Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

CFMOTO 250 SR modeli satışa sunuldu? İşte fiyatı...

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı joshua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstelik mt25 ve r25 çift silindir bloğa sahip, bahsi geçen Çin ve Hintli modeller tek silindir, bu da ciddi bir farktır.
    fark her noktada var tabi ki. göstergesi 6800 lira olan motoru başlangıc olarak öneren zihniyeti sacma buluyorum ben.

gösterge motorun ikinci el parasının yarısı. 2 gösterge yerine ikinci el motorun aynısını alırsın :D
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fark her noktada var tabi ki. göstergesi 6800 lira olan motoru başlangıc olarak öneren zihniyeti sacma buluyorum ben.

gösterge motorun ikinci el parasının yarısı. 2 gösterge yerine ikinci el motorun aynısını alırsın :D

Gösterge 6800 TL fahiş bir fiyat sanki iPhone. Fakat Motomania İzmir kanalı Uma ile görüştüklerini yedek parça fiyatlarında ciddi indirim olacağını söyledi. Ayrıca 400 NK ve 650 NK nin siyah beyaz lcd ekranı 1300 TL her hangi bir sorunda kullanılabilir uyumlu.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı akgokhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gösterge 6800 TL fahiş bir fiyat sanki iPhone. Fakat Motomania İzmir kanalı Uma ile görüştüklerini yedek parça fiyatlarında ciddi indirim olacağını söyledi. Ayrıca 400 NK ve 650 NK nin siyah beyaz lcd ekranı 1300 TL her hangi bir sorunda kullanılabilir uyumlu.
    o yayını ben de izledim. umarım o ciddi indirimleri yaparlar.

fakat "uydurma" gösterge yapılmış bir motoru kaç kişi güvenip satın alır?

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o yayını ben de izledim. umarım o ciddi indirimleri yaparlar.

fakat "uydurma" gösterge yapılmış bir motoru kaç kişi güvenip satın alır?
    Gösterge başka markadan uydurma değil aynı markanın. Yurtdışında o ekranla satılıyor. Uydurma göstergeli değil de downgrade olmuş denebilir. Ayrıca motora güvenen sayısı çok fazla son gelen 2020 partiler bayilerde bir hafta bile durmadı.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Gösterge başka markadan uydurma değil aynı markanın. Yurtdışında o ekranla satılıyor. Uydurma göstergeli değil de downgrade olmuş denebilir. Ayrıca motora güvenen sayısı çok fazla son gelen 2020 partiler bayilerde bir hafta bile durmadı.
    yurtdışı bizi ilgilendirmez. burası Türkiye.

yani mt25'e ybr göstergesi takılsa satın alırsınız. sonuçta aynı marka.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    yurtdışı bizi ilgilendirmez. burası Türkiye.

yani mt25'e ybr göstergesi takılsa satın alırsınız. sonuçta aynı marka.
    Dünyada fabrikasyon olarak YBR göstergesi ile satılan bir MT 25 varsa işimin görülmesi için alırım. Ayrıca cf 400 un ekranı gayet güzel bir ekran. Takılması durumunda üzmez insanı.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Dünyada fabrikasyon olarak YBR göstergesi ile satılan bir MT 25 varsa işimin görülmesi için alırım. Ayrıca cf 400 un ekranı gayet güzel bir ekran. Takılması durumunda üzmez insanı.
    Türkiye'de fabrikasyon 250nk'ya 400 göstergesi takılmış kaç tane motor var? link paylaşır mısınız?

karacaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cf 250 nk
    adamın dediğini anlamaya çalışmıyorsun ki kanka iyi oku
    Son Bir Viraj Daha

motora güvenen sayısı ile alakası yok, halk fakir.

Belli başlı cogu motor bayide 1 haftada tükeniyor.
    zekeriyaimam bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    motora güvenen sayısı ile alakası yok, halk fakir.

Belli başlı cogu motor bayide 1 haftada tükeniyor.
    Kimse güvenmediği motora 25 - 30 bin vermez. Gider YBR alır, cb125 alır, nmax125 alır o paraya daha düşük cc motorlar var.

sıfır 250 cc yi almayı kafaya koyduysan ve fazla paran yoksa başka caresi var mı acaba.

konu 250 cc iken 125 cc örneklemek de sacma.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    sıfır 250 cc yi almayı kafaya koyduysan ve fazla paran yoksa başka caresi var mı acaba.

konu 250 cc iken 125 cc örneklemek de sacma.
    Ne kadar kafaya koyarsan koy sırf 250 cc diye başına bela.olacak motoru alır mısın ? Hadi 150 cc istemedin gider Pulsar alırsın, Benelli alırsın. O paraya seçenek var yok değil.

