Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İşte Yenilenen 2021 Model Yamaha MT-07

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

125.000'den fazla satışıyla MT-07, piyasaya çıktığı günden bu yana Hyper Naked sınıfının 1 numaralı motosikleti olma unvanını elinde tutuyor. Yüksek torklu 690 cc CP2 motoru, kompakt ve çevik şasisi ve olağanüstü sürüş özellikleri ile Yamaha'nın en çok satan modellerinden birini sevmemek imkansız.

2021 model yeni nesil MT-07, kanat tipi hava girişleriyle dikkat çeken gövdesi ve fütüristik Y şeklinde bir ifade yansıtan yeni kompakt LED farlarıyla yeni Hyper Naked modellerinin karakteristik tarzını yansıtır. Geliştirilmiş EU5 uyumlu motor muhteşem bir egzoz sesiyle size daha güçlü tepki verir.

Eskisinden daha büyük, 298 mm çift ön diskler daha güçlü frenleme sağlarken yeni ve daha geniş alüminyum konik gidon daha rahat çevirme hissi ve daha kontrollü bir sürüş pozisyonu sağlar. LCD göstergelerin yanı sıra siyah manetler ve kompakt LED sinyalleriyse en üstün teknik özelliklerle sınıfının en iyisidir.

Yeni nesil tasarım

MT-07 modeliyle MT Serisinin tork ve gücünün güçlü bir görsel ifadesini vurgulayabilmek için hava kanalları, motosikletin yan görünüm tarzına eklenen bir temadır. Daha organik ve olgun bir his yaşatmayı hedefleyen MT Tasarımı kompakt gövde tasarımı, entegre aydınlatması ve saf gövde yüzeyi tasarımıyla kusursuz Hyper Naked karakterini vurgular. Tasarımı, MT-07'nin çarpıcı çekiciliğini daha da ortaya çıkarmak için bileşen ve yapı güncellemeleri içerir.

LED Aydınlatma

Kompakt LED farlar, geceleri net ve güçlü aydınlatma sağlar. Uzun/Kısa LED far, MT karakteristik tasarımını vurgularken daha iyi görüş imkanı sunar.

690 cc 2 silindirli EU5 CP2 motor

Tamamen EU5 uyumlu, kontrolü kolay performans ve geliştirilmiş motor sesiyle tanıdığınız motor tepkisi ve karakteri.

Daha güçlü frenleme için daha büyük ön disk frenler

4 pistonlu kaliperlerle kumanda edilen daha büyük çaplı, yeni 298 mm ikili ön fren disklerine sahip silindir frenler kademeli frenleme sağlar. Sıfır yaysız ağırlık

Gelişmiş sürüş pozisyonu

Yeni konik alüminyum gidon, daha kontrol sahibi bir sürüş pozisyonu için her iki tarafta da 15 mm daha geniştir. Bu sayede motosikletin kolay sürüş karakteri korunurken daha yapılı sürücüler için modelin "büyük motosiklet" hissi artar.

Inverted LCD gösterge

Spot renkli LCD ekran kullanan gelişmiş sürücü-motor arayüzü. Kompakt ve modern tasarımının yanı sıra modern bir sürücü kokpiti için yeniden düzenlenen ve üstün kaliteyi hissettiren kumanda mekanizması kontrolleriyle oldukça kullanışlı.

LED sinyaller

Yüksek yoğunluklu ön ve arka LED dönüş sinyalleri, modern ve kompakt bir imaj sağlarken trafikteki diğer sürücüler tarafından net bir şekilde görünür.

En yeni nesil lastikler

Michelin Road 5 lastikler, özellikle kötü yol ve hava koşullarında her seviyeden sürücü için sportif ve güvenli yol tutuşu sağlar. Geliştirilmiş lastik aşınma ömrü.

Renk, tasarım ve kaplama

En yeni renkler, tasarımlar ve zarif ayrıntılarla desteklenerek modaya öncülük etme hedefinde iddialı: Kokpitteki düzenli kablolama ve fren/debriyaj kolları da dahil olmak üzere tüm bileşenler siyah kaplama.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5

2021 mt07 tanıtıldı

https://www.yamaha-motor.eu/tr/tr/pr...ed/mt-07-2021/
    valla yalan olmasın 2018 mt7 sahibi olarak harbiden beğendim.kafa tasarımı hala tartışılır ama mt09 faciasından sonra gerçekten güzel geldi.en azından doğru hizada tabi gerçeğini görmeden ne söylesek boş.
    ama enteresan bir durum bana sanki 2018 revizyonlu hali gibi geldi.stop lambası arka ön sele hatta arkadaki görsel hava girişleri falan aynı.arkadan görsem yenimi eskimi olduğunu anlayamazsın.kadranda aynı şekil kasası aynı yalandan renklendirme yapmışlar.genel olarak beğendim ama 2018 satıp bu kasayı almanın hiç bir anlamı yok.hatta euro5 den dolayı motor gücünde düşüş var.zaten sesi çıkmıyordu standart egzozla bunda artık tamamen elektirkli gibi çalışıyordur heralde.
    fiyatı tamamen aynı olucak.euro 10 tl şu an ocak ayına kadar 11 olur belki geçer demekki 95 bin tl gibi bir fiyata gelebilir.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Benim zevkime göre güzelim motorun içine s.çmışlar. Yamaha'nın tasarım ekibi keşke İtalyan olsa.

Motosikleti
    detaylaya baktıkça 2018 2020 kasa kullanıcıları sanırım bu led kafaya sahip olabilicez gibi geldi bana.alıp takabiliyorsak ki gerçekten inanıyorum 2021 kasamız olmuş olucak aliexpreste led kafa satıyorlardı direk değiştirmeli o çok çirkindi bu yine eline yüzüne bakılabilir gibi duruyor.

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    Mt serisinde en oturaklı en düzgün motordu benim gözümde, çöp olmuş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Euro 10 TL diye bu gün 100 kişi falan yazdı ama Euro 10 TL değil. Gün içinde bir denedi şansını şuan ufak, ufak düşünüyor. 10 / 11 / 12 diye gitme şansı da yok. Bir şekilde " devlet büyükleri " ticaretin devam edebilmesi adına, 7/8 aralığa çekmek zorunda döviz kurlarını. Ya bir anlaşma yapacaklar, ya iki dil atacaklar artık kendi tercih ve zevkleri.

10 / 11 / 12 diye giderse, damat da elden gider.

MT 7' e gelirsek MT 7 işte. Ekle çıkar aynı motosiklet.

Yeni nesilde çok şanssız, eskiden 100.000 TL' e koleksiyon yapardın. Şuan 100.000 TL' e MT 7 bir ihtimal alıyorsun.

Motosikleti
    Alıntı zeynelhazan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt serisinde en oturaklı en düzgün motordu benim gözümde, çöp olmuş
    alala bana iyi geldi çünkü sürekli çirkinlik abidesi çıkıyordu.bunun yarısı 2018 yarısı 2021 yapmışlar.benim 2020 yılında gördüğüm en çirkin motorlar mt09 ve mt25

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bu yamaha ne yapmak istiyor acaba ? mt25 ve bu yeni mt7 de kullanilan kafa tasarimina dikkatli bakinnn.

Hani zeka ozurlu olan bazi insanlarin kafasi kucuk olur yaa aynisi iste.simdi gorsel koymak istemiyorum dalga gecer gibi olur diye.

Tam bir rezilllikk.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    100.000 TL'den ülkemizin kapısını açar Ocak ayında. Hayırlı olsun.
    tarzan rıfkı bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Alıntı U.KALKAVAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Euro 10 TL diye bu gün 100 kişi falan yazdı ama Euro 10 TL değil. Gün içinde bir denedi şansını şuan ufak, ufak düşünüyor. 10 / 11 / 12 diye gitme şansı da yok. Bir şekilde " devlet büyükleri " ticaretin devam edebilmesi adına, 7/8 aralığa çekmek zorunda döviz kurlarını. Ya bir anlaşma yapacaklar, ya iki dil atacaklar artık kendi tercih ve zevkleri.

