Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

CF MOTO 400NK - CFMoto'dan 400cc Çift Silindir Yeni Model Geliyor.

Motovento
    REKLAM ALANI
    TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    video larıda var mis youtube da

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben size söyleyeyim, bu motor NK150 kalitesindeyse (ki mutlaka ondan iyidir) hiç düşünmeden alınır. Tabi fiyat önemli. Bunun da en fazla 16 -17 bin TL olması lazım. Bunun yerine ikinci el almak isteyenler, memleketimin kıymet bilmez insanlarından, rodajı düzgün yapılmamış sıfır fiyatına ikinci ellerden bakabilirler.
    bursalıali bunu beğendi.

Owl King - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    193 kg bir naked a gore fazla agir degil mi?

Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PARDON.

26,5 kW (36,0PS) @ 12.000 dev/dk.

Ben bu mt25 in özelliğini 36,5 kw olarak okumuşum

ama genede 2 silindir bir 400cc ye yetmez beygiri
    Sizin yazınızla kontrol etmek istedim, bir sitede değerler şu şekilde verilmiş MT25 için: Power :30 bhp (Exactly : 35.5 BHP @ 12000 rpm)-
    Torque :20 Nm (Exactly : 22.1 Nm @ 10000 rpm)Bu NK motosiklet için verilen değerler ise : Maks. Güç (kW @ dev/dak): 31.5 kW / 9500 rpm (41hp)
    Maks. Tork (Nm @ dev/dak): 35.4 N.m / 7650 rpm.

Sanırım 31,5 kW beygir gücü hesaplanırken hata yapılmış. 31,5 kW * 1,341 = 42,24 Hp yani 42 bhp
    beygir. Bu değerlerle bu iki motosiklet karşılaştırılarak fiyat fayda değerlendirmesi de daha kolay yapılabilir düşüncesindeyim.

Beğendim ama benim için uygun değil, ben daha rahat sürüş için enduro bir motosiklet düşünüyorum.

maşallah gözünden de hiç birşey kaçmamışson hızı bilmemde baya bi seri olacağı kesin.
    Hızlı gitmeyin çok yakar

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Buna yazarlar 18.500, belki 20000.babayı satarlar sonra

Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buna yazarlar 18.500, belki 20000.babayı satarlar sonra
    Şubat zamlarından sonra böyle konuşamayacağız maalesef
    essegesse bunu beğendi.

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu motorun 18000 den aşağı olmasını beklemek hayal bence. 650lik abs olmayan versiyonu şu anda 21700 zaten ki bu dolar fırlamadan önce verilen fiyat.
    Dolar olmuş 3.50 üstüne abs falan koy minimum 18000 diye düşünüyorum. malzeme kalitesi iyiyse kronik bir problemi olmazsa bugünün koşullarında 18000 de iyi fiyat sayılır.

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Çok yakışıklı Bajaj 400 den güzel duruyor

sven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    turkuaz renkli motor mu olur ya, gözlerim kanadı.
    Darkin bunu beğendi.

TamGazDevam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 08' / HONDA CIVIC VTEC 1.6 04'
    meksika açmazına döndü piyasa

Videosu
    Yalnız Eleman kötü sürüyor virajlarda sürekli diğer şeritte

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı cxe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsettiginiz japon markalarinin dusuk cc modelleri cin, hindistan, kore, taiwan gibi ulkelerde uretilmiyor mu?
    Kuzey kutbunda da uretilse japon japondur, tasarimi teknolojisi degismez. Hindistan mali nedir ya, çini,koresi bitti Hindistan cikti birdr basimiza. Hindistan zebillikten gebermiş bir memleket daha kendi insanina faydasi yok. Motor nasil.uretsin?

Bajaj 200 leri gorduk, yollarda dokulduler. Hondanin en dandik cb125 ace modeli bile en iyi bajajja tas cikartir. Japondan sasmayin hicbir zaman. Alacaginiz motor 50cc olsun ama yinede japon olsun.
    dyavol-77 bunu beğendi.

yabancı bir sitede fiyat olarak 4 bin dolar civarı tahmin ediliyor.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuzey kutbunda da uretilse japon japondur, tasarimi teknolojisi degismez. Hindistan mali nedir ya, çini,koresi bitti Hindistan cikti birdr basimiza. Hindistan zebillikten gebermiş bir memleket daha kendi insanina faydasi yok. Motor nasil.uretsin?

Bajaj 200 leri gorduk, yollarda dokulduler. Hondanin en dandik cb125 ace modeli bile en iyi bajajja tas cikartir. Japondan sasmayin hicbir zaman. Alacaginiz motor 50cc olsun ama yinede japon olsun.
    Tabi tabi öyledir.
    essegesse, maktama ve bursalıali bunu beğendiler.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yollarda dökülen bajaj hangisiymiş merak ettim ?

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Adamlar yapmış bizede oklamak düşer

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Tasarım Kiska tarafından yapılıyor, hani şu KTM ve Husqvarna motorlarını tasarlayan. Enjeksiyon ve ateşleme Bosch hani şu Ducati ve diğer italyanların hep tercih ettiği. Frenler JJuan, Yamaha'nın ve diğer Japon motorlarının da sık sık kullandığı. ABS Continental, Moto Guzzi ve Aprilia hali hazırda bu sistemi kullanıyor. Kısacası temel komponentler işini bilen firmalardan alınmış. Üst cclerinde motorun üzerinde direk Continental'in iyi sayılan lastikleriyle geliyordu, bunda da muhtemelen standart üstünde bir lastikle gelecektir. Kısacası bu motor fiyat anlamında rekabetçi olursa rakipleriyle kafa kafaya mücadele edebilecek kalitede bana göre.

*Eksi olarak gördüğüm ön çatalı upside down yapmamışlar. Maliyet fazla gelebileceği için kaçmışlar gibi duruyor ancak çift diskli ön fren, ABS, sınıfına göre büyük ebatlı lastiklerle daha agresifliği kaldırabilecek süspansiyon koyarlar diye düşünmüştüm. Umarım arka süspansiyon kalitesi ve ayarları iyi düzeydedir. CF Moto hala eski sisteme göre motor yapıyor, dolayısıyla fazla ağır. Depo vs büyük olduğundan km mesafesi iyi olsa da manevra kabiliyeti ve kullanım kolaylığı açısından ağırlık acemi sürücülere zorluk çıkartabilir.
    bulut59, bursalıali ve huduni bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200 RS
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Japon markalarinin kronik sikintilarini ve ornek vermek gerekirse r25in yamahanin kalitesine yakismayan bir motosiklet oldugunu defalarca okuduk.

Bajaj in KTM ve Kawasaki ye parca tedarik ettigini, NS 200 un bazi mekanik parcalarinin Duke 200 ile ayni oldugu biliyoruz. iki marka ayni teknolijiye sahip. 30bin km uzerinde bazi ns lerin suan sorunsuz yurudugunu, 100bini deviren ns lerin oldugunuda biliyoruz.

Butceniz el verir japon degil avrupaya binersiniz, butceniz el vermez cin malina yonelirsiniz. Sizin mantiginizda da sorun yok, basit bir motosiklet olsun ama saglamlik hususunda kafam rahat olsun dersiniz. Benim mantigima da 125cc japona Pulsar RS 200den fazla para vermek yatmiyor.
    SAZMAN, sheriff87 ve bursalıali bunu beğendiler.

mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    mt07 esintileri gördüm...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)