Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tvs'den Action Kameralı Motosiklet Geliyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Tamamıyla yeni bir model olan Tvs Zeppelin modeli,modern çizgilerle crusier tarzını birleştirmiş görünüyor.

Motosiklet ihtiyaç halinde %20'ye kadar tork artışı sağlayan 48 voltluk bir li-ion pil ile 1,200 watt'lık bir yardımcı motora sahip.

Motosikletin fabrika çıkışı lastikler Pirelli.

Zincir aktarma yerine kayış kullanılması motosikleti farklı kılan diğer bir özelliği.

Göstergeler hem dijital hem de analog.

Fren sistemi Abs.

Motosikletin üzerinde parmak izi ile çalıştırma,bluetooth ve entegre action gibi oldukça teknolojik donanımlar var.

Buna rağmen tasarımda retro çizgiler göze çarpıyor.

Motosikletin Genel Teknik Verileri

• Motor Bloğu: 220 cc Tek Silindir,Yağ Soğutmalı
    • Sıkıştırma Oranı: 67x64,5
    • Yakıt: Enjeksiyon
    • Maksimum Güç: 20 HP @8500 RPM
    • Maksimum Tork:18,5 HP@7000 RPM
    • Ölçüler;2090x725x160
    • Ağırlık: 168 KG
    • Lastik ve Jant: Tubeless / Telli
    • Yakıt Tankı Kapasitesi :20 litre
    • Yakıt Tüketimi: 100 km'de 2,5 litre
    • Top Speed:130 Km/h

Motosikletin 2018'in ilerleyen günlerinde satışa sunulması beklenirken,Türkiye'de satılıp satılmayacağı konusunda herhangi bir bilgi verilmedi.

Copyright © Motosiklet.Net Tüm hakları saklıdır.
    gurucuk ve fedos bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hocam tamam güzel motor da getirmiyorsunuz ki Türkiye'ye. Fuarda da RTR 200'ü sorduk "En geç Mayıs'ta bayilerde hafız" dediniz, üzerinden 2 sene geçti.
    07DFB18 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alet güzelmiş. Genelde cruiser'ları sevmem ama bu güzel görünüyor. Al yanına çık dolaşmağa tır tır tır...

gurucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse 200
    hayalim gerçek oldu umarım gelir ülkemize

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    İnternette aratınca concept diyor. Üretilip üretilmeyeceği belli değil. Diğerleri gibi titreşim marinası değilse güzel, titreşimliyse at çöpe gitsin. Bizim distribütör ile tabi ki Türkiye'ye gelmeyecektir. Batamadı gitti bu Isotlar denen berbat firma. TVS de uyanıp distribütörlüğünü almıyor, bizi bunlara mahkum ediyor.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Hibrit teknolojisi var ya.Baya gelişmiş bir motor TVS'ye göre.Ben beğendim Xdiavele benziyor.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Çok farklı bir makinaya benziyor bence harika fiyatı ne olur acaba..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    motoru görünce ilk aklımdan geçen "tvs bu model ile çağ atlamış" oldu. blututlar parmak okuyucular yardımcı elektrik motoru v.s.

bir yandan yakıt tüketimi dikkatimi çekti, 168 kg bir motor için o yakıt tüketimi tutar mı normal kullanımda?

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir iki tane de video koyalım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    o kadar zor birşey de değil malesef 2 teker olduğumuz için bazen kaza yı kanıtlayamıyoruz bari ... evlatlarıda sıkıştırıp düşürüp

asuhdauıhsdıaushdıas motor sörmösöydön söndö böööö felan diyorlar böyle şeyutan diyor yuvarla aşşağı

Bunuda alamayız beyler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:17 ----------

Buda mı gol değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:19 ----------

Buraya yazıyorum parmak okuyucu kırıp çalıştırıp çalıcaklar bu yüzden satılmicak.

Top speed zorlanmadan çıkıyorsa ve titreşim yoksa süper olur zaten max 100km sınır zaten hızlı tipler bunu almaz.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Yürür ve çalışır durumda bir prototip üretim motormuş.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herseyi anladim ama bir motosiklete action cami entegre etmek gerizekaliligini cozemedim.

Mesela yillardir her action cam kullanan motovloggerin derdidir, action cam ile interkom entegrasyonunu yapamamak. Hatta vlogger oldugu icin action cam mikrofonunu kaskta tutarken interkom icin ekstra mikrofon baglayan arkadaslarimiz var.

Sonra SENA hepsi bir arada bir sistem cikardi. Napiyor hersey harika. Hem interkom hem action cam ama 1080p 24fps. Aga 2018 yilindayiz cin mahallesinden aldigin muhittin cam bile 4K 60 fps cekiyor.

Simdi diyorsun ki ben action camli motosiklet yaptim. Senin o motosikletinin action cami 6 ay sonra terlik olacak. o motorla cekilen videolara el feneriyle mi cektin diyecekler.

Bunun disinda harika motor yapmis bence TVS.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    İlk motorum Apache' ydi geçen birisine önerdim itmiş sormuş 2015 modeller varmış bayisi bile sıfır getiremiyorsa diyecek bişey yok.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herseyi anladim ama bir motosiklete action cami entegre etmek gerizekaliligini cozemedim.

Mesela yillardir her action cam kullanan motovloggerin derdidir, action cam ile interkom entegrasyonunu yapamamak. Hatta vlogger oldugu icin action cam mikrofonunu kaskta tutarken interkom icin ekstra mikrofon baglayan arkadaslarimiz var.

Sonra SENA hepsi bir arada bir sistem cikardi. Napiyor hersey harika. Hem interkom hem action cam ama 1080p 24fps. Aga 2018 yilindayiz cin mahallesinden aldigin muhittin cam bile 4K 60 fps cekiyor.

Simdi diyorsun ki ben action camli motosiklet yaptim. Senin o motosikletinin action cami 6 ay sonra terlik olacak. o motorla cekilen videolara el feneriyle mi cektin diyecekler.

Bunun disinda harika motor yapmis bence TVS.
    Katılıyorum.
    May the Force be with McLaren Mercedes

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Nerde kaldı yav bu motor
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)