Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Z400 modelini 2018 EICMA fuarında tanıtacak

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Intermot Almanya motosiklet fuarında ZX-10R ve Ninja ZX-6R modellerini tanıtan Kawasaki. Milan motosiklet fuarı EICMA 2018 de 5 farklı modelin tanıtımını yapacağını duyurdu. Bu tanıtımı yapılacak modeller arasında 400cc lik 2 silindirli 45 hp güce sahip Kawasaki Z400 modeli de olacak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Şöyle bir ortamda şu tip haberleri, modelleri filan hakikaten içinizden gelerek takip edip izliyor musunuz yav. Ben mesela sadece başlığa bakıp şunu yazmak için girdim, ne kawasakinin yeni modeli ne de eicma ne de bizim fuarlar ipimde diil, hatta bu yıl firmalar ne yüzle fuar yapacak hayret ediyorum, bu fiyatlarla neyin fuarı, sektörünüz ayvayı yemiş siz fuar yapın durun. Yıllardır fuara gitmem, işime yaramayacak alma ihtimalim olmayan hiç bi markayı ve modeli takip edip açıp bakmam. Zaten yığınla saçmalıkla beyin hücerelerimiz ölüyor, bana ne z400 den abuzitin modelden.
    Bakıyorum eskiden motosiklet yazınca google abiye ilk bu site çıkardı ama her forum bir gün ölümü tadacak yolunda artık aşağılarda çıkıyor. alternatif yok olsa bura da ölecek... Bu forumda hala bu tip konu başlıkları görmek çok komik geliyor bana artık. Eıcma'ymış, peh peh peh... Başka da hiç derdimiz kalmadıydı zaten, varsa yoksa kawasakinin hondanın yeni modeli
    MT00 ve fatih.met bunu beğendiler.

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Forumu kapatıp gidelim

Kawasaki veya bugatti ve yahut nissan GTR alamam belki ama takip etmeyi, modellerindeki değişikliği, renklerini vs. takip etmeyi seviyorum. Kendi küçük dünyamda keşmekeşte kaybolup dünyanın geri kalanından bir haber yaşamak istemiyorum.

Kawasaki z serisi bana çok alımlı ve agresif gözüküyor. Keşke benim olssaaa

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şöyle bir ortamda şu tip haberleri, modelleri filan hakikaten içinizden gelerek takip edip izliyor musunuz yav. Ben mesela sadece başlığa bakıp şunu yazmak için girdim, ne kawasakinin yeni modeli ne de eicma ne de bizim fuarlar ipimde diil, hatta bu yıl firmalar ne yüzle fuar yapacak hayret ediyorum, bu fiyatlarla neyin fuarı, sektörünüz ayvayı yemiş siz fuar yapın durun. Yıllardır fuara gitmem, işime yaramayacak alma ihtimalim olmayan hiç bi markayı ve modeli takip edip açıp bakmam. Zaten yığınla saçmalıkla beyin hücerelerimiz ölüyor, bana ne z400 den abuzitin modelden.
    Bakıyorum eskiden motosiklet yazınca google abiye ilk bu site çıkardı ama her forum bir gün ölümü tadacak yolunda artık aşağılarda çıkıyor. alternatif yok olsa bura da ölecek... Bu forumda hala bu tip konu başlıkları görmek çok komik geliyor bana artık. Eıcma'ymış, peh peh peh... Başka da hiç derdimiz kalmadıydı zaten, varsa yoksa kawasakinin hondanın yeni modeli
    bir gün öykümü anlatırlarsa şöyle desinler, devlerle birlikteydim, insanlar kış buğdayı gibi düşer kalkar, ama isimler sonsuza kadar kalır. şöyle desinler, motosikletleri ehlileştiren altın elbiseli adamın videoları ile birlikte yaşadım ben, şöyle desinler, motosiklet.net ile aynı çağı paylaştım.

ver fonu arkadan...
    Tengri bunu beğendi.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    hiç ilgimi çekmedi çünkü para yok z50 filan getirsinler türkiyeye
    Cloud, emrb, mesmeyut ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şahsen şu etekli kızın başka resmi var mı diye bakmaya girdim

o zaman danz
    Cloud bunu beğendi.

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Güzelmiş.
    Not:Kızı kast ettim motoru alma şaşım bile yok almagı hayal bile etsem fantezi olur.
    Cloud bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı yusufkalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzelmiş.
    Not:Kızı kast ettim motoru alma şaşım bile yok almagı hayal bile etsem fantezi olur.
    o mini etek ve çorap women'i daha sexy göstermiş, elbisesi ve saçlarını tarama şekli, gözlerine de kalem çekmiş o nasıl bir kalem öyle, bileklik falan aga bunlar işi biliyor ya.

erkekleri tavlamanın yolunu bulmuşlar, bunların beyin varya zehir zehir. yani başkalarını bilmemde beni her türlü baştan çıkarırlar bunlar. bunlar varya bunlar, bunlar varya bunlar.

edit: o mankenin resmini görmesem konuya bile girmiyordum. kadının resmini daha büyük görürüm diye girdim ama aynı boyda imış resim. admin lütfen fotoları daha yüksek çözünürlükte koyalım.

tahmin edeyim liste fiyatı 65 bin tl olur kimse de almayacağı için gelmez
    Cloud bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)