Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Bajaj'dan 2 yeni model 400SS ve 400CS (Foto Galeri + Video)

Motovento
    REKLAM ALANI
    teocan94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    400SS yi gördükten sonra;

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bu model bu ötv oranıyla ülkemize uzun süre gelmez.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı emrcbk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sport olan transformerstaki bumblebee'nin motor versiyonu kalite malite valla tasarım çok hoşuma gitti bi tek o stop olmamış insan böle kafa tasarımı yaparda öle stop koyarmı ?
    Valla lafı ağzımdan aldın.. Bumblebee değil mi o dedim ilk görüşte.. ama yakılıklı makineymiş ikiside..

Motosikleti
    Yamaha MT-03
    dizaynlar harika olmuş.. anime çizimi gibi.. yalnız bu ss400 ün ön tarafına plaka takcak bunlar Hindistan da , yazık valla güzelim motora

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tasarım gerçekten başarılı.
    Bajaj Türkiye Facebook sayfasında sorup durdum ''gelecek mi?'' diye ama cevap gelmedi

Motosikleti
    Hyosung GV650
    SS olan buna benzemiyormu yahu http://www.hdwallpapers.in/walls/transformers_3_bumblebee-wide.jpg
    halilom bunu beğendi.

çağın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla naked i çok güzelmiş. Ktm 390 motoru varsa üzerinde, tr fiyatı ktm den ucuz olacağı kesin. Marka fiyatını çok koymaz. Ancak 250 500 € cuk daha ucuz olur. daha fazlasını beklemek mantıksız. Yani kısaca bana göre alınması gene zor makinelerden biri olacak. Bajaj olmasına rağmen. Ama güzel alet param olsa alırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:15 ----------

Benim fikrim bajaj 2 3 sene ürettiği çoğu modeli getirir. bunlar da dahil. 125 cc lere çok karışmaz ama 200 cc ve üstü bütün motorlarını tr ye getirir diye düşünüyorum. Çünkü yeni bir pazara giriyor ve talep bu tarz motorlara çok. Akıllı olurlarsa burada güzel iş yaparlar. Motorları da güzele benziyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:19 ----------

Transformers serisi otomotiv sektöründe yeni akımı ortaya çıkarttığına eminim. tasarımlar hep bu yöne kaydı son 5 6 senedir. bana görede gayet güzel tasarımlar geliyor bu sektöre...
    halilom bunu beğendi.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    endurosu eksik. ktm yapıyo olm önce siz yapsanıza
    cenkito ve halilom bunu beğendiler.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Facebook resmi sayfasından cevap geldi 2014de gelmiyormuş bunlar,dağılabiliriz
    amaninmb bunu beğendi.

ertoros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX150L
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Facebook resmi sayfasından cevap geldi 2014de gelmiyormuş bunlar,dağılabiliriz
    dağıldık...nereye baksak hüsran

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Gelse ne olacak.Motorun fiyatlandırma politikası keyfi fiyatlandırma.Emsali şu model şu kadarsa bizimkide şu kadar olur diye fiyat atıyor Türk milletimin distribütörü.

fromghetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM 850, Tiger 250
    cs400 bayaa çekici duruyo, ss ise bildiğin sport touring gibi one biçim gidon la öle....

Arka lambasının dizaynıda mantıklı 400 SS de . Bii ye benzeten arkadaşlar renk ve keskin çizgilerinden dolayı benzetmiş olabilirler ama DİZAYN dikkat çekiçi EŞŞEK ARASI kafası on konsepte cukk oturmus arka Konsepti de Dikkatli İncelerlerse İGNE kısmı oldugu açık net ;) Her açıdan hoş.Alınabilitesi yüksek ama gelmeyecegi acık. ŞEkil güzel dayanıklılıkda iyidr sanırım

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    yabancı forumlar da dolaşan bajaj pulsar 400 cs nin tahmini hindistan fiyatı 246.000 rupi.yani 8.831,40 lira.türkiye ye gelir mi bilemeyiz lakin gelirse heralde 15bin den aşağıya olmaz.(örn.pulsar 200ns)

ugur sengul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS250İ EVO SYM JOYMAX250
    Bence 14 bin olursa bu sik tasarim e 400 cc icin naked modelini alabiliriz. Sonucta bi kore mali olan sym nin 400 luk scooteri bile 18 19 bin TL. Bence 14 hakki olabilir malzeme kalitesi iyi ise tabi. Gostergelere bittim mercedesin gostergeleri gibi vallaha :D

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Yamaha'nın 18bin papele MT-07 verdiği dünyada Bajaj cs400'e 14-15 isterse avucunu yalar gibime geliyor. O yüzden fiyat daha aşağıda olur ya da motoru hiç getirmezler. (Diye tahmin ediyorum)

efesice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250
    Gel 2015 gel...Transformers dan çıkmış gibiler...
    Acele etmenize gerek yok,altınızdaki motor istemeseniz de sizi gideceğiniz yere en hızlı şekilde götürecek ulaşım aracı.Sakin olun,sakin kalın,acele giden ecele gider..!

Motosikleti
    Tracer700
    Tasarımları çok güzel hepsinden önemlisi kimseden çalma değil kendilerinin tasarladığı modeller yani bu bile o üreticinin bu işe emek verdiğini ciddiye aldığını gösterir bu yüzden kalitelerinden benim şüphem yok bir fiyatlarından şüphem var işte bakalım 2015 te gelirse süper olur
    halilom bunu beğendi.

halilom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Kuba XR 125 - 2019 Hero Xpulse 200T
    Denildiği gibi mt 07 bu fiyata olduğu için 15 in üzerinde bir fiyat olacağını sanmıyorum. 12 - 13 olursa alınabilir düşünmeden 200 ns in kalitesi ortada bunlarında kaliteli oldukları video ve resimlerden belli.
    SabıR

etokar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 BMW F650 GS, 2016 RX3i EVO KIRMIZI
    Arkadaşlar, 400 CS nezaman geleceği belli oldu mu?

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler