Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

2017 Honda CBR250RR modelinin yeni fotoğrafı yayınlandı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uzun süredir tartışadurulan, Honda'nın yeni CBR250RR modelinin nasıl olacağı konusu nihayet sızdırılan bir fotoğraf ile yeniden alevlenmişe benziyor. Bugüne kadar motosiklet ile ilgili neredeyse binlerce render görüntüsü ortaya çıktı ve paylaşıldı fakat bu seferki üretime hazır durumdaki bir CBR250RR fotoğrafı ve elde edilen diğer bir bilgi ise Honda'nın modele K64A proje numarasını vermiş olması.

Fotoğraf incelendiğinde tasarımda temel olarak Honda'nın 2015 yılında sızdırılan Supersport konseptinin baz alındığı açıkça görülüyor.

Keskin dual LED farlar, karenaj üzerine gömülü sinyaller bu fikrin en büyük dayanakları konumunda bulunuyor. Buna ek olarak farlarda kullanılan LED teknoloji stop lambalarda da kendini gösteriyor. Jantlar ise alaşım ve süspansiyon görevi hem arka hem de önde yer alan şok emiciler ile tamamlanmış.

Fren kısmına gelecek olursak arka ve önde tek diskli sistem göze çarpıyor. Genel olarak tasarımdan yola çıkarak modelin spor bir sürücü oturuş pozisyonu sunacağı söylenebilir. Karenajın üretiminde kullanılacak olan karbon ise motosiklete çok daha hafif bir gövde sunarken, spor ve keskin aerodinamik karakteriyle de birebir örtüşüyor.

Model gücünü yepyeni 250cc lik çift silindirli, sıvı soğutmalı, 6 ileri şanzımanlı motordan alacak ve 40 hp güç üretecek. Son zamanlarda popüler olan farklı sürüş modları seçeneği de modelde yerini alacak.

Motosikletin bu yılın sonlarına doğru global olarak tanıtılması beklenirken, firmanın CBR250RR hakkında ağzını sıkı tuttuğu gerçeğinin yanında, sızan bu görsel ile birlikte yakın zamanda resmi olarak modelin resimlerini yayınlaması beklenebilir.

Yeni yayınlanan fotoğraf

Daha önce yayınlanmış doğrulanmamış fotoğraflar

Buradan da 2016 yılında Tokyo fuarında sergilenen konsept modeli görebilirsiniz.
    AWESQME, sürenpanda ve mehmetenis bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    R25 çöp olur yazık olur mındar olur eğer fiyatı aynı olursa

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Tasarım şahane olmuş
    piyasaya çıksın fiyat ve performans olarak R25 ten yukarımı aşagımı haydi bakalım.
    Forumada neşe gelcek yine R25 mi almalıyım yoksa Cbr250rr mı konulara hazır olun millet.
    pnongrata bunu beğendi.

Motosikleti
    Çok var :)
    Piyasayı Alt üst eder eğer fiyat abartı olmazsa

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    20.000 tl isterler gözü doymaz üreticiler.

Düşüncem şu yönde çift silindir,absli,hız olarak r25 ile aynı yada biraz düşük,kaydırmalı debriyaj,Ktm rc 250 gibi hafif spor yatık sürüş,yakıt olarak da 4-5.5 litre arası.Toplam fiyata gelecek olursak 17 000-19 000 bin tl civarları.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125ESD
    Çok paraya olacak çok. Gerçekten. Yalanım yok.

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    buralar değerlenir.
    acill r25 mi cbr250rr mı?

Motosikleti
    cıks
    konu başlığına hazır olun
    paramı denkleştirdim ama yeni kasa cbr 250 rr mı bekleyeyim

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    çoğu arkadaş için hayallerde kalacak maalesef maddi sebeplerden ötürü aha yazıyorum , buraya umarım düzenleme olmayıp fuardaki keskin hatlar ve karbon (veya görüntüsü karbon )olan grenajla gelir
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    90 küsür modelleri vardı 250rr 4 silindirliydi hemde 20 bin devir falan çevirirdi bakalım torunu dedesinin namını yürütebilecek mi
    tbk_1980 bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Depo kapağı gene elde kalmaz inşllh
    leon99 bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    20 liraya verseler millet alır bunu, şu şekle şemala bak yav, tasarım çok iyi..

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tasarım iyi de yine gidon biraz yüksek olmuş. ss motorların gidonu daha aşağıda olur (yinede gördüğüm gerçeğe en yakın model) bide artık 180 lastik koysalar bari alan zaten görselliğe bakıyo

Motosikleti
    inşallah discoery 150s
    250rr başlangıç motoru olurmu ?
    250rr alırsan çabuk sıkılır mıyım?
    250ŕr ile uzun yol artcili yapilirmi?
    250rrin sigortası kaç para tutar
    250rr almaya karar verdim sonuçta 250cc başlangıç için ekipman almasak olurmu
    Bu başlığı görünce aklıma gelen muhtemel sorular.
    tbk_1980 bunu beğendi.

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    ben alırım aga 250 cc candır ya , çıksın para önemli diil şekil şemal 10 numara olacak. Şehir içinde 115 den yukarı çıktığım zamanlar hep zevk için önüm açılsın gideyim diye. en fazlada 140 basıyorum yukarısı gerçekten kaşınma durumunda oluyor. 140 da anlık çıkıp çekiyorum gazı . Eğer cbr 250 gibi alt devirler gene yüksek torklu olursa tadından yenmez ninjalar , r25 ler yalan olur.

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Geldiği gün inşallah bu alıcak olduğum R25'i satıp alırım. Çok fena bir alet olmuş.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    20.000 TL den az parası olanlar, hadi çıkalım forumdan, kasıyor sonra, boşuna kalabalık etmeyelim başlıkta.
    CrazyBullet bunu beğendi.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bana r25 H2 gibi geldi. ��
    Çok şey yazmıştım da tuttum kendimi.
    Ama gelsin, yolda güzel gözüken alletleri güzelce, trafiği tehlikeye atmadan kullanacak insanlara ihtiyaç var.

Daha dün gördüm adam ben 20 yıllık motorcuyum diye arkadaşllarına havasını yapıyor ama mont dışında koruması yok o da şekil olsun diye, zaten fermuar açık. Sonra ben kaçtım diyip, girne cd. Gibi dar yolda iki arabanın arasına girip ara gaz veriyor, solda ki araba da adam ezilmesin diye neredeyse kaldırıma çıkacak.
    Merso, bmw falan alıp ortadan yardıran, yayanın üstüne süren barzodan tek farkı, kaza yapınca kendisi de zarar görebilir. Tek tesellim de o zaten.

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    MESELE "R" değil, MESELE "RR". Fİyat tabiki normalin üstünde beklenebilir.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)