Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

LS2 Kask alacaklar, merak edenler buyursun...

Motovento
    REKLAM ALANI
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    ona göre alcam vizörü
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    evvela hayırlı olsun diyeyim..... bende bir zamanlar artçım için LS2 targa aldım dı

gördüğüm en dandik kasklardan birisi !!! fiyat - performans polemiğine girmem, çünkü kötü mal kötüdür !!! kaskı ne artçım kullandı ne ben kullanabildim ... akıbeti ise mobilette kullanan bir akrabama hediye ettim gitti ... çünkü ancak o segmente uygun bir kask

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    beyler bende fotolar görünmüyor nedendir acaba bileniniz var mı? çoğu topicteki fotoları göremiyorum
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harbi bende de varda biraz büyük kaska bide kafa xl olunca bu arada siyah vizörü olan arkadaşlara bi sorum var alşam sıkıntı oluyomu görüzşle ilgili
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen yaa akşam siyah vizör görüşü engelliyormu,kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim...
    ben siyah vizörle kullanıyorum...yol aydınlatması olan yerlerde hiç sıkıntı yaşamıyorum...yol aydınlatması olmayan yerlerde(çok nadir)uzun far kullanıncada sıkıntı yaşamıyorum...

Alıntı DOOM46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bende fotolar görünmüyor nedendir acaba bileniniz var mı? çoğu topicteki fotoları göremiyorum
    Bekle biraz çıkar,sabret

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bekle biraz çıkar,sabret
    baya bekledim aslında sayfayı açtım yaklaşık bi yarım saat durdu öyle ama görünmüyor çarpı işaretine dönüşüyo fotolar anlamadım
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

Alıntı DOOM46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baya bekledim aslında sayfayı açtım yaklaşık bi yarım saat durdu öyle ama görünmüyor çarpı işaretine dönüşüyo fotolar anlamadım
    Pc Rami yetersizdir,yada balantın yavaş,hadi iyi geceler.

halitcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 2006
    SİYAHVİZÖRÜ AYRI MI ALDIN YOKSA PAKET E DAHİ Mİ

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Alıntı ufuktan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evvela hayırlı olsun diyeyim..... bende bir zamanlar artçım için LS2 targa aldım dı

gördüğüm en dandik kasklardan birisi !!! fiyat - performans polemiğine girmem, çünkü kötü mal kötüdür !!! kaskı ne artçım kullandı ne ben kullanabildim ... akıbeti ise mobilette kullanan bir akrabama hediye ettim gitti ... çünkü ancak o segmente uygun bir kask
    Saygılar hocamm...

berk_cglr harbi bende de varda biraz büyük kaska bide kafa xl olunca bu arada siyah vizörü olan arkadaşlara bi sorum var alşam sıkıntı oluyomu görüzşle ilgili
    Ewet akşam biraz sıkıntı oluyo maalesef ama çok değil, bende çözüm olarak beyaz vizöre film çektirdim biraz daha açık renkte, fena olmadı hem boşu boşuna siyah vizör parası ödemezsin ...
    maxi97 bunu beğendi.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    kaça yaptılar filmi vizör 25 tl
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saygılar hocamm...

Ewet akşam biraz sıkıntı oluyo maalesef ama çok değil, bende çözüm olarak beyaz vizöre film çektirdim biraz daha açık renkte, fena olmadı hem boşu boşuna siyah vizör parası ödemezsin ...
    kaskının filimli halinin fotosunu eklermisin hoca...
    Her asker yeşil bereli olamaz

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Siyah vizörle ne kadar aydınlatmada olsa görme oranı düşüyor gece kullanımı bana göre çok berbat ve tehlikeli.Film çektirmek sağlıklı olmuyor Bir kaç güne kalmadan kalıyor film.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    benim kaskımda orjinal siyah vizörlü ve gece aydınlatmanın az olduğu veya bazen hiç olmadığı yerlerde büyük sıkıntı çekiyorum.yazın hava güzel açıyodum vizörü öyle kullanıyordum ama kış geldi vizörü de açamıyorum yol görüşü sıkıntı oluyor.

siyah vizörlü alacak arkadaşlara tavsiyem mümkünse ekstra beyaz vizör de alsınlar gece problem yaşamasınlar.

bunun için ybr nin far ampulünü değiştirdim aküyü bitirdi geri eski ampüle döndüm :(

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:11 ----------

bu arada motoron un son sayısında ki habere göre ; LS2 nin 3 modeli-mono, shogun ve cyber- kasklar için yapılan SHARP testinden 5 üzerinden 4 yıldız almayı başarmış ve çoğu pahalı denebilecek kaskı geride bırakmış.

haberin orjinal sitesi http://sharp.direct.gov.uk
    Even the english word "believe" also has a "lie" hidden in the middle...

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Kafanızda kaskla elektrik panosu önünde uzay gemisi içinde gibisiniz (şaka)

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    bende de 2 adet (bir fullface bir yazlık) ls2 mevcut gayet memenunun fiyat performans acısından
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

emrecamcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 390 '17
    Bu da benim LS2...
    [COLOR="Silver"]

[SIZE=1]---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:42 ----------

Bunu da Kendim çektim.

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    arkadaşlar siyah vizör hakkında sorusu olanlar güneş gözlüğü takıp gece dışarı bakarlarsa siyah vizörü anlayabilirler bende LS2 kullanıyorum ve siyah vizörümde var gece sıkıntı yaşıyorum çoğu zaman tabi benim sürüş yaptığım yerler dağ orman böyle yerlerde bazen farlar bile yetersiz kalıyor ancak sokak lambalarının olduğu bir yerde fazla sorun olmaz ama yinede kimseye tavsiye etmem
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

sparkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlar ben ilk kaskımı bügün internet aracılığı ile aldım. LS2 delta yanlız bir problem var gibi güneş siperliği( buna siperlikmi deniyro emin değilim) yandaki düğmeden iniyor ama kalkarken yarıda takılıyor. eelle tutup kaldırmak gerekiyor bu normal bir şey mi. yoksa bir üretim hatası belirtisi mi. beni acilen bilgilendirirseniz kask kullanmadan değiştireyim...

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Arkadaşlar Merhaba;
    Bende ls2'nin tomcat modeli var(açık kask). Yalnız vizörü burun hizama kadar geliyor ve sürüş sırasında ağız çevreme ve çeneme çok sayıda sinek,böcek vs. çarpıyor. Bu modele uzun vizör taktırmak mümkünmüdür?

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Arkadaşlar bu kask benim eski kaskım daha önceden hakkında yorumlar yapmıştım.Bunu alıcanıza SCORPION EXO alın.Ben indirimdeyken 100 lirayla aldım.
    O kadar kolay degil VATANI bolmek ve o kadar zor degil ugruna olmek.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler