Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

LS2 Garda, Shogun, Combat Mono Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    buraya yazdım nazar değdi kasklarıma..bugün ls2 cartoon modeli kaskımı elimden kaçırmam sonucu yere düşürdüm..önce bi zıpladı sonrada 6-7merdiven aşağı yuvarlanıp demir kapıya çarptı..içimden eyvah paramparça oldu dedim..ama pekte bişey olmadı..arka kısımdaki metal havalandırma ızgaralarından biri az içeri göçtü..onun dışında bikaç tane ufak tefek çizik var..başkada bişey yok..benden geçer not aldı ls2 bu kaza sayesinde..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    katip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı choconut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buraya yazdım nazar değdi kasklarıma..bugün ls2 cartoon modeli kaskımı elimden kaçırmam sonucu yere düşürdüm..önce bi zıpladı sonrada 6-7merdiven aşağı yuvarlanıp demir kapıya çarptı..içimden eyvah paramparça oldu dedim..ama pekte bişey olmadı..arka kısımdaki metal havalandırma ızgaralarından biri az içeri göçtü..onun dışında bikaç tane ufak tefek çizik var..başkada bişey yok..benden geçer not aldı ls2 bu kaza sayesinde..
    Üzgünüm dostum; ama o kask artık darbe emici özelliğini büyük ölçüde yitirdi.

Kullanım kılavuzlarında o şekilde elinizden sert bir zemine düşürmemeye özen gösterin diye yazar.

Darbe emme özelliği bir seferliktir üstelik. Örneğin motordan düşüp kaskı yere vurdun diyelim, isterse kask görüntü olarak mükemmel olsun, o kask iş görmez artık.

Bence idareten kullan, ama ilk fırsatta yeni bir kask alman gerek -naçizane.
    Motorları maviliklere süreceğiz.

Tüm ikitekerler kardeştir, bisikletler dahil.

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    katip teşekkürler tavsiyen için..yanlız ben o olayın karbon fiber yada fiberglass kasklarda olduğunu sanıyodum..cartoon modeli sıkıştırılmış plastik..acaba ondada bu tarz darbelerde özelliğini kaybetme durumu oluşur mu?? o konuda biraz şüphem var..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

katip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı choconut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katip teşekkürler tavsiyen için..yanlız ben o olayın karbon fiber yada fiberglass kasklarda olduğunu sanıyodum..cartoon modeli sıkıştırılmış plastik..acaba ondada bu tarz darbelerde özelliğini kaybetme durumu oluşur mu?? o konuda biraz şüphem var..
    Sıkıştırılmış plastik konusunda bilgim yok. Kullanım kılavuzunda yazıyordur sanırım.
    Motorları maviliklere süreceğiz.

Tüm ikitekerler kardeştir, bisikletler dahil.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler