Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosan Modesa TR-125-R

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    İmmortalboss; şimdi akç km desin.. Evet o bölgeyi biliyorum.. Bende Manisa-Akhisarlıyım..
    orda motorsiklet bir yaşam biçimi... Ancak Ankarada senin motorlardan hiç yok..Satış bayisi yok.. Bir arada Susurlukta kaldım.. 3 ay kadar.. senin motora diğer cupların mesela mondial parçalarıda uyar herhalde..
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Mondial parçalarının uyacağını zannetmiyorum.Belki motorun parçalarından uydurabilirsiniz ama grenaj,fren vs. uymaz sanırım.Eğer motosikleti alma niyetiniz varsa tekrar satış müdürünü arayıp bir sorun derim.Benim bulunduğum bölgeye yedek parça sağlayabilirmisiniz diye.Ya da akhisardaki akrabalarınız(varsa) size oradan yedek parça gönderebilirler.Benim motosikletim şu anda 400 km'de.Motosikletin bakımını kendiniz yapabilir yada güvendiğiniz bir servise yaptırabilirsiniz.Ben de akhisara yakınım.Somadayım.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    2350 TL Mİ BU...

pardon ama sizin orada para ağacı mı var yoksa baba parası mı?

cup sevmem. scooter sevmem ama madem ki cup alacaktınız, bu parayab 2. el bi innova alınamaz mıydı?
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

emrecamcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 390 '17
    Hayırlı olsun.

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2350 TL Mİ BU...

pardon ama sizin orada para ağacı mı var yoksa baba parası mı?

cup sevmem. scooter sevmem ama madem ki cup alacaktınız, bu parayab 2. el bi innova alınamaz mıydı?
    Ben motosikletimi 12 taksitle aldım.Honda innova kadar olamaz.Ona lafım yok ama Modenas diye arama yaptığınızda kalite bakımından çok da kötü olmadığını anlayacaksınız.Eğer bir motosikleti kurye kullanıyorsa ve bende hiçbir kurye kadar fazla kullanmayacaksam kalite bakımından yeterlidir diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Ya tutturmuşsunuz honda honda.. Arkadaşta diyor ki memnunum.. Senin hondanın sinyali çifti 240 tl imiş.. Geçen gün bir yerde okudum.. Çok pahalı...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motosikletimi 12 taksitle aldım.Honda innova kadar olamaz.Ona lafım yok ama Modenas diye arama yaptığınızda kalite bakımından çok da kötü olmadığını anlayacaksınız.Eğer bir motosikleti kurye kullanıyorsa ve bende hiçbir kurye kadar fazla kullanmayacaksam kalite bakımından yeterlidir diye düşünüyorum.
    kusura bakma lütfen, kaba olmak istemedim ama her kurye de bilgili olmayabiliyor. memnunsan sorun yok. peşin aldığını sanmıştım... taksit seçeneğind e2. el zor tabii. güle güle kullan kardeşim
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakma lütfen, kaba olmak istemedim ama her kurye de bilgili olmayabiliyor. memnunsan sorun yok. peşin aldığını sanmıştım... taksit seçeneğind e2. el zor tabii. güle güle kullan kardeşim
    Sağol yürekçe.Modenas diye arama yaptığında kalite konusunda çok büyük şeyler olduğunu göreceksin. . .Bu motosikletleri sadece ege bölgesinde ve marmara da çoğunlukta kullanıyorlar.Şimdi motosikletin üzerinde yapmayı istediğim birkaç şey var bakalım.

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Sağol yürekçe.Modenas diye arama yaptığında kalite konusunda çok büyük şeyler olduğunu göreceksin. . .Bu motosikletleri sadece ege bölgesinde ve marmara da çoğunlukta kullanıyorlar.Şimdi motosikletin üzerinde yapmayı istediğim birkaç şey var bakalım.
    Kendin yazıp kendin oynuyorsun derler ya hoca..
    Senden başka bu motordan kullanan yok..burada..

Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendin yazıp kendin oynuyorsun derler ya hoca..
    Senden başka bu motordan kullanan yok..burada..
    Bu motosikletlerin çoğu aynı zaten Cup motosiklet kullanıyoruz.Gerisi hikaye.Birkaç ufak değişiklik dışında çoğu aynı.Ne yapalım forumda yalnızız.Alone biker

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Bu motosikletlerin çoğu aynı zaten Cup motosiklet kullanıyoruz.Gerisi hikaye.Birkaç ufak değişiklik dışında çoğu aynı.Ne yapalım forumda yalnızız.Alone biker
    Senin firman Ankaraya satışı cesaret edemiyor...Nedense...Bir soru sormuştum.
    Genel müdürü aradı telefonumu... Tam toplama sadece çin değil 72 milletten parça toplayıp montajjjj... Sakın yanlış anlama benim motorda ondan farklı değil..

Ama cup almayı valla bende düşünüyorum..

Genel müdürü aradı telefonumu... Tam toplama sadece çin değil 72 milletten parça toplayıp montajjjj... Sakın yanlış anlama benim motorda ondan farklı değil..

abi Ankara da 100 lük cub az olduğu için 125 lik hiç satılmaz.

herkeste 100 lük olacak ki ışıklarda durduğunda immortal boss 125 likle depar atıp 100 lüğü nasıl geçtim bak deyip egolarını tatmin edecek

bu motorun alıcısı 100 lükle tatmin olmayan gençler. ulaşım aracı olarak kullanmayanlar yönelir

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi Ankara da 100 lük cub az olduğu için 125 lik hiç satılmaz.

herkeste 100 lük olacak ki ışıklarda durduğunda immortal boss 125 likle depar atıp 100 lüğü nasıl geçtim bak deyip egolarını tatmin edecek

bu motorun alıcısı 100 lükle tatmin olmayan gençler. ulaşım aracı olarak kullanmayanlar yönelir
    Ben egoları olan birisi olduğumu sanmıyorum.Motosikletle de yarışmayı düşünmüyorum.Ama şöyle söyleyeyim siz hiç 2 kişi 50 derece rampa çıktınız mı? O zaman 1 cc bile lazım olacaktır.Benim bu motosikleti tercih etmemin tek sebebi görüntüsünün biraz daha farklı olmasıydı.125 cc hikaye kalır. . .Bu motosikleti bws 100 zorlar hatta geçer bile. . .Ayrıca bu kadar ön yargı iyi değil haberin olsunUlaşım amacı olarak kullanmasam da hobi olarak kullanıyorum.İyi forumlar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:43 ----------

Yedek parça sıkıntısından dolayı olabilir mi?Her yere yedek parça ulaştırmak çok zor.Söylediğim parça 5 günde elime geçiyor..Fabrikayla aram 100 km.Fabrikadan satış yapsalar direk gidip alacağım ama yetkili servis aracı olmadan olmuyor! Sen de mondial al abi.En yaygın servis onda sanırım.Ya da honda.Biraz pahalıdır ama toplama değil made in japan

Ben egoları olan birisi olduğumu sanmıyorum.Motosikletle de yarışmayı düşünmüyorum.Ama şöyle söyleyeyim siz hiç 2 kişi 50 derece rampa çıktınız mı? O zaman 1 cc bile lazım olacaktır.Benim bu motosikleti tercih etmemin tek sebebi görüntüsünün biraz daha farklı olmasıydı.125 cc hikaye kalır. . .Bu motosikleti bws 100 zorlar hatta geçer bile. . .Ayrıca bu kadar ön yargı iyi değil haberin olsunUlaşım amacı olarak kullanmasam da hobi olarak kullanıyorum.İyi forumlar.
    demek ki ben herkesi kendim gibi zannetmişim. ben egolarımı tatmin için kullanıyorum. ne yapayım zevk alıyorum

aslında ben seni destekleyici yazmıştım ama neyse

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:43 ----------

Yedek parça sıkıntısından dolayı olabilir mi?Her yere yedek parça ulaştırmak çok zor.Söylediğim parça 5 günde elime geçiyor..Fabrikayla aram 100 km.Fabrikadan satış yapsalar direk gidip alacağım ama yetkili servis aracı olmadan olmuyor! Sen de mondial al abi.En yaygın servis onda sanırım.Ya da honda.Biraz pahalıdır ama toplama değil made in japan
    Aslında gerçekten benzin fiyatları aldı gitti.
    Ekonomik olması ve motor hevesini alması bakımından cup lar ideal..
    Sadece ara sıra şehir dışına çıkarsam diyorum o zaman bu sivri sinek gibi gelir.
    Tırlar yanından geçerken dua etmek gerekir..

Biraz daha beklemekte yarar var... Noter kalkacak..
    Aslında pek çok ülkede cup lar çok fazla..

demek ki ben herkesi kendim gibi zannetmişim. ben egolarımı tatmin için kullanıyorum. ne yapayım zevk alıyorum

aslında ben seni destekleyici yazmıştım ama neyse
    Ben de birşey demedim dostum.Ama herkes farklı.Benim çok yakın arkadaşımda da Kanuni Elite var.Biz onunlayken yarışıyoruz.Ama hız olarak değil.Kızlar kime daha çok bakar diye.Hep o yeniyor.Ön kaldır.Arka kaydır derken. . .

Ben de birşey demedim dostum.Ama herkes farklı.Benim çok yakın arkadaşımda da Kanuni Elite var.Biz onunlayken yarışıyoruz.Ama hız olarak değil.Kızlar kime daha çok bakar diye.Hep o yeniyor.Ön kaldır.Arka kaydır derken. . .

eyvallah

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Uzun yola gittin mi hiç?

Uzun yola gittin mi hiç?
    ben 3 sene önce 250 km yaptım 100 cc cubın varken. bel ağrısından evde uyuyamamıştım. oturuş pozisyonundan dı sanırım. ya da benim motora özgüydü

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    ben 3 sene önce 250 km yaptım 100 cc cubın varken. bel ağrısından evde uyuyamamıştım. oturuş pozisyonundan dı sanırım. ya da benim motora özgüydü
    Neden ki normal pozisyonda olmaması gerekşr ama??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler