Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni WindyS Topcase Yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    TuNeR_32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki İzci 250cc
    Arkadaşlar kanuni windyS için Topcase almak istiyorum Shad 33 Litre olan model var bu model motosiklete rahat takılırmı taklıdıktan sonra ses yaparmı artcıyı rahatsız edermi topcase kendi anahtarıyla rahatça sökülür mü bu kappa modellerinde mümkün ama Shadı bilmiyorum yada sizin memnuniyetle kullandıgınız markalar nelerdir. biraz uzun oldu sanırım Cevap veren arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim
    IspartaTuning'Te Herkes SeS Verdik Bizimle Çoşar HerkeS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kappa 35lt al... pişman olmazsın. fazlasıyla memnunum,tavsiye ederim.
    35 lt (litre) almanda fayda var,çünkü kaskını koyduğunda başka şeyler içinde yer kalıyor. hatta kaskına göre 2 tane bile sığdığını gördüm.
    tercih senin...

iyi geceler....

Motosikleti
    2008 Yamaha ybr 125 bordo
    kappa k35 (35lt) 170 tl civarı anes motorda veya givi e370monokey (39lt) fiyatını bilmiyorum ama hangisini tercih edersen pişman olmazsın . ben givi e 370 kullanıyorum çok memnunum motordan sökmesi sadece 2 saniye......

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    ben 56 litre çantaya iki kaskı ancak sığdırıyorum. kasklar tam kapalı tip.
    iki kasktan sonra ancak eldiven, kask kılıfı gibi ufak ve esnek ıvır zıvır sığıyor içine; mafsallı dizlik bile sığmıyor. 35 litreye iki kask nasıl sığar?

Motosikleti
    Yuki İzci 250cc
    arkadaşlar vermiş olduğunuz cevplar için çok teşekkürler fakat shad 33 litre fiyatı çok cazip geldi 85 TL eger bu fiyatlarda güzel topcaseler varsa onlarıda tercih arasına sokabiliriz kappa 30 LT fiyatı 100 TL 1 LT de bile fiyatlar 25 30 tl arasında artabiliyor bunun sebebi nedir ?

Motosikleti
    Yuki İzci 250cc
    Ayrıca arkadaşlar bu shad sh 33 de Kappa K 30 daki gibi Gerektiğinde tek bir hareketle çantayı çıkarıp eve götürebilme özelliği (sadece anahtarla) özelliği varmı? bu özellik benim için çok önemli çünkü sadece gezilerde topcase kullanacagım için kullanan ve inceleyen arkadaşlar yardım ederlerse sevinirim

erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Merhabalar, konu kirliliği olmasın diye bu konuya yazıyorum hortlatarak, ben sym xs-125k motosikletim için coocase 36lt topcase ile shad 40lt topcase arasında kaldım. Ne alayım bir türlü karar veremiyorum. Sonradan led stop lambası da eklemek istiyorum o nedenle shad 40 uygun geliyor. Fakat fiyat bakımından shad 200 liraya gelecek ötekisi 140 liraya gelecek. Vereceğim paraya değer mi?

Bir de şu motor koruma demiri olayı var. Her motosiklet için özel mi yaptırılıyor yoksa hazır üretilmiş var mıdır, bilginiz var mı? Çünkü kime sorduysam sym xs-125k için koruma demiri yok elimizde diyor.

Teşekkürler
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

Motosikleti
    CBF 150
    Topcase kullanmıyor sanırım hiçkimse :D yokmu hiç önerisi olan?

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı erimozel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, konu kirliliği olmasın diye bu konuya yazıyorum hortlatarak, ben sym xs-125k motosikletim için coocase 36lt topcase ile shad 40lt topcase arasında kaldım. Ne alayım bir türlü karar veremiyorum. Sonradan led stop lambası da eklemek istiyorum o nedenle shad 40 uygun geliyor. Fakat fiyat bakımından shad 200 liraya gelecek ötekisi 140 liraya gelecek. Vereceğim paraya değer mi?

Bir de şu motor koruma demiri olayı var. Her motosiklet için özel mi yaptırılıyor yoksa hazır üretilmiş var mıdır, bilginiz var mı? Çünkü kime sorduysam sym xs-125k için koruma demiri yok elimizde diyor.

Teşekkürler
    kardeş ben sana şöğle yardımcı olmak istiyorum burada bir arkadaş ybrsine 40 lt olanlardan takmıştı motoru çok savurtuyor ve hızını kesiyor demişti birde o açıdan düşün bence ve 35 lt ve aşyasından al derim
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş ben sana şöğle yardımcı olmak istiyorum burada bir arkadaş ybrsine 40 lt olanlardan takmıştı motoru çok savurtuyor ve hızını kesiyor demişti birde o açıdan düşün bence ve 35 lt ve aşyasından al derim
    Kardeş öncelikle teşekkür ederim, ben 90 km nin üzerine çıkmıyorum yine de savuruyor mu? Arkadaşın hangi hızda gidiyor genelde? 36lt lik olanı tercih ederim o zaman fakat şöyle güçlü led taktırmak istiyorum trafikte fark edilmek için. Birde şunu sormak istiyorum motor koruma demiri taktırdın mı? Ben bulamıyorum hiçbiryerde özel mi yaptırmak gerekiyor sanayide?

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı erimozel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş öncelikle teşekkür ederim, ben 90 km nin üzerine çıkmıyorum yine de savuruyor mu? Arkadaşın hangi hızda gidiyor genelde? 36lt lik olanı tercih ederim o zaman fakat şöyle güçlü led taktırmak istiyorum trafikte fark edilmek için. Birde şunu sormak istiyorum motor koruma demiri taktırdın mı? Ben bulamıyorum hiçbiryerde özel mi yaptırmak gerekiyor sanayide?
    kardeş zaten oda 90 cıvarı gider ancak 100 ü zor yapıyor diyordu 40 lık varken virajlara yatırmayada korkuyordum diyordu tabi onun dedikleri bunlar ben sanayiden buldum motor koruma demirini rahatlıkla bulabilirsin bence
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler