Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki'den İki Yeni Başlangıç Motoru Satışa Sunuldu

Motovento
    REKLAM ALANI
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunu orta kesimden kimse alamaz çünkü muhabbet ortamının daha başlangıcında bodoslama gelen "kaça aldın la bunu" sorusu karşısında 30 küsurlu rakam telaffuz edilirse "dalga mı geçiyon lan sen benle" diyerekten şaplağın yenilme ihtimali oldukça fazla.

(nasıl da uzun bir cümle kurdum lan)

özet: bunu 30'a alan adamı döverler ve kalbini kırarlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Abicim Z125 nedir ya. işin iyice boku çıktı. Büyük markalar neden bu kadar indi acaba...

freelancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu orta kesimden kimse alamaz çünkü muhabbet ortamının daha başlangıcında bodoslama gelen "kaça aldın la bunu" sorusu karşısında 30 küsurlu rakam telaffuz edilirse "dalga mı geçiyon lan sen benle" diyerekten şaplağın yenilme ihtimali oldukça fazla.

(nasıl da uzun bir cümle kurdum lan)

özet: bunu 30'a alan adamı döverler ve kalbini kırarlar.
    Dövmeleri neyse de, kalbini kırmaları hoş olmamış... Ya da tekrar düşündüm de, otuz üç bin lira 1.25 boyunda ninjaya veriyorsa bence de kırın arkadaşı. Para harcama özgürlüğünü elinden alın. Bundan sonra sadece ikinci el Bajaj commuter'a binebilsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:32 ----------

Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim Z125 nedir ya. işin iyice boku çıktı. Büyük markalar neden bu kadar indi acaba...
    The Economist'in 2019 kapağını hatırlayalım. Gerçi Amarigan ehonomisi büyüyor diyorlar ama uzun sürecek mi göriciğiz.

Alıntı freelancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dövmeleri neyse de, kalbini kırmaları hoş olmamış... Ya da tekrar düşündüm de, otuz üç bin lira 1.25 boyunda ninjaya veriyorsa bence de kırın arkadaşı. Para harcama özgürlüğünü elinden alın. Bundan sonra sadece ikinci el Bajaj commuter'a binebilsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:32 ----------

The Economist'in 2019 kapağını hatırlayalım. Gerçi Amarigan ehonomisi büyüyor diyorlar ama uzun sürecek mi göriciğiz.
    ürün küçültme taktiği uygulansın hafız.

125'lik 33.000 liraysa 62.5'liğini çıkarsınlar. 16.500 ediyor. 500 lira da pazarlık payı 16.000 lira ver elini hayırlı uğurlu olsun (kurban pazarlığı yapar gibi düşünün)

lifegoeson13 ve SuleymanE bunu beğendiler.

ürün küçültme taktiği uygulansın hafız.

125'lik 33.000 liraysa 75'liğini çıkarsınlar. 16.500 ediyor. 500 lira da pazarlık payı 16.000 lira vet elini hayırlı uğurlu olsun (kurban pazarlığı yapar gibi düşünün)
    Hocam 18,75cl şarapçık işine dönmesin bu? Sonra elimize başlangıç motoru diye cep boy, model bi şey tutuşturmasınlar? Tırsmadım değil.

Alıntı freelancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 18,75cl şarapçık işine dönmesin bu? Sonra elimize başlangıç motoru diye cep boy, model bi şey tutuşturmasınlar? Tırsmadım değil.

ya ver sen şu elini ver hele ver..

al şunu başlangıç motoru. hadi git. evde oyna diyebilirler..

nihiltzkrieg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 937 & SV650 & 390 Duke
    Kawasaki'den motor almak ile ev almak birbirine hiç bu kadar yakın olmamıştı.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alan olursa ilk izlenimlerini aktarabilirmi lütfen? Vites geçişidir, fren hissiyatı, lastik kalitesi, amortisör yeterliliği falan.

https://s1.eksiup.com/d8a3ed974322.jpeg
    ya ver sen şu elini ver hele ver..

https://s1.eksiup.com/e5e1150ec812.jpeg

al şunu başlangıç motoru. hadi git. evde oyna diyebilirler..
    Üstüne bir de 8.250 litre bozukluk isterlerse sıkıntı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:10 ----------

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alan olursa ilk izlenimlerini aktarabilirmi lütfen? Vites geçişidir, fren hissiyatı, lastik kalitesi, amortisör yeterliliği falan.
    Otuz beş bin yağ gibi geçince vitesler de yağ gibi geçer, dert etmeyin.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Su soğutma fakat fiyatı motosikletten soğutmalı,
    Dört zamanli olması ve fiyatiyla yanlış zamandayim hissi uyandırıyor. 125 cc Maksimum gücüyle ve torkuyla her devirde kullanıcısına fiyatını hatırlatıyor aman tekerim bari yan basmasın diye..
    Sele yuksekligi güzel, ama fiyatı boyları çok aşıyor adeta ayaklar havada kalıyor..
    Dolu ağırlık 148 kg fakat almaya altı okka cüzdan! istiyor.
    Dortyuzlugune sulaniyordum fiyatini gozum kesmedi, elliliğini isterük artık piyasaya, elli demişken bu fiyatlarla otuz adete inecek satışlar galiba..

Velhasil eldekilere iyi bakıp eskitmemek lazım, halbuki güzel motorlar, Mazallah parça değişim zamani var bu işin ürkütücü olacak.. Meraklısına 2016 model 250lik sifir yirmibin civarlarina var galiba bir iki bayide, duruma göre fırsat olarak değerlendirilebilir. .

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    33 bin derken

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Nasıl motor satılmaz deneyi gibi. Az daha ekle NC al evresine geçmiş bulunuyoruz.

lifegoeson13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp V600
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    krediyi nasıl ödedi, evdeki koltuk takımını kaça sattı, bu motoru almadan önce ne içti? Ben de merak ediyorum şahsen paylaşsın bizimle
    Doğma büyüme Karşıyakalı, Doğma büyüme Atatürkçü...
    "NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..."

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı lifegoeson13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    krediyi nasıl ödedi, evdeki koltuk takımını kaça sattı, bu motoru almadan önce ne içti? Ben de merak ediyorum şahsen paylaşsın bizimle
    böbrek de olabilir, sonucta 2 adet var
    lifegoeson13 bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    NC 750 X DCT
    Geçen abuk bi Kawasaki fiyatı tartışılırken yaptığım yoruma "Kawasaki başkadır aga, buralar da amatör doldu" diye yanıt veren güzel insan bu başlığı da okumuş mudur diye merak ettim.. Fiyatı görünce başlatmaktan çok başlamadan bitiresi geliyor insanın.

Motosikleti
    xv250
    arkadaşlar bu motoru yarış sporlarıyla ilgilenenler laıyor değil mi yanlış mı biliyorum o zaman fiyat normal belki ama eve gidip gelim diye alırlar mı bilemem

zekvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300
    Mesele o değil ki.. Fiyatların bu kadar yüksek olması kawasaki kullanıcısının azalması dolayısıyla yedek parça ve servis kıtlığının başlaması demek. 2. el motosikletlere bile bu durum olumsuz etki edecektir. Mesela 2013 ZX6R almayı düşünüyordum bu yaza, şuan bi durdum kawa fuara da stand açmayacakmış. Yani bunlar kesin olmamakla birlikte gelecekte yaşayabileceğim sıkıntıların göstergesi oldu. Yarın arıza olduğunda haziran ayında 2 ay parça bekleyeceksem neden alayım? Ki şuanda servis bile neden yedek parçayı stokta tutsun ki elinde patlama ihtimali daha yüksek.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Motoru almayı düşünen varsa da bu yorumlardan sonra daha da almaz, alsa da forumda cesaret edip konusunu açamaz artık.

Eli odunlu MT linç ekibi hazır kıta bekliyor, hey maşşallah. Yanlış anlaşılmasın, ekibin en ön safında bende hazır ve nazırım

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    almısken altın kaplama alalım şanımız yürüsün batı bizi kıskansın

bajajpulsar2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CygnusL(2015)-NS200(2015)-MT25(2020)
    z125 trde 33k UK de 27k

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)