Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

2014 Kawasaki Z1000 ortaya çıktı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cbf150
    Çok hoş olmuş hakkaten

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çOK fenaymış ya )

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Kawa işte...Klasik oyunu.Kim sexy model çıkarırsa basar parayı daha sexysini,planlarında olmasa dahi,tasarlatır hemen çıkarır.Kim güçlü makine yaparsa kawa eşsiz ar-ge bölümünü devreye sokar en güçlüsünü çıkarır.Hep 1 adım öne geçmek ister.En güçlüsü en hızlısı en sexysi kawa olur...Boşuna fanatik olmuyoruz :p

Bunun harici "görürsünüz Ktm'ye rakip model yaparlar altında kalmazlar 2015 de çıkar piyasaya" diye atıp tutuyordum zamanı tutturamamışım

Z1000den itibaren Super Naked konsepti başlıyormuş.Ben 2015 demiştim ama 2014 2. yarıda görücüye çıkacak.Z 1200 ve Z 1400.Hafifletilmiş alüminyum şase ve r6 misali devirli yüksek torklu hpli makine.Bu işin sonu nereye varacak acaba...

Kawa dayanamaz kıskanır.Küçük cc planını bir anda erteler gider üstüne böyle super star yapar...
    wolrath bunu beğendi.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    alper hersey ıyı guzel de hp4 ten daha hızlı bır kawa var mı suan

ZZR1400 var .

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alper hersey ıyı guzel de hp4 ten daha hızlı bır kawa var mı suan
    2013 zx10 ile aralarında çok büyük fark yok.Hatta pilotaj farkı ile kawanın aldığı it dalaşları mevcut :D 2015'e yine tuhaf bir kasa çıkaracak görürsün :D Zx10RR gibi birşey yaparlar.636 misali...

Kawa kıskanç zengin çocuk gibi firma.Hep 1 adım ilerisini yapar.Öyle veya böyle yapar yani...Eski malları sadece gidiyordu dayanıksızdı.2004den itibaren dayanıklı sağlam güçlü hızlı.Belli kasaları kıvrak belli kasaları odun gibi...Gereksiz modelleride çok.Ama hep farklı :D

Sanada 636 alsak ya Barış'ım :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:42 ----------

Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ZZR1400 var .
    O da bir zahmet gitsin be aga :D Hayabusa kıskançlığı zzr1400 :D Asıl ilk sene çıkan zx14r var.Amerikan versiyon.Onlar çılgın makineler.Bize ve avrupaya satılmadığı için bilinmiyor...

Diğer markaların başarıları kawayı kamçılıyor.Asıl şovu Ktm Duke'den sonra yapacak görürsünüz Tuhaf bir makine bekliyor bizi...O verilere ulaşmak için ne taklalar hileler yapacaklar kim bilir...

Allah'tan v motor işini hiç beceremiyor şerefsiz firma.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    artık ilk görüşte aşk'a inanıyorum
    motorun kaç beygir olduğu önemli değildir direksiyondaki eşşek olduktan sonra

cykilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok arkadaş önü, Gidon kısmı çok bi garip. Çok çıplak. 1000cc o zaman performans yapacağım ben bunla. Neresine kapanacağım? Aerodinamik yapısı var tamam ama bu ne aaabiii?! Galiba super Sport'cuyum :D

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    titreşim varmış beyler

(söndürme ekibi)
    cykilic bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler