Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Fransız V-Twin - Wakan 1640

Motovento
    REKLAM ALANI
    100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer

Tek bir üreticisi (Voxan) ve bir deneme aşamasında ki firması (Sorpa) olan bir ülke Fransa. Renault, Citroen ve Peugeot gibi büyük otomobil üreticileri çıkaran topraklar milyonlarca motosiklet kullanıcısı ve motosiklet üzerine eksik kalmış üretim hacmi. Wakan bu topraklarda yeni bir üretici ve ilk modeli Wakan 1640.

Wakan tarafından üretilen bu araç tek kişilik, Shelby AC Cobra dan esinlenen tasarımcı Joel Domergue 115 bg güçlük 1640 cc V2 güç ünitesi Amerika 'dan S&S 'den alınmış, 177 kilo ağırlığında, 13 litrelik yakıt deposu koltuğun altında olan araç tek 340 mm ön diske sahip.

İlk 15 aracın Ekim ayında €28,000 fiyatla piyasaya çıkması hedefleniyor. 2007 hedefleri ise 100 adet üretimi sağlamak. Fotoğraflar bir prototipe değil üretime çıkacak modele ait, Amerika, Avustralya, Almanya ve İngiltere 'den ön siparişler alınmaya başlamış.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Adamların ilk yaptığı alet 1600cc mi?

Freak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero, Honda VFR (3. olursa o da Honda olacak)
    Wakan Tanka = Kızılderili dilinde "kutsal ruh".
    [FONT="Verdana"][B]Woaki kamina, tekabuki nanna. Umsala bimsasa, bimsa namba![/B][/FONT]
    [B][FONT="Verdana"][COLOR="Red"]Free Rider[/COLOR][/FONT][/B] --- [B][COLOR="Blue"](FReaK, hiçbir gruba üye değildir; Özgürdür.)[/COLOR][/B]

koyulacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dorado V5
    vay anasını be çok güzel duruyor... ama gidon çok aşağıda galiba
    Dorado V5

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Yaw kullanırken bacakları yanar adamın
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Motosikleti
    Fazer
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı
    Adamların ilk yaptığı alet 1600cc mi?
    güç ünitesi amerika 'dan, ilk mesajı güncelledim.

Wakan Websitesi: http://www.engmore.com/home.html

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    abi bu makinaya ben binemem binsemde inemem insemde dönemem dönsemde oy oy oyyyyy
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Simdi benim motor 3000 ytl bu motor 28 000 Euro daha kac yuz yil calismam lazim boyle bir seye sahip olmak icin.

Bu motor adami yoldan cikarir
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    herifler avrupa'nın son 2 yıldır epey sattıran trendi Naked'a vermişler bunyeyi ama motor biraz fazla derleme olmuş be kardeşim.
    Race tipi oturuş, Naked gorunum, V motor, kick starter da koysalardı tam olsaydı

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arabalar dahil fransız mallarını boykot etme tarafıyım ..bu motor da dahil ... Zaten hilkat geribesi gibi bişey ...türkiye"ye bu kadar düşman her fırsatta bölücü örgütlere destek çıkan bi ülkenin motoruna binmem binenide sevmem
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    BBRR ye katılıyorum Zaten çirkin motor

Cyberm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    arabalar dahil fransız mallarını boykot etme tarafıyım ..bu motor da dahil ... Zaten hilkat geribesi gibi bişey ...türkiye"ye bu kadar düşman her fırsatta bölücü örgütlere destek çıkan bi ülkenin motoruna binmem binenide sevmem
    Abi bende almıyom zaten
    Her Lafa Verecek Cevabım Var, Ama Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Lafı Söyleyene Bakarım ADAM'mı Diye...

Freak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero, Honda VFR (3. olursa o da Honda olacak)
    Bir benim boyle dusunen sanıyordum. Yalnız değilmişim.
    [FONT="Verdana"][B]Woaki kamina, tekabuki nanna. Umsala bimsasa, bimsa namba![/B][/FONT]
    [B][FONT="Verdana"][COLOR="Red"]Free Rider[/COLOR][/FONT][/B] --- [B][COLOR="Blue"](FReaK, hiçbir gruba üye değildir; Özgürdür.)[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Fazer
    arabalar dahil fransız mallarını boykot etme tarafıyım
    Futbolcular da dahil mi peki? malum şapka, forma alırken paran Anelka 'nın cebine gitmesin yanlışlıka, uyku tutmaz sonra

Güç ünmitesini sağlayan firmanın adreside burda http://www.sscycle.com/ ilgilenenlere duyurulur

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    katılıyorum zaten tipi igrenç. adam farklı birşeyler yapmaya çalışmış ama motosikletide motosiklet olmaktan çıkarmışlar

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    acayip bi tipi var
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    yaa beyler bişee kafayı fena kurcalıyoo bende....

bunun deponun ortadan hava filitresi geçirmişler. zaten havayıda gidonun üzerinden gelen rüzgardan alıyo makina.. ya oordan sinek böcek kaçsa...

hadi bunu geçelim.. yaff bu depo okadar küçük ki 50 km de bir yakıt almak gerekicek...

1600 lük mkinaya yakıt deposu takmayı unutmuşlar...

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Fransız malı olmasını geçtim,orjinal bir şey olsa bari.Sanki yılların motor mühendisliği varmış gibi de 1600 cc koymuşlar;Fransızlar hep minimalizmi küçümsemiştir zaten.
    Kolpa Adamları

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gürkan bi başlık açtın amma kini varmış milletin fransaya ya ...hayatta getirmezler bunu türkiyeye
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı DevilRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SaRı ŞeYTaN MonDi
    bu turkıyey gelene kadar.....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler