Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Maceranın Adı: YENİ Mondial RX3i Evo

Motovento
    REKLAM ALANI

güzelmotora benziyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

umadan standartlarının üstünde bir ürün

woowwww tebrikler mondial

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    ben mondial aldım aldığım yer direksiyon gidenunu bile 3. seferde sıktılar ön varyatör kendi lendine bozuldu vs

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben mondial aldım aldığım yer direksiyon gidenunu bile 3. seferde sıktılar ön varyatör kendi lendine bozuldu vs
    Emin ol bu yazdıkların RX3 için çok iyi referans oldu. Ne de olsa da o da Mondial bu da değil mi ?

Motosikleti
    Yamaha mt 700 tracer
    Arkadaşlar dediğim gibi Mondial resmen türk tüketicisiyle resmen ve alenen alay ediyor.Nedeni de nasıl olsa bu motorları kullanıp kaza yapanlar sürücü hatası ve yol durumu gibi bahanelerle baştan savılıyor.Yahu bir motorun orta sehpası yolda giderken düşer mi?.....Yapmayın yahu etmeyin be ayıpdır günnahdır.Birebir eşimle Sefaköy füze rampasını çıkarken yaşadım.Resimleri çekip gönderdim servisine gidip ekşidim.Bağırdım çağırdım.Ya dedim arka lastiğe takılsaydı hahhaayt sıkı durun servis ne dese beğenirsiniz....E ağbi Mondial bu yaa titreşim var düşünemedinmi....Tuuuuuh size yazıklar olsun dedim aman aman tövbeler olsun bir daha mı aslaaaa asla binmem bu adamlar demiycem bu herifler uğur derin dondurucuya devam etsinler.Motora falan bulaşmasınlar.Bunlar para kazanacak diye de kimseler bir taraflarını sakatlamasın.Yazık ve günahtır İnsan üzerinden rant yapılmasın BİZİM HAYATIMIZ BU KADAR Ucuz olmamalı bu heriflere de prim vermeyin protesto edin.Daha önceki yazılarımdada belirtdim.Ben bu firmaya düşman falan değilim.Paramı tabiki japonlar değil bunlar ülkem insanı yesin .....amaaaaa nerdeee yazıklaaar olsuun size mondial yazıklar olsun be

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:12 ----------

Ha bu arada bazılarıda çıkıp biz burda çin mallarını kötülüyoruz diye salça atıyorlar bunları diyenler ya motordan anlamıyor yada yancı bunlar tabiiikiiii lafım herkese değil....
    Dogus8989 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hazırmısınız geliyorrrrrrrr

"kardeşim çine bulaşma biraz daha ekle ybr al "
    Biraz hatalı olmuş bence "biraz eksilt ybr al" olmalıydı... :D

Arkadaşlar 2 ay önce 2. el rx3 evo aldım. Tecrübeli bir kullanıcı olarak 9/10 puan eder diyorum ( Tabii fiyat kalite oranı olarak, yoksa hayabusa ile kıyaslamıyorum ). Bana göre tek kötü tarafı frenleri. Sanırım daha önce italyan ve japon motorlar kullandığım için bana biraz farklı geldi. Çok çabuk kilitleniyor tekerler, belki biraz ayar ile daha iyi olabilir.
    Onun dışında İyi olan tarafları,
    Vites geçişleri her açıdan harika, Amortisörler süper. Sele rahat. Aynaların görüş açıları sanırım benim kullandığım motorlar içinde en iyisi.
    Hızlanma, çeviklik, viraj, sürüş keyfi, rahatlık, görünüş, çantalar hepsi iyi. Yakıt hiç ölçmedim ama benzinciyi unutuyorum.
    Kötü taraf dersek, frenler ve debriyajda boşu bulması zor diyebilirim. 2 den çok kolay ama 1 den biraz zor.

Ama motoru aldığım arkadaşın motora bazı masraflar yaptığını söylemeliyim. Metzeler lastikler, yeni sele,oksijen sensörü değişimi, sis farları, halojen farlar, tur camı vs.

İlk defa Mondial kullanıyorum, 500-600 km oldu ama asla kötü motor diyemem haksızlık olur. Sanırım daha önce mondialle kötü tecrübe yaşamışların yada çin motoruna önyargılı yaklaşanların en azından motoru bir inceleyip öyle yorum yapmaları gerekir diye düşünüyorum. Aimayı düşünenlere ise tavsiye ederim.

Motosikleti
    CBR125
    Arkadaşlar bu sayfada Rx3 ü değerlendirelim,afedersiniz ama kıçı bu makineye değmeden kimse işkembeden atıp markayı karalamasın.Honda kullanıcısıyım ve bu makineyi düşünüyorum. Sezar11 gibi,kullanan arkadaşlar tecrünelerini anlatıp,diğer arkadaşlarda okuyup bilgi sahibi olsa ve sayfayı gereksiz meşgul etmezse sevinirim.Admin belki kızacaksın ama,tecrübe etmemiş vatandaşın varsayımlarını okumak bana zaman kaybı olarak geliyor.

Mustafabiski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben aldim su an 4000 kmde motoru yikadim die parcasini gondermesiler garanti optal ettiler bu motor 5 para etmez bir cin mali arkadaslar sakin hata yapip almayin benden demesi 98 model japon alin bunu almayin ben kimseyi dinlemedim siz dinleyin beni baska bisey demiyorum

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı levent3410 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu bir motorun orta sehpası yolda giderken düşer mi?.....Yapmayın yahu etmeyin be ayıpdır günnahdır.Birebir eşimle Sefaköy füze rampasını çıkarken yaşadım.Resimleri çekip gönderdim servisine gidip ekşidim.
    Bu modelde orta sehpa var mıydı ? Ya da firmanın getirdiği orjinal bir sehpa ?

Motosikleti
    R25
    Çöp çöp çöp

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Eşeğe altın semer baglamislar. Ybr bile o para değil.

Alıntı sezar11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2 ay önce 2. el rx3 evo aldım. Tecrübeli bir kullanıcı olarak 9/10 puan eder diyorum ( Tabii fiyat kalite oranı olarak, yoksa hayabusa ile kıyaslamıyorum ). Bana göre tek kötü tarafı frenleri. Sanırım daha önce italyan ve japon motorlar kullandığım için bana biraz farklı geldi. Çok çabuk kilitleniyor tekerler, belki biraz ayar ile daha iyi olabilir.
    Onun dışında İyi olan tarafları,
    Vites geçişleri her açıdan harika, Amortisörler süper. Sele rahat. Aynaların görüş açıları sanırım benim kullandığım motorlar içinde en iyisi.
    Hızlanma, çeviklik, viraj, sürüş keyfi, rahatlık, görünüş, çantalar hepsi iyi. Yakıt hiç ölçmedim ama benzinciyi unutuyorum.
    Kötü taraf dersek, frenler ve debriyajda boşu bulması zor diyebilirim. 2 den çok kolay ama 1 den biraz zor.

Ama motoru aldığım arkadaşın motora bazı masraflar yaptığını söylemeliyim. Metzeler lastikler, yeni sele,oksijen sensörü değişimi, sis farları, halojen farlar, tur camı vs.

İlk defa Mondial kullanıyorum, 500-600 km oldu ama asla kötü motor diyemem haksızlık olur. Sanırım daha önce mondialle kötü tecrübe yaşamışların yada çin motoruna önyargılı yaklaşanların en azından motoru bir inceleyip öyle yorum yapmaları gerekir diye düşünüyorum. Aimayı düşünenlere ise tavsiye ederim.
    Bende 16 modelini aynı fikirle 5000 km de aldım. Şu an 6100 km de. 3 haftadır kullanıyorum. Bu benim 10. Motorum, 80bin kadarda çeşitli tarzlarda tecrübem var. Yazdıklarınıza harfiyen katılıyorum. Sadece mondial olarak değerlendirmeyin. Csc, minsk, zongshen, ntsc markalarıyla değişik ülkelerde satılmakta. Rx3 olarak konuyu ele alalım. Genel çin olarak değerlendirdiğimizde sayfalarca sıralanabilir. İlk motosikletimde çin malı skutırdı. Yolda giderken çeşitli hadiseler yaşadım. Fiyat performans açısından rx3 güzel motosiklet

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bu motora değil ama ithalatçişina değil 24 bin lira günahımı bile vermem.Çünkü muhatap yok bisi olunca emdiğin süt burnundan gelir

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:39 ----------

Alıntı levent3410 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dediğim gibi Mondial resmen türk tüketicisiyle resmen ve alenen alay ediyor.Nedeni de nasıl olsa bu motorları kullanıp kaza yapanlar sürücü hatası ve yol durumu gibi bahanelerle baştan savılıyor.Yahu bir motorun orta sehpası yolda giderken düşer mi?.....Yapmayın yahu etmeyin be ayıpdır günnahdır.Birebir eşimle Sefaköy füze rampasını çıkarken yaşadım.Resimleri çekip gönderdim servisine gidip ekşidim.Bağırdım çağırdım.Ya dedim arka lastiğe takılsaydı hahhaayt sıkı durun servis ne dese beğenirsiniz....E ağbi Mondial bu yaa titreşim var düşünemedinmi....Tuuuuuh size yazıklar olsun dedim aman aman tövbeler olsun bir daha mı aslaaaa asla binmem bu adamlar demiycem bu herifler uğur derin dondurucuya devam etsinler.Motora falan bulaşmasınlar.Bunlar para kazanacak diye de kimseler bir taraflarını sakatlamasın.Yazık ve günahtır İnsan üzerinden rant yapılmasın BİZİM HAYATIMIZ BU KADAR Ucuz olmamalı bu heriflere de prim vermeyin protesto edin.Daha önceki yazılarımdada belirtdim.Ben bu firmaya düşman falan değilim.Paramı tabiki japonlar değil bunlar ülkem insanı yesin .....amaaaaa nerdeee yazıklaaar olsuun size mondial yazıklar olsun be

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:12 ----------

Ha bu arada bazılarıda çıkıp biz burda çin mallarını kötülüyoruz diye salça atıyorlar bunları diyenler ya motordan anlamıyor yada yancı bunlar tabiiikiiii lafım herkese değil....
    Aynen parça ve servis tam bi tiyatro bilet niyetine motor al sende ortama katil pampa ))

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)