Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sadece 54 kişi sahip olabilecek! Yamaha R25 TR54 Edition

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yamaha R25 TR54 Edition Türkiye'de!

Yamaha "R25 TR54 Edition" sahipleri, anahtarlarını Toprak Razgatlıoğlu'ndan aldı.

Dünya Superbike Şampiyonu Toprak Razgatlıoğlu: "Kendi açımdan gurur duyuyorum, ülkemde böyle bir şey yapılması beni çok mutlu etti" Yamaha Motor Türkiye Ülke Direktörü Hakan Kaya: "Yarış motoruyla birebir benzer ürünü 54 şanslı arkadaşımızla tanıştırma fırsatını bulduk"

Yamaha Motor'un, Dünya Superbike Şampiyonu Toprak Razgatlıoğlu'nun motosikletinden esinlenerek hazırladığı 54 adet "R25 TR54 Edition"ın sahipleri, anahtarlarını milli motosikletçinin elinden aldı.

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) Milli Takımlar Kaptanı ve Dünya Süpersport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun Sakarya'nın Akyazı ilçesindeki pistinde düzenlenen etkinlikte anahtarlarını teslim alan R25 TR54 sahipleri, Razgatlıoğlu ve Yamaha R25 Kadınlar Kupası yarışçılarının antrenmanlarını izleme fırsatı yakaladı.

Sofuoğlu, AA muhabirine, organizasyonda iki etkinliğe ev sahipliği yaptıklarını söyledi.

Türkiye'deki kadın yarışçıların antrenmanlarını izleme fırsatını bulduklarını belirten Sofuoğlu, "Çok yetenekli ve genç bayanlar var. Antrenman anlamında eksiklerini görmek istiyorduk, onları canlı görme imkanı oldu. Toprak, dünya şampiyonu olduğunda 'Toprak Edition' motosikleti yaptık ve bunlar Türkiye'deki seçilen 54 müşteriye satıldı. Teslim törenini yaptık, güzel organizasyon oldu. Hem sporcular hem de motosiklet sevdalısı insanların toplandığı güzel bir gün." diye konuştu.

- "Ülkemde böyle bir şey yapılması beni çok mutlu etti"

Razgatlıoğlu da kendisine özel motosikletler tasarlayan ve böylesine güzel organizasyon düzenleyen Yamaha yetkililerine teşekkür etti.

Motosikletleri sahiplerine teslim ettiklerini anlatan Razgatlıoğlu, "Kendi açımdan gurur duyuyorum, ülkemde böyle bir şey yapılması beni çok mutlu etti. Bu başarıları elde ederken halkımızdan çok büyük destek istiyoruz. Şimdi çıktığımız yarışlarda daha çok savaş vereceğiz. Böyle bir şeyin olması bizi çok mutlu etti." dedi.

Yamaha Motor Türkiye Ülke Direktörü Hakan Kaya da Sofuoğlu'nun ev sahipliğinde gerçekleştirdikleri organizasyonla şanslı 54 kişiye motorlarını teslim ettiklerini bildirdi.

R25 Kadınlar Kupası yarışçılarını da Sofuoğlu ve Razgatlıoğlu ile pisti deneyimlemelerini sağlamak adına davet ettiklerini aktaran Kaya, "Zaten kadınların sosyal hayata daha çok tutundurulmasıyla ilgili düzenli olarak yürüttüğümüz çalışmalar var. Ümit ediyoruz bunların devamı da gelecek." şeklinde konuştu.

Kaya, online rezervasyon sistemi üzerinden kaydını yaptıran 54 kişiye motosiklet satışlarının yapıldığını belirterek, yarış motoruyla birebir benzer ürünü şanslı arkadaşlarla tanıştırma fırsatı bulduklarını kaydetti.

Gösterilerin ardından motosiklet sahipleri anahtarlarını Razgatlıoğlu'nun elinden aldı.

Yamaha R25 TR54 Edition

Türk motor sporları tarihinin en önemli başarısına imza atarak 2021 Dünya Superbike Şampiyonası'nda birincilik kürsüsüne oturan Red Bull sporcusu Pata Yamaha Fabrika Takımı Pilotu Toprak Razgatlıoğlu'nun motosikletinden esinlenerek hazırlanan R25 TR54 Edition, Türkiye'deki kullanıcılar için 54 adet hazırlandı.

Yamaha R25 ustalıkla hazırlanarak orijinale en yakın görüntüye ulaştı. Razgatlıoğlu'nun şampiyonluk kazandığı 54 numaradan ismini alan R25 TR54, motosikletin mevcut özelliklerine ek olarak Hızlı Vites Değiştirme Sistemi (QSS), R serisi orijinal motor koruma, özel rozet ve Toprak Razgatlıoğlu 2021 şampiyonluğuna özel sticker tasarımı ile donatıldı.

Kaynak: AA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    "Esinlenerek" için sorun yok da "birebir benzer" nasıl oluyor?

Motosikleti
    Artık Yok...
    Çok değil 3 ay sonra ilanlarda TR54 görünümlü R25 diye ilanlar görürsek şaşırmayalım..

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başlık yanlış olmuş."Sadece 54 kişi sahip olabilecek!" değil "Sadece 54 al-satçı sahip olabilecek 1-2 ay sonra 2 katına koleksiyonluk R25 diye satışa koyacak" olmalıydı.
    tommygun, espresso ve nick.dll bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT25 2016
    tasarımı çok baştan savma olmuş.
    infernus bunu beğendi.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Ne 54'müş birader be.
    Düzceli falan olsaydı da 81 kişi faydalansa iyi değil miydi.
    82 Le mans
    83 san marino
    84 suzuka
    Dur o başka birşeydi.
    verin enişteye bir tane daha. http://www.motosiklet.net/forum/moto...nu-basmak.html

(Toprak'ı tenzih ederim.)

Normal R25’e sticker uygulanmış çok uyduruk duruyor

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    kolekşın seri r25 ler hayırlı olsun.200k ve üzeri rahat satılır.onada o parayı veren keriz çıkar.

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Böyle şeyleri sevemeyen bir ben miyim? Adama dair izler taşıyor ve mahallearası stickerından farkı yok. 54 kişi kendini farklı hissedecek diye ne saçmalıktır? Zamanında honda nın cbr serisi için yaptığı hataları yamaha r25 için yapmaz umarım.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Lacivert bir R25 alip aynisi yapilir. M serisi bmwler gibi

Quantrell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha guzel dusunmus evet, ancak daha motosikletler gelmeden `ozel musterilere` sattik demesi beni benden aldi. yine halktan birilerine degil yani kendi cevrelerine

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S

Allah aşkına r25in tasarımı ile bu motorun tasarımı arasında benzerlik bile yok.
    Stickerların boyutundan bile çalmışlar
    Yemin ediyorum mahalle arası reklamcıya git ,
    toprağın motorunu göster
    buna benzesin istiyorum de
    Daha güzel tasarım yapmazsa hiçbirşey bilmiyorum
    infernus ve Shrieker bunu beğendiler.

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155

Motosikleti
    250r
    onka

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Çıkar onu da alacak bi salak. Speed triple ile r25 i yan yana koy yine r 25 alır bizim apaçi gençlik.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:25 ----------

https://sahibinden.com/1039507507 230 bine 90 beygir cbr 650r vs 254 bine 36 beygir eşşek.
    espresso bunu beğendi.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Üç kuruşluk sticker için 100.000 lira fark ödeyecek olanın aklına şaşayım!

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    R25 deyince aklıma hep Starbucks / amk / kanka / ayfon geliyor.

Ha bir de ; " Pazarlık yok sonn fiyat"
    tommygun bunu beğendi.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı xtrafrozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 deyince aklıma hep Starbucks / amk / kanka / ayfon geliyor.

Ha bir de ; " Pazarlık yok sonn fiyat"
    Eski model Agv kask, derisi pul pul olmuş Dainese deri mont, tirrek bir dar kot, altına beyaz spor ayakkabıyı da ortama ekleyelim.
    espresso, xtrafrozen ve Thracian bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski model Agv kask, derisi pul pul olmuş Dainese deri mont, tirrek bir dar kot, altına beyaz spor ayakkabıyı da ortama ekleyelim.
    Bir de R25 aynaları çok pahalıymış sanırım, eskimesin, taş falan gelmesin diye hep katlayıp geziyorlar.
    tommygun bunu beğendi.

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben en cok ana yola baglanırken arka lastigi yanlamalarına imreniyorum. Keşke yaşım genç olsa da ben de böyle fesatça yorum yapmasam.

tommygun, Thracian ve espresso bunu beğendiler.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)