Yeni nesilde çok şanssız, eskiden 100.000 TL' e koleksiyon yapardın. Şuan 100.000 TL' e MT 7 bir ihtimal alıyorsun.
    Açıkça senin yazdığını da yazan binlercesi oldu önce 6 tl için aynısını yazdılar sonra 7 sonra 8-9 ve 10, emin ol 10 oldu 10-11-12 hem de nasıl gidecek şaşacaksın öncekiler de şaştı, gerçekler ortada büyük bir kriz var kapıda sanıyoruz ama çoktan yokuş aşağı yuvarlanıyoruz.
    hasmet bunu beğendi.

Vista86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Motosikletten çok sürücünün giyimi muhteşem. Motosiklete oranj jant iyi olmamış...

Diye düşündüm..
    espresso bunu beğendi.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Ben nedense yeni 09uda 07yide çok beğendim.

Motosikleti
    Bn125
    Ben daha çok beğendim. Eskisi kekoların cglere yaptığı tarz gibiydi. Ama kafa biraz fazla küçük sanki o garip. Neyse zaten alamayacağım için gidim sarı sitede dolanayım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıkça senin yazdığını da yazan binlercesi oldu önce 6 tl için aynısını yazdılar sonra 7 sonra 8-9 ve 10, emin ol 10 oldu 10-11-12 hem de nasıl gidecek şaşacaksın öncekiler de şaştı, gerçekler ortada büyük bir kriz var kapıda sanıyoruz ama çoktan yokuş aşağı yuvarlanıyoruz.
    Ben açıkçası bu görüşe tam olarak katılmıyorum. Ekonomist değilim elbette ama etkenler şuan geri yönlü hareket etmekte.

ABD seçimleri maksimum bir hafta içinde sonuçlanacaktır, muhtemelen kazanan da Biden olacaktır. Biden her ne kadar bu topraklara düşman zihniyeti taşısa da Trump kadar dengesiz değil. Piyasa üzerin de ki güvenilirliği de yüksek.

Biden'in Başkan seçildikten sonra uğraşması gereken farklı konular olacaktır.

Şuan Amerika da bir kaos ortamı var. İlk olarak bunun üzerinde durulucağını düşünüyorum.

Birde Trump ile Biden arasında tarz farkı var. Biden Trump'un aksine açıktan, alenen düşmanlık yapacaktır. Saldırılar ekonomi üzeriden sınırlara taşınır.

Diğer etken olan Covid 19 yeryüzünde ki son zamanlarını oynuyor.

Mayıs, Ağustos ayları arası aşı satışa çıkmış olacaktır.

Her ne kadar üzücü bir olay olsada İzmir'de yaşadığımız Deprem Avrupa ile arayı belli oranda yumuşattı.

Mevlüt Çavuşoğluna çok fazla müdahale edilmezse bir orta yol bulacağına eminim.

Hükümet adına ise " yumurta dayandı " değimi doğru olacaktır.

Önümüz ki seçimleri kazanmak adına bir şekilde ilk çeyrekle beraber döviz kuruna dur demeleri gerekiyor.

Belli bir zümre, şuan kazanıyor.

Ama...

Bu zümre genişlemek zorunda.

Türkiye ekonomisi ticari açıdan sadece üst düzey firmaların idare ettiği bir ekonomi değil. Orta ve küçük işletmelerde ayakta durmalı bu yüzden döviz maksimum 7/8 bandın da hareket ediyor olmalı ki orta küçük işletmeler ayakta durabilsin.

Bu ayakta durma bir alt kesimi yani isçi sınıfını da dolaylı yoldan etkiliyor. İşçi sınıfı siyasi partiler için büyük bir kaynak. Ben bunu daha fazla riske atacaklarını düşünmüyorum.

Zira...

Zaten herkes " bu herkes sen ben o değil " yeteri kadar döviz üzerinden kazanç sağladı.

İlla ki sonrası için farklı bir kazanç planı yapılmıştır.

Şahsen ben, ilk çeyrekle beraber dövizden çekileceğim. Bu belki biraz daha erken veya geç olabilir.

