Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

mondial 100ukh hız testi

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı teknoali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Rahat Bir Şekilde 100 Yapıyorum kısa mesafede.Biraz geriden Kaptırıpta Gelirsem 110 u buluyor.Az Rampa Aşşağı olan bi yerde de 120 i görüyor.

(Bu Söylediğim Hızlar gösterge hatası değil.Kymco 125 ile test ettim aynı gösterdi.)
    kh 100 110 yapıyodu ama ukh ne yapar bilemiyom
    bakımsız sa motor ayar yapmazsanız 90 zor diyo bu arada

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Rampa aşağı zorladım (2 kişi) abartısız 115i gördüm..ama bi daha da görmek kısmet olmadı şuan ancak 100ü görüyorum tek kişi

En Fazla 100 Cc Lik Bir Motorun Yapacağı 100 Km Dir Saten O Hızda Da Motoru Kontrol Etmek Zordur

attraction - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilia rs250
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    km saatini sök cubugu cıkarıp 20 km ye tak yapar tabi
    .....

Motosikleti
    mondial 100 kh
    düz yolda 1 kerelıgıne 110 u gordum ...

Motosikleti
    Mondial 110 KF
    Rodaja bağlı sürücüye bağlı bu motorun hızı.
    Bu motorun 107 cc lisi var bende arabayla ölçtük 105 falan yapıyo

forzags1990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ersi 125 mavi/gri
    arkadaşlar ben 4 seneden beri mondial 100 kh kullanıyorum ilk cıktıgı zamanında yarı otomatik oldugu için ve benzin sarfiyatı az oldugu için almıştım en son sanjuman degişmeden önce 120 yapıyordu daha sonra zamanla dişliler geçmemeye başladı dişliler sıyırmış komple sanjuman degişti yamaha dişlileri takıldı şimdi motor 110 da dakılıyo düz yolda ama seri kalkıyor

cihanne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 Classic
    Arkadaşlar,
    Nedir bu hız merakınız anlamıyorum?
    Canınıza mı susadınız?

Motorun hız ibresinde 80 KM/h dan sonrasını kırmızı renk yapmış adam.
    Bu ne demek? TEHLİKE demek, RİSK demek...

Allah korusun. Bu makineler hem kul yapısı, hemde çin malı...
    bir videoda arkadaş 120 yapmış. 120 km ile giderken motorun yere temas eden yerleri sadece 2 tane noktadır. Yani tekerlerin yere bastığı yerlerdir. O anda ufak bir taş, moturun dengesini bozabilir, veya mekanik bir sorun sizi ölüme sürükleyebilir...

Lütfen yeni arkadaşlarımızı özendirecek bu tarz davranışlarda, video paylaşımlarında bulunmayalım....

Saygılarımla,
    Cihan ÜRÜT

Motosikleti
    Gt250r
    90 a çkana kadar sıkılrsın bea

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    100 ü görüyor
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

snaken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zc
    Alıntı North_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw nasıl 120 yapıo allah aşkına ya bende runner war anca 130 yapıo !!!
    kandırmayın kendinizi!
    o motor hangi model bilmem ama bende biraz meyilliyolda mondi zc ile 120 yaptım hiçte rahatsız etmedi ben korktum sadece

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:13 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:11 PM ----------

Alıntı cihanne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,
    Nedir bu hız merakınız anlamıyorum?
    Canınıza mı susadınız?

Motorun hız ibresinde 80 KM/h dan sonrasını kırmızı renk yapmış adam.
    Bu ne demek? TEHLİKE demek, RİSK demek...

Allah korusun. Bu makineler hem kul yapısı, hemde çin malı...
    bir videoda arkadaş 120 yapmış. 120 km ile giderken motorun yere temas eden yerleri sadece 2 tane noktadır. Yani tekerlerin yere bastığı yerlerdir. O anda ufak bir taş, moturun dengesini bozabilir, veya mekanik bir sorun sizi ölüme sürükleyebilir...

Lütfen yeni arkadaşlarımızı özendirecek bu tarz davranışlarda, video paylaşımlarında bulunmayalım....

Saygılarımla,
    Cihan ÜRÜT
    esinlikle haklısın kaç yapardan ziyade ne tür önlemler alıyoruz bunların muhabbeti olmalı geçen 5 saniyenin telafisi yok çünki
    OTOBÜSCÜ DEYİLİZKİ HOSTESİMİZ OLSUN

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Custom Chooper
    100 luk makina bırakın hız tartışmasını yani akıllı düşünün kaç basar bence 5 basar yani dalgaya alınmayacak bir konu değilmi

disstartion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ck 125
    selam millet bende mondi 150 hs var <resimdeki motorun son hızı 105 bunu verip 100 ukh almayı düşünüyorum daha önce vardı bende (modifiyeli) 130 civarı görüyodu ama sarsıyodu sizce hs verilip kh alınırmı yorumlarınızı bekliyorum

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Alıntı disstartion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam millet bende mondi 150 hs var <resimdeki motorun son hızı 105 bunu verip 100 ukh almayı düşünüyorum daha önce vardı bende (modifiyeli) 130 civarı görüyodu ama sarsıyodu sizce hs verilip kh alınırmı yorumlarınızı bekliyorum
    hs verilip kh falan alınmaz dostum hsnın performansını ararsın büyük motordan inip küçüğe binmek ahmaklıktır
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    mondial ibresi iel bizm arkdas 125 yapıyor:D ama bir yamaha ybr ibresi ile en fazla 80-90

Nipp10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    91 Honda CG 125
    90 dan yukarısı iyi değil. 125 AGK olursa rahat 120 KM/h olur.

Ben Rahat Bir Şekilde 100 Yapıyorum kısa mesafede.Biraz geriden Kaptırıpta Gelirsem 110 u buluyor.Az Rampa Aşşağı olan bi yerde de 120 i görüyor.

(Bu Söylediğim Hızlar gösterge hatası değil.Kymco 125 ile test ettim aynı gösterdi.)
    kıçına roket mi takıyosunuz ben en az 4 çeşit 100 cup kullanmışımdır 90 -100 arası yapar

Silverwing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kymco'nın doğru gösterdiğine eminmisin peki? Büyük markalar bile bu konuda % 10 civarı eksik gösterebiliyor. Bir arkadaşımın İtalyan malı motorunda GPS ile ölçülen son hızı 20 km eksik çıkmıştı. Ayrıca nasıl oluyorsa bir tek benim kullandığım makineler son hızda diğerlerinden geri kalıyor. Ben basmayı bilmiyorum herhalde.

Mondial ller İbreyi en az 20 km ye yakın fazla gösteriyor..benim motor 80 de giderken mondial yanımda bazende arkamda 100-130 arası gidiyor..Denedim bizzat..

Benim motor 2. viteste Max:50 diyor zıngır zıngır bögürüyor motor mondial 75 e kadar gidiyor ama benim motorun yan yana giderken bunlar..İbreler çok geziyor mondial in :D Kendim sürdüm birara 140 vurdum o mondialle ama hikaye :D en fazla vuracagı 90..Oda şansa kalmış..

bEnim motor kuba xy100-e ..110 gördüm ama rampa aşşağı mondialle yarışırken mondialci arkamda geliyordu..Durunca en cok kaç vurdugunu sordum 130 dedi..

Mondiallerin çogunun ibresi yanlış bunu 7 arkadaşımında motorlarından gördüm..

MEERTT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 rr
    21 ağustosda aldığım motorumu 22 eylülde 2 kişi 110 km yi gördük hafifte rampa yukarıydı yani alet benm için ideal ehliyet alana kadar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)