Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam 6: Honda VTR 250

Motovento
    REKLAM ALANI
    bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Ayrıca geçtiğimiz aylarda bir motosiklet dergisinde honda civic modelininde olduğu bir abs fren testi vardı,test için gönderilen harley in abs sistemi arızalı çıktı,buna rağmen teste dahil edildi,bu harleyi kalitesizmi yapar,bizler buradan borusan dan alınan sıfır km bir bmw motosikletin sahibine açtığı belayıda okuduk (sonuçta motor sıfır ve arıza veriyor,servis tutumu ayrı konu) kaç kişi bmw dandik motor diyebilir,sonuçta siz bir test gerçekleştirir,yorumlarınızıda aktarırsınız,kararı ise kullanıcılar ve motor alacaklar seçeneklerine ilave edenler verir.Keşke o motoru kullanmış olsaydınız ve değerlendirmeniz herne olursa olsun yazsaydınız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K M L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz 6 Fazer '05
    Güzel bir test olmuş;

Ama size Hyosung konusunda katılmıyorum bence fiyat/performans ve kalite açısında rakipsizdir 250 cc v twin motor honda vtr 250 ile kalktiğinda geçiyor ve uzun yoldada performans incelemesinde bulunacağim , biliyormuydunuz hayır çünkü test etmemişsiniz.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    '78 Honda XL50, T1, '68 Simson Schwalbe, '91 Honda
    Bu kadar geri dönüş olduğuna göre ilk fırsatta Hyosung çekmek Farz oldu.

Slmlr
    Brkn

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Sen de 10 numarasın. Sadece biraz daha uzun olsun diyebilirim videolar... Tadına doyum olmuyor " 'Az ama öz' formülünü bozmadan uzun " diye de ekleyeyim
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Alıntı Carl Gustav adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar geri dönüş olduğuna göre ilk fırsatta Hyosung çekmek Farz oldu.

Slmlr
    Brkn
    Bence çekmeyin
    Size yapılan bu kadar eleştiriden sonra o motora tavrınız antipatik olacaktır.
    İç güdüsel olarak testte devamlı kusur arayacaksınız ve eminim onlarca bulacaksınız
    Hyosung kalitesi hakkında sizinle aynı fikirdeyim.Bendede bir tane var.Çinliden iyi,Japondan kötüdür.Orta kalitenin tam karşılığıdır.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Carl Gustav herşeyden önce ben bu motosikleti alalı daha 1 hafta olmadı .Fakat bu modeli tanıyalı 3-4 yıl oldu artılarını bildigim gibi eksilerinide iyi biliyorum. Zamanında hyosunglar içi açılan konuları üyelerimizin yaşadıgı sorunları çok yakından takip etmiştim. Bazı serilerindeki hatadan dolayı sorun yaşayanlar oldu evet.. Bu nedenle benim motoruma aynı cc'de rakip yok edasında degilim. Dürüst olmak gerekirse tabiki hondanın daha kaliteli oldugunu düşünüyorum fakat sizin bir test editörü olarak önyargılarla degil yaptıgınız testlerde sizi takip edenleri bilgilendirmenizi beklerdim. Sizin yıllar önce 650 cc hyosung kullanmış olmanız 250 cc hyosungları hiç test etmeden açıklama yapma hakkını vermez.Olaylara aynı mantıkla bakarsanız suzukinin 600f modelini test etmeniz nedeniyle diger modelleri test etmek için ugraşmanıza hiç gerek yok. Önümüzdeki hafta dl 650 vstrom için ondan sonraki hafta gsx-r 1000 için daha sonraki haftada burgmanlar için görüşlerinizi bildirebilirisiniz. Öyleya siz bir defa gsx 600f'i test etmişsiniz diger modellere hiç bakmaya gerek yok nasıl olsa hepsi üç aşagı 5 yukarı aynıdır.

Burda sorun hyosung'un kalitesiyle ilgili degil birçogumuz bu motosikletin kalitesini bilerek alıyoruz. Sorun sizin önyargılı davranmanız. 250 comet'ide vtr gibi test edersiniz nekadar olumsuz yani varsa söylersiniz biz hata yaptık aldık bari bizden sonraki üyelerimiz hata yapıp hyosung almaz ve sizede bu testinizden dolayı teşekkür ederler. Hepsi bu.Bu arada ben Rize'deyim buraya gelme imkanınız varsa motorumu test için seve seve veririm.

Umarım eleştirimi yanlış anlamamışsınızdır. Herzaman test videolarınızı merakla izliyorum fakat olumsuz buldugum yanlarıda söylemem gerekliki birsonraki test daha başarılı olsun.

Görüşmek üzere...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    '78 Honda XL50, T1, '68 Simson Schwalbe, '91 Honda
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin yıllar önce 650 cc hyosung kullanmış olmanız 250 cc hyosungları hiç test etmeden açıklama yapma hakkını vermez.
    Hyosung GT 250R'ı 2007'de 2Teker'in ilk sayısında bizzat test edip yazmıştım.

Bir daha Hyosung gelmedi dergiye.

Yani işkembeden atmıyorum.

Sorun sizin önyargılı davranmanız.
    Niye ben de insanım, ön yargılı olmaya hakkım yok mu?

Her kim ki ben tarafsızım diyorsa yalancıdır. Peygamber olmak lazım gerçekten tarafsız olmak için.

Suya sabuna dokunmadan yazan (eleştirmeyen) bile taraflıdır. EN azından kendi koltuğunu (poposunu) kollamak adına bir taraftadır.

250 comet'ide vtr gibi test edersiniz nekadar olumsuz yani varsa söylersiniz biz hata yaptık aldık bari bizden sonraki üyelerimiz hata yapıp hyosung almaz ve sizede bu testinizden dolayı teşekkür ederler.
    Hiç bir motosikletin testi veya test edeni o motorun sahibi gibi olaya bakamaz.

Asla.

Bir kere bu iş zevk meselesi.

Bana güzel gelen size iğrenç gelir. Veya tam tersi.

Benim yaptığım teste bakıp ulen yanlış motor almışız demek küllüm yanlış olur.

Bu testlerin bir amacı varsa o da potansiyel bu motoru alacaklara küçük tadımlık bir lezzet vermek (bu sebeple videolar kısadır aynı tadla baymamak adına).

Zamanında Honda Deauville sürdük dergide.

Bence ağır, yavaş, şekilsiz, yan rüzgarlardan çok etkilenen bir aletti.

Testi yazan Musti de aynı kanıda yazısını yazdı.

Sonra ki ay bir zehir zemberek okuyucu mektubu geldi.

Hiç bir halttan anlamadığımızdan dem vuran okuyucumuz, 41.000km'dir Deauville'e bindiğini bunun dünyanın en iyi motoru olduğunu bir daha da dergiyi almayacağını yazıyordu.

Eh şimdi bu kişi için ne denir ki?

Onun için belki de gerçekten öyle.

Ve fakat bu benim fikrimi değiştirmez.

En nihayetinde, çok dar bir alanda bir miktar tecrübemize dayanarak fikirlerimiz paylaşıyoruz.

Fakat insanız ve hep mantığımızla hareket edeceğiz diye bir kural yok.

Bunu biraz şöyle açıklayalım:

Çoğu erkek, internette açık saçık videolar seyreder.

Bu videolarda acayip güzel, afet hatunlar olur.

Birçoklarımız da bu hatunlara imrenerek bakar(ız).

Ancak çoğumuz o hatunlara hiç benzemeyen dişilerle evlenir, mümkün olursa çoluk çocuğa karışır, uzuun yıllar mutlu mesut yaşarız.

Şimdi hepimiz yanlış mı yapıyoruz yani?

Oysa unutmamak lazım ki, videodaki o hatunla o adam en fazla 20 dakikasını paylaşıyor, bizse eşimizle bir ömrü.

Umarım eleştirimi yanlış anlamamışsınızdır. Herzaman test videolarınızı merakla izliyorum fakat olumsuz buldugum yanlarıda söylemem gerekliki birsonraki test daha başarılı olsun.
    Elbette.

Bizim yönetmen sizin yazıyı okuyunca havalara uçtu.

Ben aval aval bakakaldım.

N'aapıyorsun dedim.

Sonunda eleştiri alıyoruz diye mutlu olmuş.

Rize'ye yine gelmek istiyorum. Umarım AEA için motorla geliriz tanışırız.

Slmlr
    Brkn

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Abi Testlerin çok güzel.Devamını beklerım iyi günler
    HONDA

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Evet güzel şeyler yazmışsınız fakat bunlar 250 comet'i test etmediginiz gerçegini degiştirmez. Yukarda test etmek farz oldu demişsiniz.Ben bu cümleyi unutmam ve sık sık hatırlatırım. Umarım yakın tarihte test edersiniz Bu arada sizin yönetmene söyleyin madem eleştiriyi bukadar sevdi 2010 model st kanuni 250 comet'i bir şekilde test etmenizi saglasın bizde daha çok eleştirelim

Rize'ye yine gelmek istiyorum. Umarım AEA için motorla geliriz tanışırız.
    Umarım gelirsiniz ve tanışırız.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Yaptınız testi hiç begenmedim, eyer test yapıyorum diyorsanız gidin bir otomobil( detayları görmek için ) dergisi alın bakın, malesef türkiyede çogu dergide öyle. Yabancı kaynaklı dergilere bakmadım ama bunu bu söylediklerinizi herhangi firmaya gitsenizde söyler . Örnek vermek gerekirse: ne yakar, ne kadar masraf ister( parca olarak ), servis nasıldır, fiyat karşılaştırmaları, yinede elinize sağlık ne kadar karşıt bir eleştirde bulunsamda, videoların devamını bekleriz.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Buralarda polemik bitmez.

Ne isterseniz yazın.

Hyosung'un dandik ve Japonlar'la aynı sınıfa girebilecek bir motosikleti henüz üretmediği gerçeği değişmez. Bu Ay kadar bariz, Güneş kadar parlak bir gerçektir.

Bu sebeple bence VTR 250 ve Ninja 250'ye alternatif değildir.

Hatta aynı sebeple YAMAHA YBR 250'i de saymadım (Brezilya mıydı neydi üretim?)

Hah şimdi YBR 250 severler de kazan kaldırır. Tam olur.
    Haklısınız, polemik bitmez. Siz de test etmediğiniz motor hakkında ne isterseniz yazın tabiki.
    Ama kavram karmaşasını bitirmemiz gerek bence.
    Öncelikle, anlamadığınız nokta şu:
    Bir malı kalite standardına göre kategorize etme yanılgısına düşüyorsunuz.
    Bir mal kaliteli ya da kalitesiz olabilir. Ancak burada Türkiye şartlarında bir motosiklet test videosu hazırlıyorsunuz ve piyasada aynı sınıfdaki bir başka motosikleti, sadece test etmeden edindiğiniz önyargılı fikirleriniz nedeniyle değerlendirmeye almamaktan yana insiyatif kullanıyorsunuz.
    Kusura bakmayın ama böyle bir lüksünüz olmamalı bence.
    Siz test çalışmanızda izleyiciye eksiksiz bilgi vermekle yükümlü olmanın sorumluluğunu hissetmelisiniz.
    O malın kalitesinin değerlendirmesi kullanıcının insiyatifindedir.

Hocam, benim tarafsız olduğumu kim söyledi?

Elbette tarafım.

Kaliteli motosiklet tarafındayım.

BANA GÖRE güzel motosiklet tarafındayım.

Yalan yok spor motosikletlere hastayım.

Fakat siz bu kadar hassas izleyici/okuyucu olunca, yıllardır omurgalı (yanlışa yanlış, kötüye kötü diyebilen) gazetecilikten, Oto/moto haberciliğinden mahrum kaldık.

Üzerine bir de "reklam alamayız güzel yazın ulan" diyen patron baskısı geldi.

Gazeteciler "AMMAN HALK TEPKİ GÖSTERİR, REKLAM KAÇAR, PATRON İŞTEN ATAR" korkusuyla hiç eleştiri yazmaz/yazamaz oldu.

Test dediğimiz şey, birtakım anlamsız rakamlardan ibaret hale geldi.

Ben böyle düşünüyorum.

Fikirlerimi beğenmiyorsanız saygım var.

Ancak aynı saygıyı karşımdakinden bekliyorum.

Çektiğimiz videoları veya fikirlerimi beğenmiyor olabilirsiniz.

Fakat bence böyle.

Başımda patronum veya siteye reklam aldığım bir marka yok.

Hiç bir yerden çıkarım yok. Videoların masrafalrını cepten karşılıyorum.

Ağzıma geleni, o motorla ilgili her düşündüğümü söylüyorum.

Beğenmediğim motosikletleri kuşlar kadar özgür eleştiriyorum ve eleştireceğim.

Ya da adını dahi telaffuz etmiyorum.

Bu kısıtsız anlayışımdan rahatsız olanlar oldu/olacak da.

Ne yapayım?

Madem adı geçsin istiyorsunuz, bir daha ki teste buyrun motorunuz çekelim, üç-beş üzerine konuşalım diyorum yine tepki geliyor.

Eh ne diyeyim artık?

Gazetelerdeki 0 eleştiri, yağlı-ballı incelemelere mi dönelim?

Hah bir de şu var: benim motosikletim dandikse ben de dandik miyim demek?

Evet bir sürü dandik motorum oldu/var (50cc, 125cc Kastino, vs).

Niye herşeyi kişisel algılayalım?

Slmlr,
    Brkn

Ne güzel demişsiniz, hiçbirimiz tarafsız değiliz tabiki.
    Ama burada bilgi sahibi bir test pilotu edasıyla ve iddia ettiğiniz gazeteci kimliğinizle, tarafsız olmak zorundasınız.
    Aksi halde güvenilir olmazsınız; kendiniz çalıp kendiniz oynarsınız.
    Eleştirmek de en doğal hakkınız.
    Ancak beğenmemek ve eleştirmek için önce bir zahmet bilgi ve tecrübe edinseniz; test etseniz ismini telafuz etmek zahmetine girmediğiniz makinayı?
    Buradaki "kısıtsız anlayışım" dediğiniz olgu da nesnel temellere dayanıp, bir önyargıdan öteye geçebilir en azından bu şekilde.

Sizden ricam, eğer burada yazılanlara rağmen ön yargısız bir şekilde yaklaşabilecek profesyonellikte görüyorsunuz kendinizi, bir GT250'yi test etmeniz yönünde olacak.
    O zaman omurgalı gazeteciliğinize inanabilirim işte.

Umarım eleştirilerim yapıcı olur.
    Çalışmalarınızın devamını ve keyifli sürüşler dilerim.

Motosikleti
    farkedermi hepside :) aynı :)
    motor gerçekten cok iyi bende dest etme imkanı buldum dostumun sayesinde
    cok rahat ve 500cc makina gücünü veren 250 cc motor
    DÜŞÜNMEDEN YAŞAYAN İNSAN :bounce:

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    fena olmamış.
    hocam bide yamaha mt-03 testi isteriz.

slmlr
    fth
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Şu karmaşada dahil olmak istemezdim olaya ama oldu -ya da olacak- bir kere

Uzayacaksa olay en sonda kısa bir özet geçerim, hemen oraya atlasanız da olur, boş yere içimi dökmüşümdür belki

Bir kere Barkın'ın burada gazeteci değil, kişi kimliğiyle; testleri bir kurum/kuruluş/basın organı...vs aracılığıyla değil, kişisel çabalarıyla yapan bir insan olarak yayınlaması, paylaşması sebebiyle hak veririm "kişisel" görüşlerine...

İkincisi, ben de kendimce (kendimce olan da olabildiğine acemi ve o bahsi geçen otomobil veya markalaşmış motosiklet testi klişelerinden mümkün oldukça uzak durup, ilgilendirecek bilgi vermeyi, günlük kullanımı anlatmaya çalışmayı, "bilirkişi" tabirinden çok amatör kullanıcı tanımına sığınmayı amaçlayarak) birkaç test yazısı yazma girişiminde bulunmuş olarak, birçok modelde (araması çok zor değil marka da vereyim) Kanuni'nin hedefinin, amacının, kitlesinin ve karşılayacağı beklentinin ne olduğunu bilerek (ve birçok defa da beklentimin üzeriyle karşılaşarak) kimi yazılar yazdım burada, fakat bir modelde (evet şansa bak söz konusu olan) beklemediğim bir şey sonucu erkenden teslim edip, hakkında hiçbir şey yazmamaya karar verdim. Bu fikre sahip herkese de saygı duyarım...

Benim olayım, kuvvetle muhtemel bilen bilmeyen herkesin kullandığı bir bayinin test motorunun düşüp kalkıp yıpranması sonucu olan bir bahtsızlıkltı, bu yüzden de iyi veya kötü bir şey yazmamayı tercih ettim zaten motor hakkında...

Ama bu durumda olay şudur ki, benim Barkın'la ilk karşılaştığımda test ettiği ve ortalama beklentiye göre de gayet iyi karşılayıp anlattığı Kanuni Cross'un aksine Hyosung/S&T GT250/GT250R modelinin kendinden beklenen (veya bu konuda geçtiği haliyle sınıfın gereği) kriterleri karşılayamaması, ya da kişisel deneyimle memnun kalınmaması yeter sebeptir.

Derseniz ki, saysaydın Comet'i, R'ı; ama nispeten kötü olduğunu söyleseydin (ki kimsenin bu görüşe de mantıklı bakmayacağını tahmin ediyorum) anlarım... Ama bundan daha iyi de olmayacaktı sonuç, tepkiler...vs

Neyse kıssayı aşalım, gelelim hisse; modeller adlarına göre değil niteliklerine göre sınıflanır, sınıflanmalıdır... GT serisi adına göre yeterince iyi, dahil olmaya çalıştığı sınıftaki kimi rakiplerine göre bir o kadar eksik bir iyidir...
    Beklentiye göre bu görecelilik değişir; eleştirilmesi de övülmesi de bir o kadar görecelidir...
    Renkler ve zevkler meselesi hatırlanmalı, burada söz konusu modelin testinden keyif alınmaya bakılmalıdır...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

masaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence çekmeyin
    Size yapılan bu kadar eleştiriden sonra o motora tavrınız antipatik olacaktır.
    İç güdüsel olarak testte devamlı kusur arayacaksınız ve eminim onlarca bulacaksınız
    bu fikre katiliyorum bende,
    2010 modelini deneyin vs denmis onunda sansina krank dagilir bir de
    carl gustavdegisik tatlar da bekliyoruz sizden aprillia nin dakara 'barnagini' basan sxv si olsun,duke olsun,k1200r olsun vs
    cizginizi bozmadan yeni videolarinizi bekliyoruz

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Aman yarabbi olay kizismis galiba arkadaslar ben olayin teknik boyutunu bu testi yapan beyfendiye soyledim bana cevap yazmadigina gore tenezzul etmemis olsa gerek..lutfen ilk sayfadaki yorumumu okuyunuz ve konu uzamasin bence...kelimelerimi itina ile sectim.konuya nokta koymayada yeterli diye dusunmekdeyim...
    Avrupada kesinlikle bu motosiklet iyi olmaz ise satis yapamas idi...turkiyeye yeni girdi ve hyosung adi ile girmisdi sizler benden iyi biliyorsunuz.st kanuni devraldi adi degisti...malzeme kalitesini hyosung da biliyorum st kanuni de test etme firsatim olmadi...ancak testler kisisel verilerle degil gerekli roll testlerle ve bilgisayar testleri ile..mekanik testler ise yollarda binlerce km'ler yapilarak not tutuluyor...bu kadar basit kaleme aldim oldu olmaz....cok zayif kalir...bi onyargi varmis peygamber olmaliymis....demekki bi marka kirletilecek gibi bi yayin anlayisi olmasin bu???
    Konusmalarin tamamini okudum bu satirlari yazarkende dusundumde yazdim... Size saygilar...kalem kilicdan ustundur mantigi her daim dogru degildir...
    Yigidi oldur ama hakkini yeme derler....
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Madem Barkin'i dövelim fikrim ilgi çekmedi, ben de biseyler yazayim o zaman.

Ben Barkin'in videonun hiç bir yerinde Hyosung kötüdür, soyledir boyledir dedigini duymadim.
    Sadece burada sorulan bir soru uzerine samimi fikrini bizlerle paylasti.
    Haklidir haksizdir bir yorum yapamam, makinayi hiç incelemedim.
    Ama bu isin egitimini almis bir test pilotunun soylediklerine de kulak vermek gerektigini bilirim.
    Simdi Barkin bir video çekip, o markanin agzina miçsaydi, itirazlariniz hakli olacakti.
    Ama burada samimi olarak paylastigi gorus için bu kadar yerilmesini haksizlik olarak gordugumu soylemek isterim.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Okuduklarım üzerine hyo 250 kullanmış, sökmüş;
    Yağ pompası, amotrisör, debriyaj tası, sübap düzensizliği, egzoz vs.. problemleri için kendimce çözümler için uğraşmış kısmi olarak ta başarılı olmuş birisi olarak.
    Kawa 250 kullanmış yatırmış kaldırmış 250 bi ss ten alınabilecek her türlü nimeti almaya çalışmış birisi olarak..
    Mt de az çok teknik anlamda nacizane tecrübesi olan birisi olarak bikaç şey karalıyim dedim ilk msjdan sonra ama, bu kadar taşlanırmıyım acep korkusu yeni bi sigara yakıp diğer topicleri okumakla yetinememe sebep oldu oldu yazılanlar ..
    Bilginize
    GKN MOTORS

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    güzel motor güzel ama çok para yazık bence honda kalitesiyle hyosung tartışılamaz bile kim ne derse desin

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okuduklarım üzerine hyo 250 kullanmış, sökmüş;
    Yağ pompası, amotrisör, debriyaj tası, sübap düzensizliği, egzoz vs.. problemleri için kendimce çözümler için uğraşmış kısmi olarak ta başarılı olmuş birisi olarak.
    Kawa 250 kullanmış yatırmış kaldırmış 250 bi ss ten alınabilecek her türlü nimeti almaya çalışmış birisi olarak..
    Mt de az çok teknik anlamda nacizane tecrübesi olan birisi olarak bikaç şey karalıyim dedim ilk msjdan sonra ama, bu kadar taşlanırmıyım acep korkusu yeni bi sigara yakıp diğer topicleri okumakla yetinememe sebep oldu oldu yazılanlar ..
    Bilginize
    Açildi pandoranin kutusu.
    Dökül hadi sende.

Deli Mavi.
    Sen olmayan biseye inaniyorsun.
    Bu markanin avrupadaki satis rakami, Japonun en dandik modelinin onda biri bile degildir.
    Bunca yildir 3 tane hyosung'a rastladim.
    Bir tanesine de bu aksam yani.
    Cross ile enduro arasi biseydi.
    XRT mi XTR mi oyle bisey.
    Bilmiyorum varmi Turkiye'de!

Simdi ama orda alim gucu var!
    gibi bir itiraz gelir ama isin asli oyle degil.
    Oyle herkesin alim gucu yok.
    Bir çok insan kit kanaat geçiniyor.
    Burada Carrefour'da bile motosiklet satiliyor.
    3-5 kurus paraya!
    Ne adini duymusum, ne sanini.
    Yani avrupa kriterleri dediginiz dalga sandiginiz gibi bisey degil.
    Eger bir firmanin motosiklet uretmesine izin verilmisse, avrupada satilmasi için gereken kriter egzoz emisyon rakamlaridir.
    Eh bunu da sen yapmayi beceremiyorsan hazir yapilmisi var.
    Alirsin takarsin motora oldu sana kriter.

Bir motosiklet elestirilince o motosiklete sahip olanlar kendilerini asagilanmis gibi hissediyorlar.
    Birbirlerine bu kadar maddiyat ustunlugu saglamaya çalisan bir toplumda yasamanin negatif etkileri bunlar.
    Birileri dogrulari yazacak ki kafasi çalisan da gozunu açacak.
    Olabilir maddi durumu musait degildir gider onu alir.
    Bu ayip degil ki.

Aslinda bu kadar laf kalabaligina gerek yok.
    Barkin'in soyledigi rakibi sudur cumlesine hayir boyle de bir rakibi var diyen tum arkadaslara bir soru sorayim.

Yanlis duymadiysam Barkin Honda'nin fiyati için 12bin lira dedi.
    Videoyu seyredeli saatler geçti o nedenle unuttum.
    Simdi Hyosung'un bahsettiginiz modeli 12bin lira olsa.
    Bir de ayni fiyata bu motor olsa.
    Yani Hyosung'a da 12bin bayilacak olsaniz.
    Hangisini alirsiniz?
    Eger seçmekte zorlaniyorsaniz, Hyosung hakikaten bu motorun rakibidir.
    Barkin'da Hincal'dir Uluç'tur.
    Ama dusunmeden cevap vermeyin.

Kisacasi ben olsam su soruyu sorardim.
    Ulem bu motosiklete 12bin lira kim verir?
    Gerçi videodan anladigimiz kadariyla bir arkadas vermis.
    Ikinci birisi varmi hakikaten merak ettim.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler