Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Gv-250 uzun yol testi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gv250
    bende öyle yapıcam gibi gözüküyor geç gitmektense herkezin vurguladığı sık sık mola vericez gibi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MOTO YOKO :)
    Sevgili DeJaVu_91 Motorun konusunda sorun olmayabilir ancak ehliyetsiz mi çıkacaksın bu yola yoksa ehliyetini alıncamı çıkacaksın onu anlayamadım. Şahsi tavsiyem ne olurssa olsun ehliyetin olmadan yola çıkmaman yönündedir keza Eminim dikkatli kullanacaksın ileriye bakacaksın olası tehlikelerden kaçınacaksın ama trafik bu ve uzun yol sen ne kadar dikkatli olursan ol yorgunluk yada bir anlık dalgınlık sonrası başına gelebilecek işler suçsuz olsanda suçlu olarak gösterecektir seni. Sen çarpmazsın adamın biri gelir (ki türkiyede böyle öküzlerden çok var) çarpar sana bisikletli fırlar yola allah korusun fark etmezsin başın derde girer bu nedenle böyle bir yol için bence ehliyetini beklemen daha doğru bir hareket olur. Kazasız sürüşler diliyorum.

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    ilk motorum olan GV250 ile Kütahya-Bilecik-Bursa-Çanakkele-Balıkkesir ve ordanda Ayvalığa geçerek en uzun kilometremi yapmıştım. Sabah 8 de çıktığım yolculuk gece yarısı 24.00 da çadır atmak için campinge girmemle son buldu.3 kişiydik ve grupta 2 motor GV250 idi.Motorlar ful kamp teçhizatlarıyla yüklüydü.Mudanya, Çanakkele şehitliği gibi yol üstündeki görülmesi gereken bütün yerlerde durmuştuk.Ay olarakta sıcağın en yoğun yaşandığı temmuz ayıydı.Söyleyeceğim tek şey var ben yoruldum bittim, motorda hiçbir sıkıntı yoktu .Cruiser tipi motorlarla 1 günde 500 km den fazla yapmak kullanan kişi açısından yorucu oluyor yoksa bu motorla Türkiye turu yaparsın.
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    hyosung gv250
    Söylediğiniz tecrübeyi duyduktan sonra artık İstanbul'dan Kars'a kadar yolum var önümüz yaz yeni geziler, yeni yolculuklar gv-250yi bekliyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:20 ----------

Alıntı uguripek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili DeJaVu_91 Motorun konusunda sorun olmayabilir ancak ehliyetsiz mi çıkacaksın bu yola yoksa ehliyetini alıncamı çıkacaksın onu anlayamadım. Şahsi tavsiyem ne olurssa olsun ehliyetin olmadan yola çıkmaman yönündedir keza Eminim dikkatli kullanacaksın ileriye bakacaksın olası tehlikelerden kaçınacaksın ama trafik bu ve uzun yol sen ne kadar dikkatli olursan ol yorgunluk yada bir anlık dalgınlık sonrası başına gelebilecek işler suçsuz olsanda suçlu olarak gösterecektir seni. Sen çarpmazsın adamın biri gelir (ki türkiyede böyle öküzlerden çok var) çarpar sana bisikletli fırlar yola allah korusun fark etmezsin başın derde girer bu nedenle böyle bir yol için bence ehliyetini beklemen daha doğru bir hareket olur. Kazasız sürüşler diliyorum.
    Ehliyetsiz kesinlikle ve kesinlikle yola çıkmayı düşünmüyorum.Hadi şehir içinde bi nebze kullanıyoruz dikkat var ama uzun yolda insanın gardı dakkalar geçtikçe düşüyor ve gardı düşen adam her yerden yumruk yiyebilir o yüzden uzun mesafeler için ehliyetimi almadan yola çıkmam.

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk motorum olan GV250 ile Kütahya-Bilecik-Bursa-Çanakkele-Balıkkesir ve ordanda Ayvalığa geçerek en uzun kilometremi yapmıştım. Sabah 8 de çıktığım yolculuk gece yarısı 24.00 da çadır atmak için campinge girmemle son buldu.3 kişiydik ve grupta 2 motor GV250 idi.Motorlar ful kamp teçhizatlarıyla yüklüydü.Mudanya, Çanakkele şehitliği gibi yol üstündeki görülmesi gereken bütün yerlerde durmuştuk.Ay olarakta sıcağın en yoğun yaşandığı temmuz ayıydı.Söyleyeceğim tek şey var ben yoruldum bittim, motorda hiçbir sıkıntı yoktu .Cruiser tipi motorlarla 1 günde 500 km den fazla yapmak kullanan kişi açısından yorucu oluyor yoksa bu motorla Türkiye turu yaparsın.
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]

Motosikleti
    hyosung gv250
    Hocam siz tam takır gitmişsiniz resimden anladığım kadarıyla maşallah

Motosikleti
    MOTO YOKO :)
    Alıntı DeJaVu_91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Söylediğiniz tecrübeyi duyduktan sonra artık İstanbul'dan Kars'a kadar yolum var önümüz yaz yeni geziler, yeni yolculuklar gv-250yi bekliyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:20 ----------

Ehliyetsiz kesinlikle ve kesinlikle yola çıkmayı düşünmüyorum.Hadi şehir içinde bi nebze kullanıyoruz dikkat var ama uzun yolda insanın gardı dakkalar geçtikçe düşüyor ve gardı düşen adam her yerden yumruk yiyebilir o yüzden uzun mesafeler için ehliyetimi almadan yola çıkmam.
    O zaman yollar senin sevgili DeJaVu_91 iyi yolculuklar dilerim.

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konudan alakasız olacak kusra bakmayın:

mrock motorun ön farın yanındaki 2 farı kısa farlar için mi kullanıyordun? Eski motorun temizmiş baya.

İstanbul/Fındıkzade Bosna-Hersek/Sarajevo
    Motosikleti
    Keeway landcruiser 250/Arctic cat prowler 650
    benimde var bi vl 800 veya shadow alırsam bosnaya motorla gelme niyetim de bakalım gelen giden olursa tek yapılmaz okadar yol çıkamam

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı cienfuegos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konudan alakasız olacak kusra bakmayın:

mrock motorun ön farın yanındaki 2 farı kısa farlar için mi kullanıyordun? Eski motorun temizmiş baya.
    ilk başta uzunlara bağlamıştım fakat aküden çok ceyran çektiği için lambarı küçültüp park düğmesine bağlamıştım.Kısaları yakmadan dahi güzel bir aydınlatma yapıyordu..

Motosikleti
    Jinlun JL250-5
    yazın belki ben de istanbuldan bodruma giderim motorla belli olmaz. istersen beraber gideriz o da belli olmaz =) yol arkadaşı bulmak iyidir.. şuan jinlun 250 war ama ben de hyosung gv250 almayı planlıyorum.. olmadı jinlun'cuğumla giderim bodruma kadar =)) bu motor bodrum-istanbul arasını bir kere almış motor bi sorun çıkarmaz heralde. bakımlarını fln yaptırıyorum sürekli. herkese kazasız-belasız sürüşler ;)

Motosikleti
    hyosung gv250
    Alıntı SezZzaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazın belki ben de istanbuldan bodruma giderim motorla belli olmaz. istersen beraber gideriz o da belli olmaz =) yol arkadaşı bulmak iyidir.. şuan jinlun 250 war ama ben de hyosung gv250 almayı planlıyorum.. olmadı jinlun'cuğumla giderim bodruma kadar =)) bu motor bodrum-istanbul arasını bir kere almış motor bi sorun çıkarmaz heralde. bakımlarını fln yaptırıyorum sürekli. herkese kazasız-belasız sürüşler ;)
    Kısmette varsa beraber gitmek neden olmasın tabi ben motorumu satmazsam yaza kadar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    GV250 ile Ankara-Kuşadası ordan da Antalya geri Ankara yaptım.. Toplamda 2.000 km üzerinde bir yol ve yolda durmalarımın tek sebebi sigaradır yok motor şişmiş, yok motor ısınmış değildir bilginize.. GV250 soğutma olsun, uzun yolda kullanım olsun çok keyifli, kalın ön teker dönüşlerde muhteşem bir görüntü ve keyif veriyor.. Ankara-İzmir de yaptım iki kez ve her anayola çıkışımda bebeğim nasılsın diyorum..

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Nerdeyse 3 yıl sonra Hort ingen sthrayzeeee
    DALGIC_800 bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    Yamaha Fazer8 ABS
    Valla o kadar hevesliyim ki şu Gv 250 işine bütçem şimdilik yetmediği için sadece yorumları okumakla yetiniyorum. Bir ara ss cbr125 mi gv250 mi ikilemine düştüm sonra dedim ki sen uzun yol yapacaksın her hafta gidiş dönüş 250 km üstünde yükün olacak ne işin olur 125 cc ss tarzı motorla fikirlerinden caymadan Gv250 ye devam fazla değil yeni sezonda benimde altımda ya 0 ya da 6500 tl civarında 10bin km aşmamış temiz bi gv250 olacak 1.5 aydır forumda gv250 ile ilgili okumadığım başlık kalmadı tüm güzel anı ve hikayeleri okudukça kıskanmamak elde değil gerçekten seneye inşallah bu anıların içinde benimde tuzum limonum olacak ))) Herkese saygı ve sevgilerle tekeriniz her daim düz bassın

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:37 ----------

Bu arada geç kaldım. Tekrar kontrol etmeden yorumu direk gönderdim. Kusura bakmayın noktalama işaretlerini kullanmayınca anlam kayması olmuş cümlelerimde, bundan sonra daha dikkatli olacağım
    Who's gonna stop us!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler