Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Motosan Modesa TR-125-R

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden ki normal pozisyonda olmaması gerekşr ama??
    bilmiyorum o motoda uzun yollarda hep belim ağrımıştır. şu an ki motorumda hiç belim ağrımıyor. 550 km yaptım bu yaz bir günde. biraz oturduğum yer ağrıdı hepsi o.

şu anki motoda depo var bacaklarımın arasında cub ta bacaklarım da ağrırdı sürekli ayak pedallarıyla kendimi tuttuğumdan. ayaklara basmaktan hem bacak hem bel ağrımış olabilir. ya da hep dik oturduğum için bele yük fazla geliyor sanırım cub ta. diğer cub kullanıcılarına da sormakta fayda var topiklere girip.

bir de bisan lifan cub da oturuş pozisyonu çok bozuk frene bastıkça öne kayıyorsun depo olmadığından.hem bacakları hem beli yoruyor. bendeki mondial 100 kh tı 18bin de sattım. pek bozulmadı masraf açmadı ama sürekli 2 kişi son gaz gittiğimizden satmaya yakın yağ yakmaya başlamıştı. alan kişi de akrabamdı sorun olmadı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilmiyorum o motoda uzun yollarda hep belim ağrımıştır. şu an ki motorumda hiç belim ağrımıyor. 550 km yaptım bu yaz bir günde. biraz oturduğum yer ağrıdı hepsi o.

şu anki motoda depo var bacaklarımın arasında cub ta bacaklarım da ağrırdı sürekli ayak pedallarıyla kendimi tuttuğumdan. ayaklara basmaktan hem bacak hem bel ağrımış olabilir. ya da hep dik oturduğum için bele yük fazla geliyor sanırım cub ta. diğer cub kullanıcılarına da sormakta fayda var topiklere girip.

bir de bisan lifan cub da oturuş pozisyonu çok bozuk frene bastıkça öne kayıyorsun depo olmadığından.hem bacakları hem beli yoruyor. bendeki mondial 100 kh tı 18bin de sattım. pek bozulmadı masraf açmadı ama sürekli 2 kişi son gaz gittiğimizden satmaya yakın yağ yakmaya başlamıştı. alan kişi de akrabamdı sorun olmadı.
    **
    şimdiki motorun ne
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

**
    şimdiki motorun ne
    cbr 125 var kardeşimde. bende cbr 125 in aynısı çin malı var

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    cbr 125 var kardeşimde. bende cbr 125 in aynısı çin malı var
    yuan mı?
    cbr tarzı motorlar daha çok bel eğrıtır bence..
    Eğik pozisyonda sürmek gerekir..

yuan mı?
    cbr tarzı motorlar daha çok bel eğrıtır bence..
    Eğik pozisyonda sürmek gerekir..
    evet yuan

cbr 600 veya 1000 belini çok ağrıtabilir.

ama bizim motolar sürerken bel büktürmüyor sadece bel düz iken öne açı yapıyor. ilk hafta bilek ağrıtır. ondan sonra hiç bir ağrı hissetmezsin.hatta en az bel ağrısı yapan motolardan diye anlatayım. yük bacaklarda değil belde de değil. çok rahat geliyor.

şimdi müsaitseniz cbr 125 topiğine gelin . aranızda cbr ı kullanırken beli ağrıyan arkadaş var mı deyin. veya eski motorunuz daha mı az belinizi ağrıtıyordu deyin. ben de merak ettim . bir sorun isterseniz

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    evet yuan

cbr 600 veya 1000 belini çok ağrıtabilir.

ama bizim motolar sürerken bel büktürmüyor sadece bel düz iken öne açı yapıyor. ilk hafta bilek ağrıtır. ondan sonra hiç bir ağrı hissetmezsin.hatta en az bel ağrısı yapan motolardan diye anlatayım. yük bacaklarda değil belde de değil. çok rahat geliyor.

şimdi müsaitseniz cbr 125 topiğine gelin . aranızda cbr ı kullanırken beli ağrıyan arkadaş var mı deyin. veya eski motorunuz daha mı az belinizi ağrıtıyordu deyin. ben de merak ettim . bir sorun isterseniz

Yuanlar nasıl?

Yuanlar nasıl?
    yuan 1000 lira parası olan birisi için iyi. fakat 3000 lira para ayırdıysanız yaklaşmayın direk cbr125 alın. kısaca böyle zaten artık ithal edilmiyor piyasası ölü

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    immortalboss nerdesin..?

Burdayım.Bütün gece çalıştım.Girmedim foruma.Biz de arkadaşımla rüzgara karşı 100 cc makineyle 100 km gitttik.Biz de de bayağı yorgunluk oldu ama çok sürmedi.En güzeli yalnz gideceksiin ve selenin değişik yerlerine oturacaksın.Pozisyonun çok dik olduğundan rüzgar çarpıyor

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burdayım.Bütün gece çalıştım.Girmedim foruma.Biz de arkadaşımla rüzgara karşı 100 cc makineyle 100 km gitttik.Biz de de bayağı yorgunluk oldu ama çok sürmedi. En güzeli yalnz gideceksiin ve selenin değişik yerlerine oturacaksın.Pozisyonun çok dik olduğundan rüzgar çarpıyor
    Kolay gelsin....
    Zaten bu motorlarda 100 km den fazla gidilmez.. 100 km den sonra duracan.
    20 dk dinlenecen ondan sonra devam edeceksin..Uzun yol için..

bu motor uzun yola gidermi raHat

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı reso35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor uzun yola gidermi raHat
    Yok ya.. Nasıl gidecek.. Bi kere 100 km de 15-20 dk mola verecen.. 250 km gitsen her tarafın ağrır.. Abartmayın arkadaşlar bu şehiriçi motorudur...

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız bol km'ler.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

mrb arkadaşlar bu motosan motorun servis yedek parça teminedbileceğim adres veya telefon bilen varmı aynı motordan var bende ön maşa ve elektrik aksamı lazım yardımcı olurmusunuz..immortalboss arkadaşım sen bilirsin ?

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler