Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cbf100 abs için uyumlu organik fren papuçları "sumo racing"

Motovento
    REKLAM ALANI
    Palakadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X10 350 Executive
    Merhaba ,

Kullanmakta olduğum Cbf1000 abs motosikletim için fren pad'i bakıyorum . Bakarken öncelikle bilindik markadalar olan brembo ve ebc ürünlerine baktım . Fakat web üzerinden bakarken organik ürünlerin disk ve sistem için daha başarılı olduğu yönünde bir kaç yazı ile karşılaştım .

Bu durumda Ebc ve Brembo markalı ürünlerde metal yoğun sinter ve hh modeller mevcut alternatif olarak ebay üzerinden uyumlu olan sumo marka buldum .

Fakat bu ürün hakkında kullanığım motor ile yada benzeri bir cadde & yol motoru için yorum yok idi .

Sizlerden kullanmış olan var ise + ve - leri konusunda bilgi paylaşımı ve alternatif marka model önerisi rica edeceğim .

Buda ürünün ilanı http://www.ebay.com/itm/Honda-F-R-Br...-/230807750188
    Son ağaç kesildiğinde, son nehir kirlendiğinde,son balık avlandığında; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Amele markasi, onun yerine git sanayie beşer marka balata çaktır eski pabuçlarina daha iyi yani.

Organik balata kesinlikle tavsiye etmem. Fren tutmuyor organik balata ile. Ayrica yazin yada sert kullanimda hemen isinip yaniyor. Organik dedikleri bildigin çöp malzemeden yapilmis en dandik balata sekli.

Sakin itibar etmeyin. Sinter yari metal balata alin en dusuk. Yada tamamen sinter metal alin daha iyi. Karbon yada seramik balatalara gerek yok onlar pist icin zaten.

Varsin diskler biraz daha erken bitsin , yeterki fren iyi tutsun. Sinter metal alin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)