Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

CF MOTO 400 NK Fuarda Ortaya Çıktı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CF MOTO'nun merakla beklenen 400cc çift silindir modeli 400 NK motosiklet fuarında ortaya çıktı.

Uğur Motorlu Araçlar A.Ş. (UMA) bünyesinde 2011 yılından beri faaliyetlerine devam eden CF Moto, Naked sınıfının yeni gözdesi olması beklenen 400 NK! modelini satışa sunmaya hazırlanıyor.

Motobike Expo fuarının gözde modelleri arasında yer alan NK serisinin yeni üyesi 400 NK, 400 cc, çift silindir, sıvı soğutmalı, 42 HP gücündeki motoru ile 7650 d/D’da 35,4 nm tork sağlıyor.

CF Moto 400 NK'da önde 300 mm hidrolik çift diskler, arkada ise 240 mm papatya disk fren kullanılmış. Diskler, kullanılan J.Juan marka çelik hortumlu fren sistemi ve Continental ABS fren sistemi ile desteklenmiş. Modelde monoshock arka amortisör yapısı kullanılarak daha dengeli ve keyifli yolculuk yapılması sağlanmış. 400 NK Euro 4 normlarına da uyumlu.

400 NK'da bir diğer göze çarpan detay ise sürüş modu özelliğinin olması. İster sport ister ekonomi modununda tamamen kendi tercihinize göre ayarlayabileceğiniz mod düğmesi 400 NK'da mevcut.

Fuarda dikkatleri üzerine çeken 400 NK turkuaz rengi ve kafes şasi yapısı ile naked sınıfına haraket getirecek gibi.

bektanist, Pisman, huduni ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel motor ama fiyatı 20'den aşağı olmaz diye düşünüyorum.

Fuarda biraz inceleme fırsatım oldu. Malzeme kalitesini yeterli buldum. TRK 502 ve dominar 400 den iyi gibi geldi bana.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Üzerine oturan var mı ? Sele rahat mı acaba ? Fiyatına 16 civarı diyorlardı doğru mudur ki ?
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Msx Sf 17
    16-17 fiyat ideal. 20 çok gibi.

Motosikleti
    Honda CBF 150 >> Suzuki Inazuma
    Bu çift silindirli haliyle ve beygiri daha yüksek olmasından dolayı, eğer Bajaj ile aynı fiyata gelirse bence bu daha tercih edilesi duruyor.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üzerine oturan var mı ? Sele rahat mı acaba ? Fiyatına 16 civarı diyorlardı doğru mudur ki ?
    Öyle kötü bir yere koymuşlardı ki motoru durup bakamıyordun bile

Never4More - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şekil olarak kendi segmentindeki motorlara göre çok iyi bence.Al benisi yüksek ama sürüş servis ağı parça kalitesi felan detaylı incelenmesi lazım 20 ye yakın para sonuçta...

Edit: Birde cf moto Türkiye sitesinde bu modele ait ne reklam var ne bisey onuda anlamış değilim

Motosikleti
    Benelli Tnt 250
    Eğer rekabetçi olmak istiyorlarsa çoğu ilde test sürüşü imkanı sunmaları lazım
    Her servise bu motor ile alakalı teknik ders verilmesi lazım
    Parça temini ve kronik sorunların olmaması lazım
    Haa bide iyi fiyat etiketi

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı dodooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    16-17 fiyat ideal. 20 çok gibi.
    Mondial 250'lik çakma caferacer olan Bucaneer'e 13 diyor, buna Allah bilir ne fiyat çeker...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:09 ----------

Tam çinli sempatizanı motosiklet severlere hitap edecek tasarım ve kalite...
    The Power of The Dreams.

HamzaBey95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Motor saçma derecede iyi görünüyordu bi Çinliye göre Bir tek gösterge kısmında çuvallamışlar. Çinli orada kendini belli etmiş gibi. Ama CF MOTO şuanki fiyat politikasını devam ettirirse hem 400NK hem de 650NK modeliyle çok güzel başarılara imza atabilir... Şahsen ben ilgilenirim fiyata bağlı olarak İlk görüşte çinli motor önyargılarını sorgulatıyor insana...
    HYO-GT250R
    İstanbul

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    600 nk 21500 bu daha uygun olur. Dominar ın koruma demirine bakınca hemen kaçtım ben. Cf moto bu sekilde giderse ve 5 yıl dayanabilir ise çok satar. Servis ve parça işine de el atmalilar. Yakından baktım üzerine oturdum çok beğendim.

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Motor genel olarak güzel. Çift silindir 42 hp abs güzel. Bu motor güzel fiyatla gelirse benim gibi dominar hayal kırıklığı yaşayan çoğu müşteriyi kapar. Ancak radyatörle gösterge emanet gibi duruyor. Radyatör sanki fuar önce acelece abi şunu ver bi takıyım fuar sonra geri verecem valla gibi duruyor. insan sağını solu kapatır plastikle de olsa bi şekil verir önden traktör şeysi gibi duruyor neyse genel olarak güzel olur olur.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha önce de dediğim gibi, kağıt üstü verileri, yabancı kaynaklı forum yorumları ve görüntüsü dominar'ı döver. Hele ki, fiyatı ondan aşağı olursa ara segmentte beklenen ihtiyacı fazlasıyla karşılar. Naked ilk tercihim değildir, fakat Mt07 alamıyorsam bunu tercih ederim şahsen.
    SAZMAN ve oxus bunu beğendiler.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    bajaj dominar derim

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    650 TK yı 16000 e kimse almamıştı şimdi 21 bine iyi fiyat diyoruz

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı LostRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    650 TK yı 16000 e kimse almamıştı şimdi 21 bine iyi fiyat diyoruz
    TK değildir o zamanında 16bin olan, NK'dır. Zira TK 25küsürbin'den satışa başlamıştı yanlış hatırlamıyorsam.

Motosikleti
    BAJAJ BOXER BM 150
    A2 kullanabilir mi acaba?

Motosikleti
    Benelli tnt 250
    Sınır 35kw diye biliyorum öyleyse kullanabilir 400nk 30.5 kw

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:05 ----------

Baktımda 31.5kw imiş oda kurtarıyor

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Ben beğendim.
    Hayat her zaman sen tüm olanakları yaşayıp tüketmeden önce biter... W. Faulkner

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)