Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

SH 300i İncelemem

Motovento
    REKLAM ALANI
    sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    serkan bi motor bu kadarmı güze anlatılır,yakışır kardeşim.tarz değiştirmeseydim alacağım tek makına sh di
    MOTOR bence bır hastalıktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Abi sen bizim ileride çıkabileceğimiz basamaklara tek seferde çıktın. Aslında hala içimde vitesli güçlü motorları sürme hevesi var ama şuanda kullanım ihtiyacımı sadece scooter karşılıyor.
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Çok güzel motosiklet. Hayırlı olsun.
    Arkadaşım almıştı, test ettim. Gücüne inanamadım.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

cbr_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 S Honda CBR 250R Honda Beat 2004
    Motosikletin cok guzel gule gule kullan

cam'lı motor çok iiiiii farekdeceksin.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    dunyada en çok satan motor sh150 di ancak son sene sh300 en çok satan motor olmuş

yamaha xenter150 de sh ların ekmeğine göz dikmiş çoğu yeri tıpa tıp benziyor en çokta gidon yeri
    Mustafa Kemal Atatürk

eralpt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motosiklet, kamp, bilgisayar
    Hepsinden çok çantadaki imzaya hasta oldum..

16000 km kullandım bu motosikleti türkiyede ilk yada ikinci alan kişi benimdir büyük ihtimallen fuarın ilk günüydü sabahdan işi bitirmiştim.
    satalı 4 ay oldu gerçi satmadım zorla satın aldı bi tanıdıgım , bu motordan aklımda kalanlar
    insana şehir içinde zevk veren bir makine hatta zevkden öte eğlendiren bişiydi orgazm derecesinde eğlenirdim gezerken. çok kaliteli amörsitörleri var aynen büyük makinelerdeki gibi bir amörsitör var scoteerla alakasız yani , kasislerde delik deşik yollarda hiç biyerinden ses gelmezdi ve fazla hissettirmezdi yolun bozukluklarını.
    uzun yolda 150 km hıza kitlenip 3 saat boyunca 150 km sabit hızda gittim sanki 4 silindir bir makine sürüyomuşum gibi titreşimsiz ve güven veren bir sürüşü var hızlandıkdca yola daha iyi oturuyor alet.
    viraj perfonmansı viraja yatınca verdiği güven gerçekden çok iyiydi yatttıkca yatasın geliyor
    frenleri çok çok iyi.
    400 lük makineleri zaten kaaale almıyorum 500 lüklerle yarışırdım
    çok kolay kulanımı vardı çok kıvrakdı
    daha neler vardı hatırlarsam yazarım

İki yıl sonra motorlu taşıtlar vergisi kanunu Avrupa birliği ile entegre olacak. Vergi oranları eşitlenirse (muhtemel ama kesin değil) bir tane alırım

ünaltürkyazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SH 300i
    Kusursuz anlatımın için teşekkürler...Almayı düşünüyorum...
    İHANET arkadaşlık zincirini karartır, fakat VEFA onu her zamankinden daha parlak yapar.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    elinize sağlık.. tekerinize taş değmesin..
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Objektif bir inceleme yapmışsınız. Tebrik ederim. Tip konusunda Yamaha X-MAX ve X-CITY ye göre başarısız gerçekten. Fakat yakıt konusunda verdiğiniz değere bakılırsa bu konuda oldukça başarılı. Son hız konusunda yazdıklarınıza göre ise benzeri 250cc likleri geride bırakamamış. Tekeriniz düz bassın.

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan güzel paylaşım olmuş

Motorun kalitesi yakıt tüketimi ve dayanıklılığı tamamda bulunduğumuz zaman dilimi içinde gerçekten dizayn olarak çok başarısız kalıyor...

X-max 250 bunun yanında kuğu gibi Xcity ise çok daha estetik

Yinede senin yerinde olsam belki Dylandan buna geçmiştim avantajlarından ve marka memnuniyetinden
    Aynen katılıyorum.

güle güle kullan kardeşim...

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    -BSI- kardeşim, motorunuz hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullanın.

Motosiklet.net sizin gibi değerli kullanıcılarla bu günlere kadar geldi. Anlatım diliniz ve tarafsız yaklaşımınız çok güzel. Şahsen ben, yeni bir model hakkında baya bir bilgi sahibi oldum sayenizde.

Siz ve sizin gibiler aldıkları ve denedikleri motosikletleri bu denli güzel bir dille anlatacak ki bu işe veya bu aşka düşenler okuyup bilgi sahibi olsun ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

vladimir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr500r
    Çok iyi bir motor. Alternatifi olan piaggio 350 sport tourer kullanıyorum. Bu şasi yapısına sahip scooterların virajlarda yapabildiklerine inanamazsınız. Maxi scooter sahipleri darılmasın ama scooterda olması gereken oturuş ve sürüş pozisyonu budur. Ayağın öne uzatıldığı scooterların tehlikeli ve hatalı bir mühendisliğe sahip olduğunu düşünüyorum. Gösterişe ve büyüklüğe aldanmamak gerek ,
    tozluklu bunu beğendi.

MavimantalitE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Honda SH 300 ile daha fazla tecrübesi ve paylaşım yapacak arkadaş yokmudur acaba..?
    Bu arada fiyatı 14.000 tl olmuş..

İhtiyarbebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    tarzım olmasada hakkaten anlattığın kadarıyla parasını hakeden, işçilik ve amacı doğrultusunda on numara bir motor yapmışlar. hız biraz enteresan geldi zira 160 kmh bir scooter için rüya idi eskiden. anca börgmın falan alıp 5.lt/100km yapıp 160 görebilirdik. nedenini hafifliği, jant ebadı, enjeksiyon sistemli olmasına bağladım. beğendim.

MavimantalitE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Honda SH 300i deneyimi olan yokmu arkadaşlar...?

Motosikleti
    Honda SH300
    Sh 300 kullznıyorum 2013 temmuz da aldım şu an 62.000 km deyim. hala sıkılmadım motorikletten ve büyük keyif ile biniyorum
    j costa varyatör kayış ve arka havramayı da değiştirdim fena oldu ki ne fena

Bende Sh lananlardanım. ( 2.el ) aldım.

Başlığı açan arkadaş motoru gayet güzel özetlemiş.

Görünütüsü tamamen göreceli, çok beğeniyordum nasip oldu.

Kullanım amacım ş.içi olduğundan kıvrak ve ince yapısıyla, xmax ve diğer maxi lerin giremediği tüm aralıklara yılan gibi giriyor.

Virajlarda ki performansı inanılmaz. yatırmaya korkma, girdiğin gibi aynı hizadan çıkıyorsun.sessizliği, titreşimsizliği sanki uçan halıdasınız.

Bozuk yollarımızda teker çapı itibariyle, korkusuzca geçebiliyorsunuz. geçişlerinizde sağından solundan ses seda yok. amartisörleri harkulade iş yapıyor.

Ortasının boş olması bir scoterde olmazsa olmaz, çarşı pazar git doldur ayak ucunu. yerden ne çok yüksek ne çok alçak. boy 180 cm ayaklarım basıyor.

Eksisi yokmu tabi var bagaj yok. top case olmazsa olmaz. beğenerek severek kullanıyorum. düşünen arkadaşlarda hiç çekinmesin. temiz bişey bulursanız alın.

İtalyada ki satışlara bakıldığında ( Scooter cennetidir ) Sh serisi yıllardır ilk 3 sırayı kaptırmıyor.

Buda Optimus Prime

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)