Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Honda CGL 125 test.

Motovento
    REKLAM ALANI
    kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Komple silindir dediğin motor bloğu ve içindekiler ise çok para onun yerine plakasız yepyeni bişey var onu verelim

http://www.sahibinden.com/6_000_kmde...XQQdisplayitem
    bende motor var benim silindir cgl silindirine benziyoda uyarmı diye merak edip sordum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    kendi motorun tertemizmiş motor hocası, güle güle bin. bu yeni kanuni bs125 ler bu modelden esinlenmiş gibi görünüyor.

metalik gri kasaya siyah alaşım jantlar çok güzel dururdu.

[QUOTE=kartalizma07;1499074]bende motor var benim silindir cgl silindirine benziyoda uyarmı diye merak edip sordum.

Uyar gibi görünse de içi uymaz, emin olabilirsin komple değişir vites kutusu dahil.

Alıntı avare rulman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendi motorun tertemizmiş motor hocası, güle güle bin. bu yeni kanuni bs125 ler bu modelden esinlenmiş gibi görünüyor.

metalik gri kasaya siyah alaşım jantlar çok güzel dururdu.
    Sağol kardeş denk geldi yeni aldım ,renk seçeneği yok bize anca bu kırmızıdan getirmişler, hiç sevmedğim bir renkti , alıştım

sadece silindir değişiyo ama. uymazmı cgl ve ne kadardır tahmini. fotosu varmı sende

Sen karar ver ben uyduramam öyle bakarak.

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Bizim mahalledeki genç kardeşlerimden birinde bu motosikletten var ve 30000 km.de çok temiz hala kullanışlı.

bende pek uyduramdım desem yeridir. ama benziyo. son kararı usta verir
    üşenmeden petek aralarını saydım benimki 3 aralık fazla. ustada demişti seninkine 200 lük takılır diye.
    saol yinede

Alıntı TORAMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim mahalledeki genç kardeşlerimden birinde bu motosikletten var ve 30000 km.de çok temiz hala kullanışlı.
    Eyvallah Toraman Ağabey
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende pek uyduramdım desem yeridir. ama benziyo. son kararı usta verir
    üşenmeden petek aralarını saydım benimki 3 aralık fazla. ustada demişti seninkine 200 lük takılır diye.
    saol yinede
    Boşver sen 200'lük de takma ona al bir büyük beden ana meme karbüratöre orjinali yine dursun biraz yakıtın artar ama çekişi de artar, hadi iyi geceler.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel test, tebrik ederim. Kedi olalı fare tuttun Bekliyoruz diğer testlerini..
    Son günlerde Kawasaki Z1000'e takmış durumdayım. Benim için test eder misin?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel test, tebrik ederim. Kedi olalı fare tuttun Bekliyoruz diğer testlerini..
    Son günlerde Kawasaki Z1000'e takmış durumdayım. Benim için test eder misin?
    Binmeden ederim, binersem kaçar giderim test falan da etmem

Aşırı tipsiz yav

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    bunun yerine daha yakışıklı olan bu motoru tavsiye ederim hem fiyatıda makul; 2 ay önce ötv indirimi olmadan bayisinden 2007 model, sıfır km Kymco Ck125'i 2250TL ye aldım. yeni başlayacaklar ve ekonomik durumu kısıtlı olanlara tavsiyemdir.
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

Alıntı SALVANO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunun yerine daha yakışıklı olan bu motoru tavsiye ederim hem fiyatıda makul; 2 ay önce ötv indirimi olmadan bayisinden 2007 model, sıfır km Kymco Ck125'i 2250TL ye aldım. yeni başlayacaklar ve ekonomik durumu kısıtlı olanlara tavsiyemdir.
    Hayırlı olsun ,tek rakip olarak gördüğüm model o ,ama ben 1200'e aldım 1 ay önce ,yaklaştın ama tebrik ederim

delicoban08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250
    Hocam bu motorun ön cantı na kadar acaba fiyat olarak bide cg125 e uyar mı arka cantı değiştirmişer de önü de ben değiştirsemmi die soruyorum.

artık bırakın cgl yi felan tvs apaache yter herkese...

Motosikleti
    motorhocası, arka maşa alüminyum mu çelik mi acaba? resimlerde alüminyum profilmiş gibi duruyor.

bu cgl in jantları çok hoşuma gidiyor. aslında uyacagını bilsem titanlara yaptıkları gibi bir cift alıp benim ybr'nin 3 kollu jantlarıyla değiştirmeyi düşünürdüm. ama şimdi fren kaliperidir arka dişlisidir falan zor iş. bu arada jantın fiyatı için verdigin sitelere bakarken gozume carptı da, sanırım cgl in tek göze çirkin gelen kısmı gosterge tablosu. kilometre saati ve devir saatlerinin şekilleri cami penceresi resmen

Çirkinlik anlayışına bağlı kardeşim,

Motosikleti
    orası oyle tabii. yine bir soru: far tasının orjinalinde de mi 3 bacaklı civalı tip ampul kullanılıyor? bizim ybr'lerde balon tip ampul var. eger cgl in orjinali civalı h4 ise far tasını sizinkilerle degistirecegim.

H4 değil eski tip ampul lamba var.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler