yaratan R6 ya kafa tutabilecek mi...
    Bir sürü soru işareti var şimdi:D
    Zaman göstericek herşeyi...:D

Teşekkürler başlık için...;)
    [CENTER][SIZE="2"][B][FONT="Book Antiqua"]Ne kadar çok şey bilirsen bil; anlattığın, karşındakinin anladığı kadardır...[/FONT][/B][/SIZE][/CENTER]

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    ah iyiki 600RR yi bu sene almamışım
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    birşeyi merak ettim bu hondanın 2006 ve daha alt modellerinde farların kısa olanını yaktıgında tek far yanıyor ancak uzunları yaktıgında 2 farda yanıyordu ve bu tek farın yanması çok kötü bir görüntü sergiliyor hatta bazen polis durdurup diger farin ampulü patlamış degiştir görmeyim birdaha diyor acaba bu tek far çift far sorunu 2007 çözüldümü?? bu hondanın herşeyı güzel hoşta birde şu far sorunu olmasa...
    bu arada bu 2007 nin teknik özellikleini bilen varmı

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @ELINT
    hatta bazen polis durdurup diger farin ampulü patlamış degiştir görmeyim birdaha diyor
    Arkadaşım, o polisin cahilliği. Ona bakarsan motosiklet için hız sınırı nedir, bunu bile bilmiyorlar. Bir keresinde radara girdim, motosiklet için hız sınırını yanındaki kitaptan baktı. Farın ayrı olduğu modellerde hep farlar tek yanıyor. Bu da Honda'nın özelliği. Başka markalarda da var. İlk başlarda bana da garip geliyordu, artık alıştım Şu anda teknik bilgi pek yok ama 155 kg, 120 hp, slippery-clutch (kaydırgan debriyaj) özelliği olacağı söyleniyor.

Birkaç tane dergi kapağı var ama buradakiler gerçeğine pek benzemiyor...

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Ellerine sağlık, güzel bir başlık olmuş.

Gerçekten de 1000RR ve R6 çizgileri taşıyor. "Yamahacı" lar başlarlar yakında

Ama nihayetinde gayet güzel bir makineye benziyor.

En çok şaşırdığım ve sevindiğim şey ise nihayet beyaz bir motor üretecek olmaları. umarım yukarıda görülen 4 renkte üretim yaparlar da ortam fiyakalı beyaz motorlar görür
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    parası olan alır hocam ganisi olmayanda benim gibi sadece sayfalarda görür

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    KAFA GRENAJININ YANDAN DIK KESITLE INMESI HOS DURMAMIS GERI KALAN TASARIMI GAYET GUZEL
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    155kg, 120hp ve HESD sistemi gelmiş. HESD (Honda Electronic Steering Damper) sadece Honda'da bulunan bir teknoloji. Bence bu özelliği sayesinde 600RR tek olur. Elektronik direksiyon amortisörünün değerini kullananlar bilir. Hidrolik amortisörden farkı direksiyonun hafifliği ve sertliği tamamen bilgisayar tarafından otomatik olarak ayarlanıyor olması. Diğerlerinde manuel olarak elle sertleştiriyorsunuz ki bu hiç kullanışlı bir özellik değil. Motorun ivmelenmesine göre ve süratine göre otomatik olarak ayarlanıyor. 2007'de 600RR'a da koyacaklarını tahmin ediyordum. Honda büyüksün!

http://www.superbike.co.uk/news/Supe...ews_94409.html

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öheeee bukadarda R-6 ya benzetilmezki ayıp bee !!

on7_kral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gerçekten güsel olmuş ama haa 600 lerin içinde en ii si bence
    [B][U]motosiklet.net@hotmail.com[/U] [/B] (İsteyenler Ekleyebilir) :cat:

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    güzel araştırma olmuş eline saglık.
    birşeyi merak ettim honda neden diger firmaların 600 lük modelelrinin hep en düşük hp lisi olan oluyor. örnegin
    CBR 600 RR=117 / 13.000
    GSX-R600=125 hp / 13500 dd
    ZX-6RR=129 PS/14.000 rpm
    r6= bunu yazmaya bile gerek yok
    ama dikkat ettim hepsi farklı devirlerde alınan hp ler ve honda içinlerinde en düşük devirde olanlarıı. honda motorun ömrünü uzun tutmak için mi düşük devir tercih ediyor.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Yandan gorunusu 2006 Gsxr - 600 e cok benziyor.Ozellikle de on sinyalin alt tarafinda kalan kisim.

155 kilo mu?

600rr nin onceki modellerinde en cok elestirilen kisim diger rakiplerine gore hatiri sayilacak kadar agir olmasiydi.2006 gsxr-600 un 160 kusur kg oldugunu duydugumda bayagi bir etkilenmistim.Eger Honda'nin iddia ettigi gibi yeni 600rr 155 kg olacaksa Honda bayagi bir yol katetmis demektir ...

Bu gidisle 100kg'ye kadar inecek 600cc sinifi motorlar 7-8 seneye kalmaz
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Herşey hp demek değildir de ondan... Honda gibi bir teknoloji devi neden güçlü motor yapamasın ki? Geçin bu kıyaslamaları artık. Hala bıkmadınız mı? Motorun ömrü 500-1000 devir az ile mi uzun olacak? Honda'nın motorlarının uzun ömürlü olmasının nedeni teknoloji farkıdır.

foreveryoung1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF250
    çok güzel olmuş vatana millete hayırlı olsun..................
    [B]lastiği yakkkkk ruhunu değilllll[/B]

on7_kral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgelsin Bakalım
    [B][U]motosiklet.net@hotmail.com[/U] [/B] (İsteyenler Ekleyebilir) :cat:

Pizza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GS500
    boy ben anlayamıyorum. 2006 model 600RR dan farkı dış görünüşte var mı ? Farklılık nerelerde var Görebildiklerini yazsana öğrenelim.

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    2007 lerin çıkması demek "0" km 2006 ların ve 2.el 2005-2006 larının fiyatlarının azda olsa düşmesi demektir ki bu alıcı için çok iyi bir haber sayılabilir ben şahsen sevindim ayrıca yeni tasarımda bence çok güzel olmuş zaten bu sektör (hem otomotiv hemde motosiklet) sürekli birbirinden etkilenir fazla takılmamak gerekir önemli olan içinde yatan motor ki hondada en iyisini yapacağından eminim hayırlı olsun şimdiden ne diyelim...
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @Pizza
    boy ben anlayamıyorum. 2006 model 600RR dan farkı dış görünüşte var mı ? Farklılık nerelerde var Görebildiklerini yazsana öğrenelim.
    Abicim farkı var mı ne demek? Alakası yok ki. Yan grenajlar 2006 model 1000RR'da olduğu gibi küçültülmüş, şanzıman açıkta kalıyor, motor çok açıkta. Arka kuyruk tamamen farklı, hava girişleri kaldırılmış ve sivriltilmiş. Egsozda ciddi değişiklikler var. Kafa grenajı tamamen farklı, yeni R6'daki gibi farları ayıran bir hava girişi var, yanlardaki hava girişleri kaldırılmış.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler