Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

TVS Draken: TVS yeni 250cc Street-Fighter Modelini Tanıttı (Foto Galeri - Video)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    tvs geldi 150liklerin anasını aglattı. 250likle de hepsini tozu dumana katar. 38 beygir güc üretiyor.
    tork düşük fakat son hızda baya baya iyi olacagını düşünüyorum.
    isotlar bu motoru 2020 yılında getirirler emin olun. Hayatımda gördüğüm en sacma sapan yöneticiler bu firmada.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    bu motor için milletın sıraya gıreceğine eminim.

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor için milletın sıraya gıreceğine eminim.
    gelirse girerler.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Fazla rüzgar yediği için motorun adıda rüzgarın oğlu olsun :D

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    ağırlığı neymiş onu yazmamışlar?

ben daha çok duke havası alıyorum.

martta gelecek hyosung x5 ile kıyaslamak lazım.

ertoros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX150L
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    38.50bhp? Şakamı?
    bende anlamadım bu işi hemide tek silindirden.

Motosikleti
    CB650F
    250 cc ve tek silindir ama 38 beygir nedir aga hemide 134 kuru ağırlık

likya1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 2005 Model
    Türkiye'ye gelmesi fanteziden başka bir durum deil bu modellerin ve Hintli üretimi diğer markaların.

acrobats7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    TVS çok farklı ve kaliteli bir teknolojide (motorun içi dahil) ,yakıtı ekonomik motosikletler üretiyor, gözü kapalı alınır benim için tabii!
    parça ve sağlamlık derdi yok, yakıt tüketimi her modelinde hızına ve gücüne göre çok düşük daha ne olsun
    Africa mın yanına şehiriçi için aldım, önceleri pişman gibiydim, ön amortisöre 50 gr yağ , 180 cc piston silindir aldım ve arka salıncagı 5 cm uzattım, 100 km de 2.3 lt hiç geçmedim üstelik asılarak kullanıyorum.
    cc Kapasitesinin çok üstünde verimi oldugundan TVS ye güvenim tam.
    Vibrasyon var ama benim umrumda değil , beni rahatsız etmiyor, düzgün eldiven ve bot giydiğimden olabilir tabi . Vibrasyon çok diyenler KTM 640 a veya F650 ye binsinler
    Fiat abartı olmazsa 250 cc leri siler süpürür , ancak marka takıntısı olanlar bu zevkden ve ekonomiden faydalanamazlar
    designserhat bunu beğendi.

J3ASKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR TWO HUNDRED NS
    Buradan kalkıp büyük patronlarlar oturup bize euro3 normuna uygun üretin şukadar alıcam diye masaya yumruğunu vurmadıktan sonra milyonlarca hindistan piyasasına üretilen motoru tutupta bin tane için değiştirmezler oturduğumuz yerden maille olacak şey değil yani bunlar

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı J3ASKAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buradan kalkıp büyük patronlarlar oturup bize euro3 normuna uygun üretin şukadar alıcam diye masaya yumruğunu vurmadıktan sonra milyonlarca hindistan piyasasına üretilen motoru tutupta bin tane için değiştirmezler oturduğumuz yerden maille olacak şey değil yani bunlar
    euro 3 emisyonu denilen şey katalizör den ibaret. katalizör ise cok zor bişi değil.
    buradan hindistana bir mühendis gönderirsin. sipariş verilen motorların egzozlarına katalizör konulması için ekstra talep edersin.
    maliyeti hesaplatırsın kaç adet ise. sonrada türkiyeye gelir uygunluk sertifakasını alırsın.
    bu zor bişey mi?
    bunu tvs nin distrübütrü yapamaz ama o ayrı.

Arkadaşlar bir ayrıntı gözden kaçıyor,bu model henüz üretilmeyen bir konsept'miş, hem nevar yahu benim hanzo'da 250cc 28-30 beygir (tır kadar yakıyor o ayrı)

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı acrobats7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TVS çok farklı ve kaliteli bir teknolojide (motorun içi dahil) ,yakıtı ekonomik motosikletler üretiyor, gözü kapalı alınır benim için tabii!
    parça ve sağlamlık derdi yok, yakıt tüketimi her modelinde hızına ve gücüne göre çok düşük daha ne olsun
    Africa mın yanına şehiriçi için aldım, önceleri pişman gibiydim, ön amortisöre 50 gr yağ , 180 cc piston silindir aldım ve arka salıncagı 5 cm uzattım, 100 km de 2.3 lt hiç geçmedim üstelik asılarak kullanıyorum.
    Vibrasyon var ama benim umrumda değil , beni rahatsız etmiyor, düzgün eldiven ve bot giydiğimden olabilir tabi . Vibrasyon çok diyenler KTM 640 a veya F650 ye binsinler
    Fiat abartı olmazsa 250 cc leri siler süpürür , ancak marka takıntısı olanlar bu zevkden ve ekonomiden faydalanamazlar
    Süper özetlemişsin ellerine sağlık bizim insanımız hondacı bu motoru honda yapsaydı var öffff öfff yerlere göklere sığmazdı Apache için de aynısı geçerli
    Carbondioxid bunu beğendi.

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper özetlemişsin ellerine sağlık bizim insanımız hondacı bu motoru honda yapsaydı var öffff öfff yerlere göklere sığmazdı Apache için de aynısı geçerli
    2015 te apache için bmw az bir elden geçirerek piyasaya sürecek deniyor. fiyatını ben söyliyeyim mi?
    en az 3-5 bin avro
    designserhat bunu beğendi.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    arkadaki cross dikkatimi çekti açıkçası...tvs standında olduğuna göre cross da yapabiliyor bu hintliler.keşke cross modelide getirseler.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı acrobats7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BMW f650'de mi titreşim var?...yavaş hocam!...

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BMW f650'de mi titreşim var?...yavaş hocam!...
    tek silindir cogu motorda titreşim var.
    f650 gs de 140 dan sonra titreşim var.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    isotlar bu motoru 2020 yılında getirirler emin olun. Hayatımda gördüğüm en sacma sapan yöneticiler bu firmada.
    ver gazı Serkan'a

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    [QUOTE=Ahmet Abi;3263888]Abssi yeter onun isterse 10 beygir olsun. 10binden aşağı olursa çok satar.[/QUO TE]

naptın ahmet abi 10.000 den aşşağı ney alıyon sen megellimi abs diyoruz, 250 cc 38 hp diyoruz sağlamlık kalite diyoruz. nasıl 10,000 altı olsun
    motorun kaç beygir olduğu önemli değildir direksiyondaki eşşek olduktan sonra

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    hadi bee!! 38 BG mi?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler