Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

ybr 250 test (alacaklara kişilere duyurulur)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    Alıntı Lifeisgood adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyo servisten çıkmayan motor ya.İşte bu vtr de onun servise uğramayan versiyonu.Hyo gibi krank kıracak değil heralde.Zaten bu 250 likler konusunda hondanın da yamahanın da politikaları hiç iyi değil.Sözde 250 cc'ye kadar ötv düşük olduğundan bunların daha ucuz olması lazım ancak vtr 250'nin fiyatı nerdeyse 600 cc'lere yaklaşıyo.

Bu arada ybr250 konusunda benim merak ettiğim bir konu titreşim konusu.Malum cbf250'ler biraz titreşimli ve hafiften rahatsız ediyo.Aynı titreşim sorunu ybr250'lerde de varmı?
    ybr 250 de balancer ve çift beşikli şase mevcuttur, asla titreşim sorunu yoktur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    Alıntı edremitli10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr 250 de balancer ve çift beşikli şase mevcuttur, asla titreşim sorunu yoktur
    nerden alıntı yaptın bakiiiim sen,arkadaşım tek silindir motor nasıl titreme yapmaz,f650 gs bile devirli gittiğinde zangır zangır titriyor,ben inanmıyorum titreşim yapmadığına,istersen bi daha dene

ölçümler motor rodajda olduğu için 60 70 hızla yapılmış bunun için az yakmış tapa gaz gitse 1 lt ile23 ü geçemez denemesi bedava son sürat ise zaten 130 dur düz yolda cbf 250 ile yarışmıştım beraber gidiyorlar.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Km'de 100 Kuruş yakması ilginç. Rodajdan sonra bir daha aynı konuyu konuşalım
    100 kuruş değil 10 kuruş. 100 kuruş 1 lira eder. Öğrenemediniz şu yeni kuruş hesabını..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Skoda Fabia Elegance ; CBF150
    Edremitli sen zaten yanlış iş yapmışın.Alacaktın bi tane enduro ya da cbf150 kaz dağlarında gezecektin.Naked motorla asfalt dışına çıkamazsın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı by_dengesiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerden alıntı yaptın bakiiiim sen,arkadaşım tek silindir motor nasıl titreme yapmaz,f650 gs bile devirli gittiğinde zangır zangır titriyor,ben inanmıyorum titreşim yapmadığına,istersen bi daha dene
    hiçbir yerden alıntı yapmadım, kendim deneyerek ve size anlattım, bu motorun sonu 145 dir son hızda bile asla titreşim sorunu yktur, sende dene istersen yapmadığı kanısına varacaksın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:28 ----------

Alıntı Lifeisgood adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Edremitli sen zaten yanlış iş yapmışın.Alacaktın bi tane enduro ya da cbf150 kaz dağlarında gezecektin.Naked motorla asfalt dışına çıkamazsın.
    ben bu motoru aldığım için çok memnunum, hem asfaltta hem bozuk dağ yolalrında gidebiliyorum, sonuçta kul yapısı benle beraber yaşayacak değil, sadece benim zevklerimi yerine getirsin yeter

serimotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 S
    Hoca bende edremitliyim hiç görmedim seni gezerken
    Hayata Vizö'RR'deN Bakmak AyrıcalıktıR...

0 Rh (-)

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorum şu an 1200km 1000 bakımı yapıldı yağı ve filitresi değişti, şu zamanlar 6500 / 7000 devir arası kullanıyorum, 1000km den önce 5000 deviri geçirmedim kitabında öyle yazıyorduarada bir 8000 / 8500 devire çıkıyorum , 1600km den sonra istediğim gibi kullanabilirmişim ne kaldı şunun şursında 1600km ye hatta arkadaşım dediki motoru düz bir yere sabitle, rolantide çalıştır dedi 2 saat o zaman hemen alışırmış pistonları

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:55 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:53 PM ----------

pardon 10kuruş
    tabi tabi motor rüzgar yemesse nasıl soğuyacak catır catır yanar piston

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı serimotorcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoca bende edremitliyim hiç görmedim seni gezerken
    motosikletle gündüz beni pek göremessin edremitte, arada bir çıkıyorum, ondan görmemiş olabilirsin

125cm3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar ben vtr250 kullanıcısıyım , honda mı yamaha mı muhabetti bence gereksiz. arkadaş güle güle kullansın demek lazım , bende acemi sayılırım bunlardan daha önemlisi bizim fuarlarda honda yamaha standına gidip TR ye artık 125cc den çok 250cc getirin dememiz lazım. adam gibi kkartına faizsiz 5bin yerine 10bin çekmeleri veya tüketici finansmanı ayarlamaları lazım.
    ayrıca tüm firmalar yedek parça fiyatlarını sitelerinde ulaşılabilir hale getirmeliler , 800adet 100cc-150cc arası 20 farklı model makina getirceğine
    600adet tek tip 250cc getir fiyatıda uygun olur yedek parça sıkıntısıda olmaz ,
    milletde adam gibi motora biner (rakamlar tamamen rasgele verilmiştir konu biraz daha anlaşılsın diye) ufak naked lar için diyorum scoterlar hariç.

biri 10krş fazla yakmış 10km fazla başmış çok önemli değil . aslında alan herşekilde 125cc den kurtulduğu için mennun makinasından , şimdi söyleyeceklerime arkadaşlar kızıp alınganlık yapmasınlar kimse lütfen ;
    honda / yamaha mı diye eleştirenler fiyatından dolayı 250cc ye haklı olarak geçemeyen arkadaşlar. bunun şuçlusuda Honda + Y + S + Kawa + hükümet

tüm motor kullanıcılarına saygılar , bu arada hızdan çok fren önemli unutmayalım...vtr lastikleri nerdeyse turing 110-140 , arkada disk oluca ABS gibi hemen kitlemiyor ve %80 hızı düşürüyor , özellikle yağmurlu havalada sırf arka fren testleri yapılmıştır 100km ile.
    RUHLA BEDENİ AYIRIN , İKİSİNİN İHTİYAÇLARI FARKLIDIR.
    darwin hakli evrim dogru ama insandan maymuna donusum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı 125cm3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar ben vtr250 kullanıcısıyım , honda mı yamaha mı muhabetti bence gereksiz. arkadaş güle güle kullansın demek lazım , bende acemi sayılırım bunlardan daha önemlisi bizim fuarlarda honda yamaha standına gidip TR ye artık 125cc den çok 250cc getirin dememiz lazım. adam gibi kkartına faizsiz 5bin yerine 10bin çekmeleri veya tüketici finansmanı ayarlamaları lazım.
    ayrıca tüm firmalar yedek parça fiyatlarını sitelerinde ulaşılabilir hale getirmeliler , 800adet 100cc-150cc arası 20 farklı model makina getirceğine
    600adet tek tip 250cc getir fiyatıda uygun olur yedek parça sıkıntısıda olmaz ,
    milletde adam gibi motora biner (rakamlar tamamen rasgele verilmiştir konu biraz daha anlaşılsın diye) ufak naked lar için diyorum scoterlar hariç.

biri 10krş fazla yakmış 10km fazla başmış çok önemli değil . aslında alan herşekilde 125cc den kurtulduğu için mennun makinasından , şimdi söyleyeceklerime arkadaşlar kızıp alınganlık yapmasınlar kimse lütfen ;
    honda / yamaha mı diye eleştirenler fiyatından dolayı 250cc ye haklı olarak geçemeyen arkadaşlar. bunun şuçlusuda Honda + Y + S + Kawa + hükümet

tüm motor kullanıcılarına saygılar , bu arada hızdan çok fren önemli unutmayalım...vtr lastikleri nerdeyse turing 110-140 , arkada disk oluca ABS gibi hemen kitlemiyor ve %80 hızı düşürüyor , özellikle yağmurlu havalada sırf arka fren testleri yapılmıştır 100km ile.
    forumda ilk vtr 250 kullanıcısı kesin sensindir, motosikletinin fotoğraflarını bizle paylaşırmısın?

forumda ilk vtr 250 kullanıcısı kesin sensindir, motosikletinin fotoğraflarını bizle paylaşırmısın?
    adamı korkutmuşlar bu motra bu kadar para verrilir mi diye oda yazmamış motorunu

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    edremitli kardeş bütün konuyu okudum sabrından dolayı seni tebrik ederim
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Ybr veya Hyo. Aklımdaki 250 CC motorlardan. Ama son zamanlarda GT650 ye taktım. Fiyat farkıda 250 ile 650 arasında cok az ama perfornas cok fazla.
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Motosikleti
    cbf150
    merhaba arkadaşlar, bir hafta önce aldığım motorumu test ettim, yakıt konusunda çok cimri olan motoruma, bayiden çıkar çıkmaz 95 oktan kurşunsuz benzinle fulledim, tam 60tl ye doldu, tabi ülkemizde akaryakıt fiyatları hergün değiştiği için bugün alsaydım 58tl ye dolacaktı, ve ilk aldığım gün size gezi bölümünde belirttiğim gibi uzun bir yola çıktım, yaklaşım 200km yol yaptım, ve bugüne kadar motorumun deposu yeni bitti sinyali vermeye başladı, ve tam 590- 600km yol yaptı, yani km de 100 kuruş yakıyor, 250cc lik bir motora göre yakıtı bana göre çok iyi geldi, tabi motorum henüz yeni olduğu için rodajını tamamlamaya çalışıyorum, kitabında 5000 deviri geçmeyeceksin diye yazmışlar ama, ben arada bir 7000 devire kadar çıktım, motor hiç zorlanmadan 7500 devirde rahat 130 yapıyor, tabi motor açıldıktan sonra maximum 9000 devire çıkardığımda 150 yapar diye düşünüyorum motorun kullanımı çok rahat uzun yolda sürücüsünü yormuyor, yalnız alacaklara duyurulur, bu motorda ön cam şart rüzgar adamı fena tokatlıyor virajlara çok iyi cevap veren makine limitlere yatabiliyor
    Hayırlı olsun, Allah kaza, bela vermesin.

Hayırlı olsun, kız gibi derler ya aynen öyle.
    Ben en iyisi cbf me atlayayım
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

Motosikleti
    YaMaHa YBR CuSToM
    2.elleride çok pahalı be kardeşim bu 250 lilerin 125 bile 2500 e kıyamet gibi varken 250 ise 7000 liradan aşagı yok :(

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler