Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

LS2 Kask alacaklar, merak edenler buyursun...

Motovento
    REKLAM ALANI
    106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Yeni yılın ilk günü herkeze mrb lar arkadaşlar sağlıklı ve mutlu bir yıl geçirmeniz dileği ile...

Ewet başlıktada yazdığım gibi çok uzatmadan bu kaskı almayı düşünenler ve hakkında merak ettiklerinizi kendi çapımda sıkıcı olmadan anlatmaya çalışmak istedim umarım kask alıcak arkadaşlarıma bi nebzede olsa faydam dokunur incelemeler sizlerin olsun buyrun...

Ewet olmazsa olmazımız siyah vizörümüzde şart tabi... Taşıma kılıfıda gayet şık...

Çıkarılabilir astarları mevcut hemen her kaskta olduğu üzere, ama sökmedim tabi şimdi yazık olur sıfır kask ...

Kilit sistemide gayet pratik ve kullanışlı...

Ağız kısmı havalandırması...

Tepe havalandırması...

Kullanılan havanın dışarı atılması için yapılan bölüm... Oldukça dikkat çekici ve gayet hoş bir tasarım olmuş...

Kask hakkındaki görüşlerimide sormak isterseniz bu fiyata alınabilecek en harikulede kasklardan birisidir ve gönül rahatlığıyla alabilirsiniz diyorum, eğer bu fotoların dışında sormak istediğiniz yada merak ettiğiniz ince ayrıntılar varsa fotolarını çekip koyabilirim hiç çekinmeden isteyebilirsiniz...

Ses konusundada 110-120 lere kadar hiç bi sorun yok içerisi baya konforlu çıt çıkmıyo içeride...
    Hyjal bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kertenkele200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeniden cbf 150
    çok hoş görünüyor kask kaç papel?

kaaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UAG, Peugeot Trekker
    Birde kaskı takıp fotoğraf koyabilir misin? Kaskı birinde gördüm çok büyükmüş gibi geldi bana.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:07 ----------

Nasıl Duruyor görmek istiyorum. Saygılar.
    MoToSikLeT KuLLaNMaK BiR TuTKuDuR.

Motosikleti
    Tabi hocam ne demek yardımımız dokunduktan sonra ne mutlu bize...

Kaskın büyüklüğü konusunda biraz katılıyorum sana haklısın ama çokta absürt bişe değil hoş bence...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:50 ----------

Alıntı kertenkele200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok hoş görünüyor kask kaç papel?
    Fiyat konusunu unuttum pardon...http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45442
    Hyjal bunu beğendi.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    bende aynısının beyazından var. vizör üst orta kısımdan boşluk yapıyordu. 75 krş.a 1 metre pencere bandı aldım, 10 cm. tek kat kestim, onuda enleme ve boylama ikiye bölüp yapıştırdım.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    Bilmiyorum bende bi sorun yok ihtiyacım yok pencere bandına...

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Benimde ilk kaskım bu modeldendi arada bir kullanıyorum.

fiyatına göre gayet kullanışlı bir kask ancak biraz uzun olması yuksek hızlarda kafanızı cevirmenizi tavsiye etmiyorum
    My life Starts after 12.500Rpm

KyCd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    My Kawa..
    Alan arkadaşımıza hayırlı olsun diyorum. Allah asfalt yüzü göstermesin, Allah sana "iyiki kaskım vardı" diyeceğin kaza vermesin.. umarım ihtiyacın olmaz.. güle güle kullan..

ls2 ye hastayım.. biraz büyük duruyo ya (bende ls2 kullanıyorum) koca kafalı uzaylılar gibi duruyoruz yolda

LS2 kaskımın vizörünü temizlemek için 2 kez çıkartıp taktım şimdi çaprazlardan bombeli, rüzgar sesi alıyor, ayrıca çok yağmurdada oradan su geçtiğinden önünüzü görmekte zorluk yaşıyorsunuz. Ayrıca buğu yapıyor bunlar giderilebilir sorunlar ve bu fiyata alınabilecek bir kask gerçekten..

bu da benim kullandığım LS2 ShoGun..

Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..

Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..

Motosikleti
    Tşk ederim güzel düşüncelerin için daha iyisi hepimizin olsun, Allah razı olsun Allah sizlerede kaza yüzü göstermesin çok üzücü olaylar yaşananlar malum...

Yağmurda motora binmeyi sevmiyorum ama bu dediklerini değerlendireceğim bakalım bende olacakmı bu tür sorunlar lakin kasklar yapı olarak biraz farklılar...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:59 ----------

KyCd

"ls2 ye hastayım.. biraz büyük duruyo ya (bende ls2 kullanıyorum) koca kafalı uzaylılar gibi duruyoruz yolda "

Benimde ilk aklıma gelen o oldu sorma yaa...

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    ben geçen sene Ls2 cartoon siyah beyaz üzerinde kız resmi olanını nişanlıma aldım,çok güzel bi kask,ben daha önceden 300 tl ye lazer stroke modelini almıştım ama bu kaskda lazerden kötü değil,bence çok güzel bi kask,kardeşim güle güle kullan...
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    GT250R
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44780

bendede bu var asıl uzaylı benim ::D:D

LS2 fiyat/performans oranı yüksek marka
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    34 YVV 98

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    bu kaskın aynısından beyazı var bende aldım öyle kılıfında duruyor çok hoşuma gitti takmaya kıyamıyorumeski kaskımla aynen devam artçı alıcaksam ki çok nadir LS2 yi ben takıyorum tabigayet iyi bir kask hissi veriyor
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    He he alemsin yaw ben hiç senin gibi düşünmemiştim eskitsemde scorpion exo-750 alsam diyorum daha şimdiden...

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    He he alemsin yaw ben hiç senin gibi düşünmemiştim eskitsemde scorpion exo-750 alsam diyorum daha şimdiden...
    eee sende para çok o zamanbiz parttime çalışıyoz ancak onu alabiliyoz paramız vardıda biz mi NolaN almadık
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Şenonar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    aynı kaskın siyah-beyazını aynı montun siyahını kullanıyorum gayet kullanışlılar
    Bahadır Şenonar A rh(+)
    Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Bende kırmızı beyaz target kullanıyorumÇizmeyi aşıpta haddini bilmeyenlerede çok ii geliyorhttp://www.motosiklet.net/forum/moto...savunurum.html
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Üf üf üff çok çok geçmiş olsun hocam okuyunca üzüntü duydum sizin adınıza ... Böyle vatanına milletine çevresine faydası dokunmayan çevre sakini vasıfsız elemanlar neden bu yeryüzünde yer kaplarlar anlamış değilim... Daha okurken yerimde duramadım mükemmel bir sabrınız varmış takdir ettim doğrusu ...

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Teşekkür ederim kask "had bildirir"
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    harbi bende de varda biraz büyük kaska bide kafa xl olunca bu arada siyah vizörü olan arkadaşlara bi sorum var alşam sıkıntı oluyomu görüzşle ilgili
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harbi bende de varda biraz büyük kaska bide kafa xl olunca bu arada siyah vizörü olan arkadaşlara bi sorum var alşam sıkıntı oluyomu görüzşle ilgili
    aynen yaa akşam siyah vizör görüşü engelliyormu,kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim...
    Her asker yeşil bereli olamaz

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler