Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

SH 300i İncelemem

Motovento
    REKLAM ALANI
    pelletizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar.
    Bende sh300i nihayet alabildim.sıfırı artık gelmeyecekmiş en azından 2016 dahil durum bu,hondanın cevabı bu şekilde idi.
    Motordan bahsedecek olursam,bu modeli almazdan önce çok araştırdım topiği açan arkadaşın söylediklerine katılıyorum ilave olarak söyleyeceklerim:

Makinenin tipi beğenilmiyor olabilir bu göreceli bir kavram mesela ben çok beğeniyorum Makinenin tipi cub, yani farın olduğu kafa dönüyor bu çok önemli benim için .Otuz senedir motor kulanıcısıyım her türlü büyük motor kullandığımı söyleyebilirim.Yaş 56 artık daha hafif,beni az yoran ne olabilir sorusuna bu modelde karar kıldım.Konuya dönersek sh300i,nin cub tarzda ülkemizde rakibi yok dışarıda ise kymco 300gt dir.

Ya olurmu piaggio 350 tourer var denibilir,açıklayayım :cub tarz makinede depo sele altındadır,kafa döner (far)sh 300i tekerleri ikiz 16 cant diğerleri değil.

Arkadaşım 2015 xmax momo aldı motoru kullandım kalkışda son süratte sh300i açık ara önde mukayese kabil etmez bence lakin xmax son süratte dahi
    daha oturaklı gidiyor çünki : bu tarz scooterlerde depo önde olduğundan ağırlık merkezi sh30i ye göre aşağıda konumlanmış bu olumlu dizayn sh de dezavantaj teşkil ediyor.SH 300i rüzgarlı havada 130 kmh üzeri hızlarda ön teker gezinmelerı yapıyor 130 altı sorun yok,tek olumsuzluğu bu bana göre.

Diğer yandan sh300i parça sorunu yok gibi ebay,polini türkiye gibi yerlerden tedarik edilebiliniyor.Sıfırı gelse hemen alırım bu makine beklentilerimi karşılıyor.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hayırlı olsun

muratcanbek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba Sh 300 anlatılmaz yaşanır fotolar ektedir. http://www.facebook.com/sportirmanis...7544620&type=3
    önemli olan varmak değil yolda olmak :-)

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)