Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

CF MOTO 400NK - CFMoto'dan 400cc Çift Silindir Yeni Model Geliyor.

Motovento
    REKLAM ALANI
    gurucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse 200
    sanırım 150nk için söylenmiş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    max 15000 olcakta onuda düşünüceksiniz.bu parayı çin motoruna vermek her babayiğidin harcı değil.sadece kadran ben çinden geldim diye bağırıyor.diğer herşey gayet güzel görünüyor ama görünüyor.

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200 RS
    193 kg i durdurmak icin cift disk gerekiyor demek ki saka bir yana duzgun bir fiyat politikasi belirlenirse piyasayi alt ust eder

Motosikleti
    gt250r
    Motorun gelmesinden çok yedek parça gelmesi,kronik sorun olmaması ve servislerin tutumu önemli bence. Herşey olması gerektiği gibi olursa fiyatta uygun olursa çok satar.. Başka türlü malesef japonlarla yarışamaz bu cc de.
    maktama bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Bajaj dominar 400 den daha yakışıklı hele bir gelsinlerde görelim hangisi daha iyi yakıt ,performans vs. Yinede dominar 400 servis avantajı daha iyi geliyor cf motoya göre

divergent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda MSX
    Alıntı CT.ATC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor gücü, değerler tip şekil şemal o biçim. Fakat o amortisörler, fren kaliperleri, şase geometrisinden kaynaklanan sürüş karakteri işte o beni korkutuyor bu tarz mallarda. Japona bindiğinde anlıyorsun bunu haa diyorsun ulan ne güzel kontra veriyor ani frende ip gibi duruyor felan.. İnşallah bunda da Çinlilerin kronik sorunları olmaz kullanıcısı memnun olur uygun fiyattan da satar ..(duke390 fiyatından en az %25 ucuz)
    Katılıyorum. MSX'ten sonra 250cc naked bakarken bu haber iyi oldu çünkü 250cc japonla aynı gelir fiyatı diye tahmin ediyorum. Kabul edelim ki bu modelin tasarımı, gücü ve özellikleri çin malı önyargısını biraz kırıyor. Baktım cf moto eski markaymış atv üretiyormuş ilkten belkide şüphe edilecek bir marka değildir bilmiyorum. Şekil mt-07 güç duke 390 tam benlik valla.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Çöp motor, hurdalığa bir yenisi daha eklendi.
    Motosiklet benim gözümde sadece Japondur, Avrupa hatta Amerika bile hepsi hikayedir, En sağlam ve en fiyat performans motorları Japonlar üretir. Kore, Çin, hindistan, Taiwan.. vs hepsi çöp üretyorlar.
    Bu ucubeye bineceğinize, 250 lik honda yada Yamahaya binin
    dyavol-77 bunu beğendi.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet benim gözümde sadece Japondur, Avrupa hatta Amerika bile hepsi hikayedir, En sağlam ve en fiyat performans motorları Japonlar üretir. Kore, Çin, hindistan, Taiwan.. vs hepsi çöp üretyorlar.
    Şimdi ciddi söylüyorsunuz sanacağım.

Motosikleti
    pulsar ns200
    satmaz fiyatı açıklandığında konuşulacaklar bunu alacağıma 2.el mt 07 alırım duk 390 dan bile pahalı olurmu çüş hemde çin 2 tane belki satılır.

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Maxi scootera geçmezsem şayet bunla bajaj dominar arasındayım. Tabi fiyat belirleyici olacaktır. Birde TRK502 var, ki o sırf şekliyle bile ben fakirlere hitap etmiyorum diyor ama bi gelsinler bakalım.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

disturbed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok ağır. 650cc'ler bu kadar ağır olmuyor.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Reyzing hastasıyım. Bu tip motorlar gram ilgimi çekmez özelliklerine bile bakmam. Zevk, tercih meselesi diyelim.

Ama bu motor gerçekten çok güzel ve donanımlı duruyor. Çok çok çok beğendim, ideal bir motosiklet gibi izlenim bıraktı. Yedek parça - servis - 2. el piyasası gibi etkenler söz konusu olmasa alınacak bir motosiklet olur diye düşünüyorum.

Gerçekten fena bişey olmuş.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben çözdüm seni shamy, kaostan besleniyorsun

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Çinlilerdeki endüstriyel çeşitlilik almanlarda bile yok. Adamlarda misal 500 çeşit endüstri var herşeyi üretiyorlar. Çöp kalitede üretim yapacak olanın işine saygısı yoktur o zaman da ne bu kadar çeşit olur ne de müşteri bulabilirler.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Motor gercekten harika görünüyor

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200 RS
    Bahsettiginiz japon markalarinin dusuk cc modelleri cin, hindistan, kore, taiwan gibi ulkelerde uretilmiyor mu?

İddalı bir model tasarımıda çok hoş olmuş. Önümüzdeki senelerde düşünebilirim.
    Hızlı gitmeyin çok yakar

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    peki ne zaman geliyormuş? yada yurt dışı inceleme video su var mı? Türkiye ye geliyor dendiğinde göre dünyada bir yerlerde zaten satılılıyor algısı oluştu bende

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Bu motorla stunt yapacak olanların arka dişliyi değişmelerine gerek yok. Baksanıza doğrudan stunt için dişli koymuş adamlar

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Baydın artık.
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)