Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yeni Aprilia Scarabeo'lar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150

Çekişmeli scooter piyasasında yeni modeller git gide artarken, efsaneler de yani yüzleriyle piyasada var olduklarını hissettiriyorlar. 2011 Aprilia Scarabeo 125 ve 200 ie de stilleri ve teknolojik yenilikleriyle bu duruma güzel iki örnek. Aprilia Scarabeo 2000'lerin başında Avrupa ve özellikle İtalya'da gerçek bir statü sembolüydü, bir Scarabeo sahibi olmayan veya en azından sahip olmayı düşlemeyen bir genç neredeyse yoktu. 2011 Scarabeo'da da Aprilia geleneksel çizgilerini ve yuvarlak hatlarını koruyor, fakat yeni, daha yüksek bir kuyruk tasarımı ve daha konforlu bir yolcu koltuğuyla modelde gelişmeler de yapıyor.
    Aprilia Scarabeo'ların ikisi de tek silindirli, su soğutmalı, 4 valfli ve üstten çift eksantrikli motorlara sahipler. Yeni yakıt enjeksiyon sistemi, daha iyi hızlanma, son sürat ve gelişmiş yakıt tüketimine yardımcı olurken, direksiyonda da yeni bir motor kullanım kontrolü yer alıyor. "ECO" seçeneğinde yakıt tüketimi %7 oranına kadar düşüp şehir içi için en ekonomik sürüşü sağlarken, "Sport" seçeneğinde 200cc'lik Scarabeo'nun 19 beygir gücünü ve 17 Nm torkunu en iyi performansla kullanması sağlanıyor. 125cc olan Scarabeo ise 15 beygir.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    efsaneler de yani yüzleriyle piyasada var olduklarını hissettiriyorlar.
    Şu scooter piyasasını bir anlayamadım hangisi yeni hangisi eski... hepsi birbirine benziyor bunların scooter mı scooter...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bunları iyi güzel yapıyorlar da biz alamadıktan sonra(kilise papazı muhabbet i misali) çok para istiyorlar zaten alman italyan japon ları hiç sevmem hepsi aç gözlü hemen köşeyi dönmeyi istiyorlar
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Piaggio X9 Evo 500
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunları iyi güzel yapıyorlar da biz alamadıktan sonra(kilise papazı muhabbet i misali) çok para istiyorlar zaten alman italyan japon ları hiç sevmem hepsi aç gözlü hemen köşeyi dönmeyi istiyorlar
    Scarabeo 200ie Türkiye satış fiyatı 3090 Euro. Çin malları ile karşılaştırmadığın sürece son derece ekonomik.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı boyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Scarabeo 200ie Türkiye satış fiyatı 3090 Euro. Çin malları ile karşılaştırmadığın sürece son derece ekonomik.
    evet baya ekonomik hiç para harcamassam yaklaşık 11 ay çalışmam lazım
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    200 lük olanı çok güzel..Çocuklar yeter baba yahuuu demezse bi tane almayı çok istiyorum..
    Yalnız resimdeki kızın elinde kask var ..başına takınca kafayı korurda..Alt yanı nolacak,baldır bacak açık,,düştümü hertarafı çizilir taman..

Motosikleti
    Piaggio X9 Evo 500
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet baya ekonomik hiç para harcamassam yaklaşık 11 ay çalışmam lazım
    Ekonomik olmasını alım gücünüzle değil, rakibi olan diğer motorların fiyatları ve sağladıkları kalite, sağlamlık gibi detaylarla değerlendirmeniz lazım.

Şimdi 50,000 TL'e Ferrari verseler, ucuz değil mi diyeceğiz :D

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    çok güzel iş yapar motoru süper ama çok pahalı bizim türkiye şartlarına göre...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

bunun 125 liği var mı ki

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence alınabilecek en iyi scooter! Sürekli konusunda dolaşıyor, sahibinden.com da ilanlarına göz atıyorum. Alıpta sokağa bırakmaya içim elvermiyor yoksa hemen temiz bir ikinci el almayı düşünüyorum.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    BAJAJ DİSCOVER 125/HONDA SPACY ALPHA, SYM HD 200İ
    sadece motoru almakla iş bitse iyi, onun parçası dünya para.
    ben euro 1700 lira iken 100 lük piaggo almaya niyetlendim ve internet sitesinden parça fiyatlarına baktım.
    motorun sadece önündeki plastik grenajın fiyatı 600 liraydı. 200 eronun üstünde motorun bir parçasının fiyatı vardı.
    aynı parçaya kymco sitesinde baktım 40-45 dolar.
    benim bu motora binmem için önce altımda sıfır bir mercedesim olmaliki sadece keyif için o motora bu paraları verebilelim.
    BAJAJ DİSCOVER 125 MT - HONDA SPACY ALPHA

Motosikleti
    Piaggio X9 Evo 500
    Alıntı fabialife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece motoru almakla iş bitse iyi, onun parçası dünya para.
    ben euro 1700 lira iken 100 lük piaggo almaya niyetlendim ve internet sitesinden parça fiyatlarına baktım.
    motorun sadece önündeki plastik grenajın fiyatı 600 liraydı. 200 eronun üstünde motorun bir parçasının fiyatı vardı.
    aynı parçaya kymco sitesinde baktım 40-45 dolar.
    benim bu motora binmem için önce altımda sıfır bir mercedesim olmaliki sadece keyif için o motora bu paraları verebilelim.
    Kymco - Piaggio fiyatların son dönemde hiç karşılaştırdınız mı? Tabi bir de parçanın stokta olup olmadığına da bakmak lazım.

Bence bir bakın, dengeler çok değişti.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    125 cc 15 BG iyiymiş. En baba 125'lik motosikletler veriyor bu gücü şu anda.

0 km 125 cc varmı.varsa kaç lira

hckc_55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cheeta CT-150-T3
    Evladiyelik bu motosikletler.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Scarabeo lar genetikleri itibari ile çok sesli çalısıyorlar. Almak isteyenler seslerini bir kez dinlesinler.

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Turkiye'de ki Aprilia hikayesi, askerlikteki silah hikayesi gibi.

Bir ilk aldiginizda cok mutlu olursunuz, bir de elinizden cikardiginizda.

Aprilia'nin yedek parcalari piyasadaki en pahalilari. Ustune usluk bir de bulamazsiniz. Yan sanayi arar durursunuz, sonra bulmakla ugrasacagima 990 KTM'de (ornek olsun diye yaziyorum) 30 Euro olan parcayi, siz sifr Aprilia kullanicisiniz diye 100 Euro'ya alirsiniz. Bir de ustune ustluk, parcanin Italya'dan gelmesini 1 ay beklersiniz, cunku Turkiye'de az Aprilia kullanicisi oldugu icin, surum olmadigindan, hicbir servis stoklarinda parca bulundurmaz vs vs vs...

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Bu da reklam filmi sanırım
    Ahaha süper ama

http://www.facebook.com/video/video....50228967803509
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu da reklam filmi sanırım
    Ahaha süper ama

http://www.facebook.com/video/video....50228967803509
    reklamdaki eleman Johnny Knoxville sanırım Jackass tayfasından

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:14 ----------

Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 lük olanı çok güzel..Çocuklar yeter baba yahuuu demezse bi tane almayı çok istiyorum..
    Yalnız resimdeki kızın elinde kask var ..başına takınca kafayı korurda..Alt yanı nolacak,baldır bacak açık,,düştümü hertarafı çizilir taman..
    İtalyanlar hep böyle,kafada kask var sadece,altta neredeyse bikiniyle binecekler,o derece yani,sadece yüksek cc'ye bineneler mont falan giyiyor

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ön panjurdaki makyaj daha kötü seledeki iki parçalı kısımsa daha rahat ve iyi görünüyor

Biraz daha maxi vari sele olmuş.

İtalyanlar ve Avrupa retro sitildeki motorları çok sevip benimserken türkiyede büyük cantlı ve böyle klasik farlı sukuter mobilet mumamelsi görüyor

Sh 150 de 2001 de Türkiye ye geldiğinde millet bu motorun espirisini anlamamış mobilet muamelesi yapmıştı. Gerçi honda dizaynını yenilemedi artık baydı görüntüsü 2011 de ama biz bu motorların espirisini pratikliğini anlamadık

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)