Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

mondial 125 Uag

Motovento
    REKLAM ALANI

mondial 125 UAG ile ilgili izlenimleriniz nelerdir? kullananlar varsa yardımcı olabilirmi?
    son hızını,yakıtını,yokuştaki çekişini,hızlanmasını... merak ediyorumda yardımcı olursanız sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

son hızı 100-115 arası
    yakıtı km de 8 ila 13 kuruş arası
    çekiş konusuna takma sonuçta kayışlı pejo değil 2 kişi heryere baya hızlı gider mesela yaylaya 2 kişi 60-70 le gidebilirsin
    frenler berbat gaza basınca önü kalkacak gibi tekerler biraz dengesiz ama hızı ve parçası bol
    kalite 20bin km idare eder

100-115 yaparmı bu motor?

Düşünmüyor değildim.Para verilirmi acaba bu motora?Temiz kullandıktan sonra zırt pırt masraf çıkarır mı?

Alıntı android adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100-115 yaparmı bu motor?

Düşünmüyor değildim.Para verilirmi acaba bu motora?Temiz kullandıktan sonra zırt pırt masraf çıkarır mı?
    bu motor 20bin km boyunca gider.tamirci kazığı yemezsen sana 20binkmde 100-200lira masraf çıkartmaz zaten garantisi var alacağın yerle sıkı sıkı konuşup bak benim motorumun heryerini garanti kapsamına alacaksanız alırım diye anlaşırsan veya nereleri garantiye sokuyorsunuz diye alınabilir ama şehir içi sürate gelmiyor fren zayıf sakin sakin kullanırsan çok güzel motor ya da şehirler arası hızı da güzel

japon malı gibi 100bin km gitmez ama 20-30bin km küçük masraflarla belki o da çıkmadan kullanabilirsin.

zaten normal bir kullanıcı yılda ortalama 10bin km yapıyor

2 sene götürür diyosun yani.Zaten kullanacağın da o kadar.Güzel motor.Düşünebilirim.

götürür parçaları çok ucuz. depo 30 lira debriyaj balataları 10 lira sinyal 5 lira krank 50 lira

kardeşim sen 20000-30000 km falan diyosunda benim motorum 59000 kmde daha 50tlnin üstünde hiç bir masrafı olmadı. 1lt ile 24 km yapıyor.
    tek rahatsız olduğum yeri eksozunun sesi çok çıkıyor onunda orjinali öleymiş.
    MONDİAL gerçekten güzel motor. mesela kardeşimin mondial 100km si var. o motorda 100ü geçmiyor ama yakıtı süper 1lt ile 30 km yapıyor tam şehir içi için. mondial her türlü kulanıcıya göre motor yapmış hemde kaliteli. Ama tek el binceksin motora benim tek şartım bu. motorumu kimseye emanet vermem yıllarca kullanırım...

iyi günler.....

peki titreşim problemi var mı?bu arada kafam iyice bu motora yattı.

yok hayır benim mondimde bir titreşim sorunu yok

Alıntı android adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki titreşim problemi var mı?
    var
    7000devir den sonra çok titrer

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:22 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:21 PM ----------

Alıntı umutcan_314 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok hayır benim mondimde bir titreşim sorunu yok
    senin mondi km 100 mü uag125 mi
    km 100 de daha az var evet

yok arkadaşım benim mondi 100 kmde biraz var fakat 125 uagde hiç yok

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:25 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:23 PM ----------

osmaniyeli arkadaşım sen baa anlıyorsun motorlardan galiba

yok arkadaşım benim mondi 100 kmde biraz var fakat 125 uagde hiç yok
    valla 2sini de kullandım kh100ü 2 sene kullandım agkyi 2 ay kullandım güzel motorlar aslında fiyatlarına göre

yalnız agk ve uag birbirinden farkıl gerek egsoz sesi olsun gerek titreişm olsun. Ben bu arada mersin silifke mondial bayisinde çalışıyorum .

yalnız agk ve uag birbirinden farkıl gerek egsoz sesi olsun gerek titreişm olsun. Ben bu arada mersin silifke mondial bayisinde çalışıyorum .
    uag de kullandım eksozu farklı evet titreşim olayı göreceli bir durum biraz ybr ye göre uag tir tir titriyor yani

ama güzel moto benim gözümde en çok bunlar tutuluyor bizim burda geçen bi tane gördüm adam incecik arka jant atmış. ortak en çok kaç mm piston atılıyor bunlara benim moto 150 lik

uag ye kaç mm atılıyor bir de benim motoya bi yardım et

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:31 PM ----------

böyle yatıyorlar vitesi de elle atıyorlar kopuyorum adamlara

abicim piston mil falan pek anlamam ama bizim servise sorarım istersen o yardımcı olur. arka jant olayı benim motordada varda ben menmun değilim yol tutuşu azalıyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kırmızı aşkım ybr, sonrakı YAMAHA R_1 veya R_6

slm

slm aramıza hosgeldın
    Slm gerçekten mondıalın en kalıtelı motosıkletı dıyebılırım
    Zırıltısı yuksek,frenlemesi berbat, sıfır alırsan satmayı dusunduğunde %70 zararına satarsın.
    Tavsiyem sana guzel bır Yamaha ybr 125 olur ikinci el, antalayanın alanya ilçesinden konya Seydısehıre defalarca gittim, 180 km yol
    Motosıkletın çalısıp çalısmadığı bellı degıl yağını degıstır keyfıne bak tavsıyem ybr 125
    Km şehir içinde 80 kurusun altında yakıdı var, satarken hıc zorlanmazsın
    Frenleri mukemmel, rampada 3 kişiyle rahatça kaldırırsın,kolay kolay paça derdın olmaz,yola cıktığında kafan rahat olur parça lazım olduğunda bakkalda dahı bulursun
    su topice bak ıstersen:http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...-istanbul.html

ama benim motor 125i rahat görüyor. sana tavyisem arka dişliyi 2 diş küçült motor yokuşta biraz çekişten düştü ama düz yolda köpek gibi kaçıyor

en fazla kaç cc oluyor peki senin moto kaçlık yaptırıyorlar maksimum sizin orda

arkadaşım hala ybr diyorsan yanılırsan bence ybr lerin 2006 modelinden sonrası gerçekten çok kötü . bizim buralarda poyraz çok ve şiddtli olduğu için motorla 90 la gitsen fırlatıp atıverir. benim eski motorum 2007 model ybr idi maraşa gittim motorun altına 3 kg nikelaj attırdım motor biraz adama benzedi. ama gerçekten seri kaliteli vve konforlu bi motor. sonuçta yamaha

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:43 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:43 PM ----------

walla ben 150cc mondial 125 lik gördüm bizim bir arkadaşta onunda son süratı (arabayla ölçülmüştür) 140 civarıydı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kırmızı aşkım ybr, sonrakı YAMAHA R_1 veya R_6

slm

Slm Sana rx 135 king öneririm Surat ıstıyorsan

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler