Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

CF MOTO NK serisinin tasarımı değişiyor. Konsept model tanıtıldı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KROSNO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her şeyi boklama huyunuzu anlamıyorum ya.

Bence süper olmuş ya benim turkuaz NK'yı vereyim bunu alayım çok isterim. Roket gibi makine.
    Bak kilit sözcük bu, Sence.
    Ver senin nk yı, üste koy 300 daha hemen git al.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KROSNO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her şeyi boklama huyunuzu anlamıyorum ya.

Bence süper olmuş ya benim turkuaz NK'yı vereyim bunu alayım çok isterim. Roket gibi makine.
    Roket gibi makina dediğine göre motoru pıstırıp alt aydınlatma da takmışsındır sen :D

Boklama ile nalakası var. bajajdan düşük kalite aletin fiyatı bajajdan yüksek. neyini öveceğiz?

aletlerin sadece Gösterge parasına millet cg motor alıyor, sanki amerikan
    espresso bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Roket gibi makina dediğine göre motoru pıstırıp alt aydınlatma da takmışsındır sen :D

Boklama ile nalakası var. bajajdan düşük kalite aletin fiyatı bajajdan yüksek. neyini öveceğiz?

aletlerin sadece Gösterge parasına millet cg motor alıyor, sanki amerikan
    Bu nasıl bir fanboyluktur arkadaş. Yazdığın her mesajda bajaj öyle iyi böyle iyi diye yorum yazıyorsun. Reklam parası almiyorsan seni kandırıyorlar haberin olsun.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Tek silindirli 200-250cc lik makinelerin güç sürat kıyaslaması bence olmaz hepsi üç aşağı beş yukarı aynıdır Honda’sı bajajı cfmoto su çok değişmez ..

Fark malzeme kalitesi ve işçilikte blok kalitesinde sorunsuzlukta öne geçer .. bence o kıyaslamada uzun km blok açtırmayan makine en güzelidir kullanıcı dostudur .. çift silindir olsa iş değişirdi onlarda tork eğrisi beygir dağılımı firmadan firmaya değişir ..

ergunerbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 Z Tenere
    Arka janttaki kapak tarzı parçalar yandaki kanat dalgaları ne işe yarayacak çözemedim.

Alıntı akgokhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu nasıl bir fanboyluktur arkadaş. Yazdığın her mesajda bajaj öyle iyi böyle iyi diye yorum yazıyorsun. Reklam parası almiyorsan seni kandırıyorlar haberin olsun.
    gökhan kardeş cf moto'yu BMW ile mi kıyaslayacagız? Çin motoru bir üst kalite olan hint ile kıyaslanır onunda türkiyede en bilineni bajajdır.

Fanboy demen için bajajı honda ile kıyaslayıp övmem gerekir, bazen boş lakırtı yapıyorsun.

yazdıgım her masaj fiyat ve hint - çin kalitesi ile alakalı, amerikan ya da japon konularına gelip "bajaj söyle iyi" demıyorum.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu acayip,bilimkurgu filminden çıkmış gibi kafa tasarımlarına bir ben alışamadım herhalde.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Bana kardeş diye hitap edebilmen için yaşının 40 a yakın olması gerekir.

Motorunu beğendiği için Roket diye tabir eden birisine dalga geçer gibi pıstırıp ışık da takmışsındir kelimesini kullanarak " boş lakirti " yapmaktan, çok daha seviyesiz bir konuşmayı , bajaj övgüsü ile bitirmek emin ol tam bir fan boyun yapacağı şeydir.

Alıntı akgokhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana kardeş diye hitap edebilmen için yaşının 40 a yakın olması gerekir.

Motorunu beğendiği için Roket diye tabir eden birisine dalga geçer gibi pıstırıp ışık da takmışsındir kelimesini kullanarak " boş lakirti " yapmaktan, çok daha seviyesiz bir konuşmayı , bajaj övgüsü ile bitirmek emin ol tam bir fan boyun yapacağı şeydir.

fanboylugun tanımını bilmiyorsun demek ki :D

İran Afganistandan daha iyidir demek kendi aralarında kıyaslamak demektir. iran sevdalısı demek değildir. Bajaj CFMOTO'dan daha iyi demek de aynı şey.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gökhan kardeş cf moto'yu BMW ile mi kıyaslayacagız? Çin motoru bir üst kalite olan hint ile kıyaslanır onunda türkiyede en bilineni bajajdır.

Fanboy demen için bajajı honda ile kıyaslayıp övmem gerekir, bazen boş lakırtı yapıyorsun.

yazdıgım her masaj fiyat ve hint - çin kalitesi ile alakalı, amerikan ya da japon konularına gelip "bajaj söyle iyi" demıyorum.
    Yalnız CF Moto'nun bizde satılan 250cc üstü motosikletleri totalde Bajaj'ın motosiklelerinden hallice iyi / kaliteli bu arada. 250cc ve altını bilmiyorum, pek ilgilenmedim o modellerle...

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    cfmoto hiç kullanmadım ama bajaj ve hero kullandım. bajaj bizim ülkemizde satılan en kaliteli hintli değilki cfmotoya kıyas olsun.

heronun cfmotoya denk bir modeli yok ama sorunsuzluk kapsamında hero ile kıyas edilebilir.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cf moto hala kayyumlu fetöcü uma tarafından mı getiriliyor?

bu gibi markaların satış sonrası en kritik yanı, bajaj gibi badem bıyık zihniyet ile getiriliyorsa yallah düşman başına. Ancak adam gibi bir satış sonrası politikası izleniyorsa motorun sorunsuzluğunu test etmek lazım..

kullanıcısı olmadığım, çevremden duyduğum sorunsuz motorlar : tvs,kymco,sym(bunu kullandım bir süre) , sadece dominar modeli (bajaj)
    kullanıcısı olmadığım, çevremden duyduğum sorunlu motorlar: geri kalanların hepsi

bunun ortası yok. ya çöp ve fanboylar sayesinden millet iyi motor sanıp alıyor,ya da problemsiz bir motor.

gerçi SYM Zmoto'ya geçti, sorunsuz olsa ne yazar, bajaj gibi müşteri ile inatlaşmanın ötesine geçemezler.
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cf moto hala kayyumlu fetöcü uma tarafından mı getiriliyor?

bu gibi markaların satış sonrası en kritik yanı, bajaj gibi badem bıyık zihniyet ile getiriliyorsa yallah düşman başına. Ancak adam gibi bir satış sonrası politikası izleniyorsa motorun sorunsuzluğunu test etmek lazım..

kullanıcısı olmadığım, çevremden duyduğum sorunsuz motorlar : tvs,kymco,sym(bunu kullandım bir süre) , sadece dominar modeli (bajaj)
    kullanıcısı olmadığım, çevremden duyduğum sorunlu motorlar: geri kalanların hepsi

bunun ortası yok. ya çöp ve fanboylar sayesinden millet iyi motor sanıp alıyor,ya da problemsiz bir motor.

gerçi SYM Zmoto'ya geçti, sorunsuz olsa ne yazar, bajaj gibi müşteri ile inatlaşmanın ötesine geçemezler.
    Benim bildiğim bu hintliler de çinliler de hep badem bıyıklı anadolu kaplanlarının şirketleri getiriyor. Yani onlardan herhangi bir kalite beklemediğim için her ikisini de almam.
    Cyan bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız CF Moto'nun bizde satılan 250cc üstü motosikletleri totalde Bajaj'ın motosiklelerinden hallice iyi / kaliteli bu arada. 250cc ve altını bilmiyorum, pek ilgilenmedim o modellerle...
    Normal Hintliler genel bütün markalarına bakarsan yüksek hacim hiç biri girmiyor ortakalıkları olsada bmw harley davidson falan gibi kendileri üretmiyor mesela harley davidson 13 tane modeli Hindistan’da üretiliyor ..

Hacim yükseldikçe mecburi zaruri malzeme kalitesini arttırmak zorundalar metal kalitesini Demir kalitesini kullanılan karoseri grenaj sele gidon kalitesini mecburlar buna 70 beygirlik bir bloku kürdan gibi bir şaseye oturtamazlar yada ucuz malzemeli maşa ile kullanamazlar adamın gidon elinde kalır lastiği kopar gider kısaca hacim yükseldikçe o malzeme ham madde kalitesini mecburi yükseltmek zorundalar..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)