Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

TVS Ronin - Yeni TVS modeli tanıtıldı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlar hakkında o kadar atıp tuttuk ki bu saatten sonra "keh keh yanılmışız" deyip aralarına katılmaya çalışsak daha kapıdan girmeden döverler bizi.
    Bir şey olmaz onlar kandırılmaya veya yanılmaya çok alışıklar. Seni bunun için yargılamayacaklardır.
    DickName, tommygun ve Gökhan_Aygün bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj >Pulsar 200NS
    bende diyorum tvs çift silindir işine girmez 250 cc de ne alaka diyorum sitesine girdim baktım rtr 200 ile aynı blogu kullanıyor tek sılındırlı blok vasatlık liyakatsizlik burdada buldu bizi arkadas kaçamıyoruz yozlaşma her yerde bilgisizlik heryerde
    pinkcrow7 bunu beğendi.

chcts1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crypton s 2019
    şu motoru bile üretemiyoruz ülke olarak ya
    vasatın önde gideni deli gibi titrer gitmez durmaz vs

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı chcts1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu motoru bile üretemiyoruz ülke olarak ya
    vasatın önde gideni deli gibi titrer gitmez durmaz vs

Alıntı pulsarcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende diyorum tvs çift silindir işine girmez 250 cc de ne alaka diyorum sitesine girdim baktım rtr 200 ile aynı blogu kullanıyor tek sılındırlı blok vasatlık liyakatsizlik burdada buldu bizi arkadas kaçamıyoruz yozlaşma her yerde bilgisizlik heryerde
    TVS markasını 2007'lerden beri takip ediyorum. O zamanki RTR150 bile yakıt ekonomisi ve sağlamlığıyla meşhur olmuştu. Titreşimiyle de meşhurdu. Ama Türkiye'de çok tutulmuştu. TVS'den daha fena titreyen motor kullandım(Kymco CK125) Ama o da çok sağlamdı. Ve çok memnun kalmıştım. Günümüzdeki TVS motorları iyileştirilmiş özellikleriyle piyasaya sürülüyor. Tabi ki Japonlar kadar kaliteli/teknolojik değil. Parası olana kimse Japon alamazsın demiyor zaten. Vasatın önde gideni var mı piyasada? Var. Ama o TVS değil. Dikkatli bakın bence.

chcts1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crypton s 2019
    marka değil motosiklet vasat dedim
    az daha koy ybr al

Motosikleti
    cb250r
    Hintlilerin birkac test videosunu izledim.

top speed: 120

tuketim: 1 litre ile 40-45 km menzil

malzeme kalitesi: iyi

sanziman rtr200 ile ayni ama stroke uzun oldugu icin rtr200 gibi devir ceviremiyor.

Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hintlilerin birkac test videosunu izledim.

top speed: 120

tuketim: 1 litre ile 40-45 km menzil

malzeme kalitesi: iyi

sanziman rtr200 ile ayni ama stroke uzun oldugu icin rtr200 gibi devir ceviremiyor.
    Son hızı düşükmüş. :( Fakat rtr200'den az yakar o zaman.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son hızı düşükmüş. :( Fakat rtr200'den az yakar o zaman.
    Yani acikcasi motosikletin performansi vasatin altinda gibi.

0-60 4 saniye

0-90 10 saniye

0-100 14 saniye

Hayir anlamadigim rtr200 de kullanilan motor da zaten verimli. Bu vatandaslar neden boyle 225cc bi motor kullanmislar?

Alt devir torku artmistir tamam, ama videolarda 90 dan sonra motosiklet aci cekiyor, 125cc gibi ayni.

Gerci suan yeni rtr200 de Tr ye gelmiyor, gelse keske. Diyelim ki Rtr200 de geldi bu Yakisikli Ronin de geldi, seklini gorup cok sevenler disinda kimse gidip te bunu almaz zaten.

Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani acikcasi motosikletin performansi vasatin altinda gibi.

0-60 4 saniye

0-90 10 saniye

0-100 14 saniye

Hayir anlamadigim rtr200 de kullanilan motor da zaten verimli. Bu vatandaslar neden boyle 225cc bi motor kullanmislar?

Alt devir torku artmistir tamam, ama videolarda 90 dan sonra motosiklet aci cekiyor, 125cc gibi ayni.

Gerci suan yeni rtr200 de Tr ye gelmiyor, gelse keske. Diyelim ki Rtr200 de geldi bu Yakisikli Ronin de geldi, seklini gorup cok sevenler disinda kimse gidip te bunu almaz zaten.
    Hint pazarı için tasarlanmış bir model olabilir mi? Hindistan trafiği için hızı yeterli. Fakat, 120 km/h Son hız Türkiye pazarında hoş karşılanmaz.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Hindistan üretim tarzı dayanıklılık kendi iç ekonomik durumlarından dolayı adamların sorunlu sıkıntılı makine üretme lüksü yok hala şu Hindistan mantığını anlayamadıysanız white tiger diye netflix de bir film vardır oturun izleyin derim ..
    Dertleri sürat değil dayanıklılık ve yakıt ekonomisi bunuda gayet iyi başarıyorlar niye tvs motorsikletle özellikle ağır yük taşıyan kuryeci arkadaşların gözdesi yada dominar 400 ler 160-180 bin km leri güzel bakılırsa çok rahat görüyor bir sürü 100 bini deviren insanlar var ..

Adamların derdi dayanıklılık sağlamlık ekonomik yakıt ..

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Moto Guzzi Stone, Triumph Street Twin, Ducati Scrambler'ın görsel bazı özelliklerini kopyalayıp içine düşük cc güçsüz, tırto bir motor koymuşlar. Biz de burada "şöyle güzel, böyle tatlı" diye güzelleme yapıyoruz.

"Olm biz niye Moto Guzzi Stone, Triumph Street Twin, Ducati Scrambler'ın kendisini, orijinalini alamıyoruz? Neden paramız yetişmiyor?" diye demokratik ve yasal yollarla Ak Parti'nin içinden geçmediğimiz sürece anca böyle düşük cc ve klon tipli motor kullanırız.

Neymiş 20 bg güçle ekonomik sürüş sağlıyormuş, bsg..
    Zaten millette "Allah razı olsun bunlardan. Fakir aylığı veriyorlar." demek yerine "Yav, ben niye fakir aylığı almak zorundayım?" diyecek bir bilinç olsaydı şu an çoğumuz kaliteli Japon veya Avrupa motorlara biniyor olurduk.
    tommygun, DickName ve espresso bunu beğendiler.
    May the Force be with McLaren Mercedes

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikli olarak iç piyasa , en fazla da Güney Amerika piyasası hedefli bir model.
    Türkiye' ye gelirse fiyatı değişebilir. Türkiye' de montaj işlemi olursa fiyatı daha uygun olabilir. Fazla umutlu olmamak lazım.
    Euro5 adaptasyonu konusunda TVS isteksiz bir firma.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı retox70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikli olarak iç piyasa , en fazla da Güney Amerika piyasası hedefli bir model.
    Türkiye' ye gelirse fiyatı değişebilir. Türkiye' de montaj işlemi olursa fiyatı daha uygun olabilir. Fazla umutlu olmamak lazım.
    Euro5 adaptasyonu konusunda TVS isteksiz bir firma.
    Sadece tvs değil honda kawasaki gibi firmalar bile çok isteksiz en basit Japonya Güney Amerika Brezilya falan Asya Çin pazarlarına sattıkları modellere bakın birde Avrupa’da sattıkları modellere bakın ürün gamı çeşiti aşırı az her segment te bir model ..
    retox70 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Çok tatlı bir motor, olsa da şehir içinde kullansam. Gerçi altımdayken birisi gel şuraya gidelim dese, eve dönüp Mt'yi alana kadar onunla da basar giderim. Yeni gördüm aleti ama bence çok güzel. Ha gelirse kallavi fiyatla gelir, almam ayrı konu ama şu haliyle çok tatlı bir motor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)