Yazdıklarım da tamamen kişisel düşüncemdir.

yawuz58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse
    Alıntı U.KALKAVAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

doların euronun yükselmesi ile damadın ne alaka olduğunu bana anlatırmısın birileri siyasi rant uğruna sürekli dolar alıyorsa erdogan veya damat gitsin diye mağdur olan biz vatandaşlar ne yapalım faturayı damata mı keselim serbest ekonomi var talebe göre yükseliyor dolar euro. Birileri herşey güzel olacak dedi ibb seçiminde su ulaşım ekmek vs fiyatları %40 zamlandı yine biz mağdur olduk ama kimsenin sesi çıkmadı sesi çıkanlara utanmadan aktrol dediler

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Çinli tasarımcılara mı yaptırıyorlar bu MT serisinin tasarımlarını,motorların dış görünüşünün içine s...çtılar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı yawuz58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doların euronun yükselmesi ile damadın ne alaka olduğunu bana anlatırmısın birileri siyasi rant uğruna sürekli dolar alıyorsa erdogan veya damat gitsin diye mağdur olan biz vatandaşlar ne yapalım faturayı damata mı keselim serbest ekonomi var talebe göre yükseliyor dolar euro. Birileri herşey güzel olacak dedi ibb seçiminde su ulaşım ekmek vs fiyatları %40 zamlandı yine biz mağdur olduk ama kimsenin sesi çıkmadı sesi çıkanlara utanmadan aktrol dediler
    Valla helal olsun sana kardesim.Bu zamanda gogusunu gere gere akpliyim demek hic kolay degildi..tebrikler.

Haa yazdigin seylerin tumu sacma sapan seyler ama olsun,onemli degil.

Motosikleti
    akpli kardeşim bilale anlatır gibi anlatıcam siyaset yeri olmasada burası.1 kişi 1 kişidir gerçekleri görmek her zaman doğru tarafta olmak gerekir.ekmeğe suya ulaşıma zam geldi kimse sesini çıkartmadı diyorsun ?? ulaşım eşittir petrol bu zammı devlet yapıyor.benzin 10 tl olunca sen o otobüse 4 tl ye binemezsin.un süt yumurtaya peynir bunlara zam gelince ekmeği 1 tl den alamazsın.istanbulda su kalmadı tabiki zam yapıcak barajlar bomboş yağış yok.çok şey söylenirde ben kibarca yazmaya gayret gösterdim.euro 10 tl olmuş dolar 9 tlyi zorlicak bide abd seçiminde biden seçilince ben görücem sizi.ekmeğe muhtaç kalıcaksınız benzinin litresi 15 tl olunca yine chp iyi parti dersiniz gerçi.sen bu mt07 alabiliyormusun bana onu söyle yeter.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    siyasi rant uğruna dolar alan mhp değil miydi ya :D. HAHAHA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    doların euronun yükselmesi ile damadın ne alaka olduğunu bana anlatırmısın
    Bizim içinde bulunduğum ülkenin adı ne güzel dostum? Türkiye Cumhuriyeti.

Cumhuriyet ne anlam'a geliyor burada? Bu ülkede bir Kral/Padişah yok.

Kral ve Padişah olmadığına göre ne var? Bir Cumhurbaşkanı ve bakanlıklar.

Döviz ne ile alakalı? Ekonomi.

Ekonomi ne ile alakalı? Senin sana zarar verdiğini iddia ettiğin etkenler.

Buna tekabül, bu ülkenin Hazine Ve Maliye bakanı kim? Berat Albayrak.

Bu durumda Euro/Dolar yükselmesini I. Murad'a bağlamak doğru olmaz değil mi?

birileri siyasi rant uğruna sürekli dolar alıyorsa erdogan veya damat gitsin diye
    Birileri? Kim bu birileri?

Döviz yükselişe geçtiği zaman biliyorsun, Sn. Recep Tayyip Erdoğan " yastık altında ki altınları dövizleri bozdurun " dedi.

Buna karşılık " Birileri " bizde yok dedi.

Daha sonra...

Meclis'e bir parti, bankalar da bulunan xx üzeri dolar sahipleri bankalar tarafından açıklansın diye önerileri sundu. Bunun üzerine Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi ortak oyları ile bu önerge red edildi.

Bu durumda sorarım sana, hangi birileri?

Beni yanlış anlama, ben hiç bir partiyi veya hiç bir spor kulübünü bu ülkede desteklemem. ( Gariban Anadolu Takımları Hariç )

Ama...

Ama dostum, ben körde değilim cahilde.
    SRDR KTM 390 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)