Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Kanuni puma 150 hakkında bilgi paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Boğaçhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli kardeşlerim Altda verdiğim Link'e bir girin, sayfanın en altlarına doğru şöyle bir yazı var.
    http://www.tatsuyoshi.net/toyota/mc/...02/ybr125.html

Şimdi bu ne demek? bakın Google Dil araçları'yla çeviri ne diyor!

Tüm bunların anlamı; Ezbere fanatikliği yapılan bazı ünlü ve yünlü firmaların, hatta ve kısaca, tüm çekik gözlülerin, muazzam bir işbirliği içinde oldukları, muadillerinin piyasada başka bir adla ve daha uygun fiyatla satılmalarına rağmen; marka adı altında ceplerimizi boşalttıkları anlamı çıkıyor.
    Şahsi fikrim şudur ki; Yerli firmalarımız, zamanında yaptıkları hataları görüp, gereken tedbirleri aldılar.
    VESTEL ve REGAL gibi mi? 2004te ev eşyalarını alırken Regal alayımmı diye gittim Vestel servisine sordum. Cevap vermek yerine arkası açılmış iki tane TV gösterdi: içindeki bütün donanım birebir aynı, uzaktan kumanda cihazı aynı, servisi aynı, garanti aynı. Bacanağım 70 ekran Vestel'i 640 TL'ye aldı, bir hafta sonra ben 70 Ekran Regal'i 475 TL ye aldım. Ve bütün beyazeşya ve dayanıklı tüketim mallarını. Hiçbir sorun yaşamadım...
    112ciyiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KANUNİ PUMA R6 2011
    Eeee Bitti Mi Paylaşımlar
    [B][COLOR="Red"][U]ANADOLU SİGORTA HER TÜRLÜ SİGORTA İŞLEMLERİ
    05548311017[/U][/COLOR][/B]

Hakketen.Alanlar ya kullanmıyor yada aldıklarına pişmanlar

mondıal 150 puma kullanıcısıyım

arkadaşlar yanlış anlamayın motor süper ancak ya benim motorda var yada bilemiyorum sübap ayarı yapıldı serviste ben bu konudan rahatsızım hala sesli çalışıyor acaba ben mi pipirikliyim diyeceğim ama yok gerisi çok mükemmel seri çok dengeli ama üsten eksantrikli diyemi acaba ama motor sesini hiç tutmadım çok gürültülü calışıyor ama hiç bu sesli hali ile bile güç kaybı yok bilemiyorum hadi hayırlısı muharrem 0535 3280208 herkese kazasız belasız sürüşler önemli olan 0 dan 100 değil 100 den 0 unutmayalım lütfen saygılar

abanamkara bence en kısa sürede başka bir puma ile sesi karşılaştır.Yan yana.

Motosikleti
    KANUNİ PUMA R6 2011
    ben Alalı 1 Ayı Geçti Ses Konusunda Herhangi Bi abartı Görmedim Motorumda......
    [B][COLOR="Red"][U]ANADOLU SİGORTA HER TÜRLÜ SİGORTA İŞLEMLERİ
    05548311017[/U][/COLOR][/B]

puma 150

sen alalı 1 ay diyosun da ben kuryeyim aynı zamandada 7 sene önce 5 sene de motor tamir dükkanım vardı iyide bi ustam ben profösyönel bi usta olmayabilirim ama neyin ne olduğunu anlarım benim motor normal deil ve sesli çalışıyor başka servislere götüreceğim bakalım ne olacak saygılar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:13 ----------

alse 05 kazasız belasız inşallah

Alıntı abanamkara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen alalı 1 ay diyosun da ben kuryeyim aynı zamandada 7 sene önce 5 sene de motor tamir dükkanım vardı iyide bi ustam ben profösyönel bi usta olmayabilirim ama neyin ne olduğunu anlarım benim motor normal deil ve sesli çalışıyor başka servislere götüreceğim bakalım ne olacak saygılar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:13 ----------

alse 05 kazasız belasız inşallah
    konuyla ilgilimi bilmiyorum ama bn de kanuni pumayı arastırıyordum ve srvise gidip bilgi almak istedim gittm servise servise bitane puma gelmiş toplanmak için motoru calıstımslar fakat motor cok gürültülü calısıyormus bana söylenen bilgi bu yani bu genel bi sorun olabalir kanuni puma için ....

slmlr

arkadaslar ben puma alalı bi hafta oldu.motorun artısıda war eksiside.artıları motor cok atak cbf den daha seri daha sportif.göstergeler süper.motor rölantide cok sessiz ama gaz werildikçe o bahsedildiği kadar ses gürültüsü falan yok benim motorda.cok memnunum.eksileri ise stabilize yollarda rampalarda ön amortisörler geri wuruyo we bu beni rahatsız etti.yeni olduğun için tam sonuç değil ama tahminen km de 11 krş yakıyo.su anda motordan cok memnunum ama uzun wadede görecez artık dayanıklığını.ilerleyen zamanlarda tekrar yazacam sonucları.herkese kazasız belasız hatırlı yolculuklar

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı fethiyeli888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ben puma alalı bi hafta oldu.motorun artısıda war eksiside.artıları motor cok atak cbf den daha seri daha sportif.göstergeler süper.motor rölantide cok sessiz ama gaz werildikçe o bahsedildiği kadar ses gürültüsü falan yok benim motorda.cok memnunum.eksileri ise stabilize yollarda rampalarda ön amortisörler geri wuruyo we bu beni rahatsız etti.yeni olduğun için tam sonuç değil ama tahminen km de 11 krş yakıyo.su anda motordan cok memnunum ama uzun wadede görecez artık dayanıklığını.ilerleyen zamanlarda tekrar yazacam sonucları.herkese kazasız belasız hatırlı yolculuklar
    hayırlı olsun kardeş yorumlarını bekliyoruz kullandıkca
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Bugün bir kullanıcısı ile görüştüm.Abartmıyorsa :70-80 den sonra bas bas bağırıyor ama icraat yok diyor.Bu yorum beni üzdü yalan değil.İki ecnebi markaya bir rakip ecnebi malı daha geldi de ortalık biraz fiyat olarak akıllanır diye ummuştum.Bakalım kısmet.

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    Alıntı catayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şükür anlayan araştıran biri çıktı karşıma .....adamlar öğrenmeye karşı ...teşekkürler boğaçhan...youtubeye kanuni puma yazarsan çıkar videomu izle

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:44 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=p5UHo1-piRY

tam bizim kafadanmışsın hocam, eline sağlık videodanda süper olmuş. ömrün yollarda geçmiş belli. dediğin gibi keşke yuvarlak far olsaydı
    Now the world is gone. Im just one.

slmlar tekrar.su an motorum 450 km de.o bahsettiğim amortisör değil boyun vidası gevsekliğindenmiş.sorun yok yani.yazmak zorundayım cünkü bende cok arastırarak aldım almak isteyenlerede bilgi olsun.su anda gayet memnunum ama rodaj süresi olduğundan 8.000 deviri geçmedim yani en fazla 80 gibi yaptım.şıkıştırmıyom henüz.ama atak ve seriliği çok hoşuma gidiyor.ybr ye benzetilmiş motor tip olarak zaten motorda ybr yi yapan fabrikada üretiliyor galiba.herkese hayırlı yolculuklar iii sürüşler

beyler almayı dusunuyorum gercekten cokmu bagırıyor ?

Motosikleti
    150 mcx
    cümleten hayırlı sürüşler ben geldim arkadaşlar...maddi sorunlardan dolayı motorumu sattım ama çok pişmanım...arkadaşlar motorun sesli çalışmasının sebebi yağ motor srvisin dediği gibi 10 40 değil...çünkü kendi sitesinde yapılan yorumlarda.yani yabancı ülkelerde 20 50 mineral yağ kullanılıyor...deneyin görün
    motorun 80 de bağırdığı doğru.daha öncede yazmıştım ön dişliyi büyütün bütün sorunlar sona erecek

0909halil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Alacak kısmetse )
    dikkat ettinizmi diğer çin mallarından farklı olarak motoru tutan demirler iki tane.eski jawalar gibi.

Arkadaşlar motorla ilgili sürüş izlenimlerinizi açıklayın lütfen.PUMA,150s ve 150 MC Arasında gidip geliyorum.

puma r6 kullanıcısıyım gercekten cok memnunum uzun yoıllarda hiç yorulmuyorum toplam 2000 km deyım su an
    motor 80 e cıkınca bagırma gibi bi sorunu yok 130 u gordum ben
    95 oktan benzın ıle suruldugunde max 120 gorebılıyorsunuz ama 97 de 130 u gordu
    pazartesi gunu sabah erken saatlerde 500 km lik bi yola cıkıcam / edirne - izmir kafam eserse yolu uzatıcam

su ana kadar yaptıgım en uzun yol 270 km ve tek mola ile yaptım yolculuğu ( artçı ile )
    bu yolculukta hiç sorun yasamadım yenı alıcak kullanıcılar motorun 800 km bakımında zınciri kontrol ettirsinler cok gevşek gerilmesi gerekebiliyor

tek soyleyebılıceğım sey uzun yolda titremesiz vibrasyonsuz yolda kayıyo diyelim^.^

---------- Post added at 11:52 ---------- Previous post was at 11:50 ----------

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    Alıntı muratbag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    puma r6 kullanıcısıyım gercekten cok memnunum uzun yoıllarda hiç yorulmuyorum toplam 2000 km deyım su an
    motor 80 e cıkınca bagırma gibi bi sorunu yok 130 u gordum ben
    95 oktan benzın ıle suruldugunde max 120 gorebılıyorsunuz ama 97 de 130 u gordu
    pazartesi gunu sabah erken saatlerde 500 km lik bi yola cıkıcam / edirne - izmir kafam eserse yolu uzatıcam

su ana kadar yaptıgım en uzun yol 270 km ve tek mola ile yaptım yolculuğu ( artçı ile )
    bu yolculukta hiç sorun yasamadım yenı alıcak kullanıcılar motorun 800 km bakımında zınciri kontrol ettirsinler cok gevşek gerilmesi gerekebiliyor

tek soyleyebılıceğım sey uzun yolda titremesiz vibrasyonsuz yolda kayıyo diyelim^.^

---------- Post added at 11:52 ---------- Previous post was at 11:50 ----------

murat verdiğin bilgiler için çok teşekkürler kısıtlıda olsa insanların aklında bazı fikirlerin oluşmasını sağlıyor,daha çok paylaşım daha çok kullanıcı demek,diğer kullanan arkadaşlarda umarım verilerini bizlerle paylaşırlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:13 ----------

Alıntı piranha dört adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorla ilgili sürüş izlenimlerinizi açıklayın lütfen.PUMA,150s ve 150 MC Arasında gidip geliyorum.
    bende aynı durumdayım mondial 150 mc ye artçı olarak binme fırsatım oldu ama puma nın daha canlısını bile göremedik
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    murat verdiğin bilgiler için çok teşekkürler kısıtlıda olsa insanların aklında bazı fikirlerin oluşmasını sağlıyor,daha çok paylaşım daha çok kullanıcı demek,diğer kullanan arkadaşlarda umarım verilerini bizlerle paylaşırlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:13 ----------

bende aynı durumdayım mondial 150 mc ye artçı olarak binme fırsatım oldu ama puma nın daha canlısını bile göremedik
    su an izmirdeyim 3 kere ola verek molalar 10 15 dk surdu son molam 20 - 30 dk surdu cunku gece 22.00 dan sabah 05.00 a kadar yolculuk yaptım duraksız

gittigim hız en az 90 ( şehiriçi 70-80 ) en fazla 110 -120 cok rahat bi yolculuk oldu toplam 440 km yapmısım izmir icindede 60 yaptım 500 etti motorun yagını 1900 km de degıstırmıstım su an 2800 de servis 4500 - 5000 e kadar degsmıcek dedı acab a degıstırsemmı dıyorum cunku yarın gece 500 km lik bi yola daha gıdıcem antalyaya orda 1 gun kalıp 1200 km bi donus yolu yapıcam bu arada motor zinciri gevşedi onu gerdirdim baskada bi sorun yok su an lık

yarın gece ben yola cıkar ..

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)