Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011

Suzuki V-Strom 250 geliyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Kullanıcısı olmayan arkadaşlar, motor pahalı motor pahalı deyince başka markalar size bedava motor mu veriyor. Herşeyin bi bedeli vardır, kalite tesadüf olmadığı gibi, özellikle ülkemizde hiçte ucuz değil. Rakibi tek silindir crf250rally 24bin tl.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanıcısı olmayan arkadaşlar, motor pahalı motor pahalı deyince başka markalar size bedava motor mu veriyor. Herşeyin bi bedeli vardır, kalite tesadüf olmadığı gibi, özellikle ülkemizde hiçte ucuz değil. Rakibi tek silindir crf250rally 24bin tl.

Suzuki testinde motoru inceleme fırsatım oldu. Parasını hak ediyor mu evet ediyor. Sağdaki benim cıbır bir kıyaslama yapacak olursam suzuki çok rahat çok konforlu bir motor yapmış. Eski cbf kullanıcısı olarak suzuki çok daha rahat geldi. Zaten hitap ettiği kitle uzun yol yapacakların, hız meraklısı olmayanların, orta yaş ve üstü kullanıcıların tercihi olacaktır. Çift silindir bir motor bloğuna sahip olmasına rağmen öyle cbr gibi kendini fırlatmıyor. Düşük devirlerde yavaştan gücünü vererek konforlu bir sürüş gerçekleştirecek şekilde üretmişler.Titreşim sıfır. Ebat olarak 1.85 boy ve 93 kilom ile tam sığıyorum. Boyu daha uzun olanlar rahat edemezler.

Gelelim Abs olayına; 30, 70 ve 120 km hızlarda frene sonuna kadar abanarak ön arka kombina şekilde basarak test ettim. Lastikler standart ırc cbr ve r25 dahil birçok markada kullanılan naylon lastik olmasına rağmen Abs nin desteği ile görevini çok çok iyi yaptı. Bir an cbr yi satıp Abs li motor alasım geldi. Bana sorarsan By Boldpilot motor parasının hakkını veriyor.Parça kalitesini beğendim. Tabi ben az kullanılmış ikinci el alırım o ayrı

Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    Sevgili logaritma biz kimseye zenginsin fakirsin alırsın alamazsın demedik istersen yazdıklarımı bir daha oku... Bugün premium sınıf 1.6 motor benzinli araç 350 bin liradan başlıyor ama dersenki o parayı veren enayi ben aynı işi 150 bin liklede yaparım alır binersin ama hiçbir zaman premiumun verdiği konforu ve zevki sana veremez ama işini görmüş olursun... Lakin söz konusu motorsiklet olunca iş konfordan bir adım öteye gitmek zorunda oda kalite ve güvenlik yani insanlar marka sevdasından yada bazı arkadaşlar kadar ZEKİ olmadıklarından değil canlarının kıymetini bildiklerinden ve ellerinde imkan olduğu için gidip iyi motorlar alıyorlar...Elinde imkan olmayanda gidiyor napayım gücüm buna yetiyor diyor hintli çinli neyse alıp biniyor benim kızdığım imkanın kaliteliyi almaya yetmiyorsa alabilene enayi gerizekalı diyemezsin. Kimse motorlar ucuz demiyor yurtdışında 6 bin dolar adamın geliri aylık belki 3bin dolar bize gelince motor oluyor 35 bin lira ve gerçek şu ki bizim paramız değersiz gelir seviyemiz düşük....
    logaritma bunu beğendi.

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)