Motosikleti
    MT25 2016
    abi motorunuzda kaç kere gösterge kırdınız ki sürekli bu muhabbet açılıyor cf başlıklarında? şu anda her motorun göstergesi, yedek parçası pahalı. yeni kasa r25'in göstergesi yurtdışı sitelerinde görebildiğim kadarıyla 300 euro. en az 3000 lira yapar. vergi mergi girerse belki de daha fazla. fiyatlar saçma mı saçma ama yapacak bir şey yok.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı mattiadestro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi motorunuzda kaç kere gösterge kırdınız ki sürekli bu muhabbet açılıyor cf başlıklarında? şu anda her motorun göstergesi, yedek parçası pahalı. yeni kasa r25'in göstergesi yurtdışı sitelerinde görebildiğim kadarıyla 300 euro. en az 3000 lira yapar. vergi mergi girerse belki de daha fazla. fiyatlar saçma mı saçma ama yapacak bir şey yok.
    Gösterge kırılmıyor belki ama çalınanlar var.

Ne kadar kafaya koyarsan koy sırf 250 cc diye başına bela.olacak motoru alır mısın ? Hadi 150 cc istemedin gider Pulsar alırsın, Benelli alırsın. O paraya seçenek var yok değil.
    hocam pardon motorunuzu şimdi gördüm, uzatmaya gerek yok.Belli ki tipik motoruna laf söyletmeme eylemindesiniz.

Cf Moto 250 nk

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    her kazada,düşmede kırabilirsin. daha hiç düşmediysen motorcu olamamışsın.

250cc de amiral flag "japon" "yamaha" r25 "yeni kasa" göstergesi 3000 tl,

çin malı cf göstergesi "6800 tl"

çok fark varmış ya...

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Yani pahalı diyoruz R25e göre ama R25in ekranı renksiz, 250 NKnın ekranı TFT. Ama gerçekten pahalı yaw. Ben 250 NK alsam yanına 400nk göstergesi alıp öyle kullanırdım.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    hocam pardon motorunuzu şimdi gördüm, uzatmaya gerek yok.Belli ki tipik motoruna laf söyletmeme eylemindesiniz.

Cf Moto 250 nk

Ben bu motoru 2 yıl 15 bin kmdir kullanıyorum. Sizin teorinize göre benim bu konuya yorum yapma hakkım yok. Çünkü ben ekranım giderse ne olur diye düşünmedim geldim sadece motoru övüyorum.

Cf moto konusunda motor sahipleri yorum yazmasın başkaları yazsın. İyi kötü yanlarını onlar söylesin. Çok güzel bir mantık. Tebrikler.

Motosikleti
    MT25 2016
    her kazada,düşmede kırabilirsin. daha hiç düşmediysen motorcu olamamışsın.

250cc de amiral flag "japon" "yamaha" r25 "yeni kasa" göstergesi 3000 tl,

çin malı cf göstergesi "6800 tl"

çok fark varmış ya...
    düşmediğimi nereden çıkardın? benim motorculuğum sana mı kaldı? işi kişiselleştirme.

r25 deki renksiz LCD ekran, nk250 renkli TFT ekran. adam daha iyi ekranı sırf Çinli olduğundan ucuza mı vermek zorunda? 6800 lira bence de PAHALI burada sorun yok ama yeni modelin konuşulduğu konuda bile sürekli muhabbet buraya çekiliyor.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    düşmediğimi nereden çıkardın? benim motorculuğum sana mı kaldı? işi kişiselleştirme.

r25 deki renksiz LCD ekran, nk250 renkli TFT ekran. adam daha iyi ekranı sırf Çinli olduğundan ucuza mı vermek zorunda? 6800 lira bence de PAHALI burada sorun yok ama yeni modelin konuşulduğu konuda bile sürekli muhabbet buraya çekiliyor.
    şahsi algıladıysan beni affet. amacım bu değildi.

insanlar motordan düştüklerinde göstergeyi kırma riskleri çok yüksek. lcd ekranlar bile yapısı gereği ufak kazalarda çatlama eğiliminde.

burada tartıştığımız konu; ali express'de 15$'a satılan 8-9" tft ekranlı göstergeyi (tamam aynısı değil, hadi 150$ olsun), iphone parasına satması.

bu gün göstergeye fahiş fiyat çeken, yarın karenajlara da fahiş fiyat çeker.

+

bir arkadaş motorun test verilerini paylaşacaktı hala bekliyoruz.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)