Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Bisan Roadstar 250 chooper

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar Bisan Roadstar 250 chooper Almak İstiyorum Forumda Arattım Kimse Test Etmemiş Benim için Test Edermisiniz? Testler İyise Bu Motor Çok Hosuma Gitti.Almayı Dusunuyorum Tşk.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA 1000 RR SUZUKİ GSXR1000
    bende var verim sana
    ikinci el 2007 model mavi çok temiz çokta güzel bi motor

Alıntı akburak1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende var verim sana
    ikinci el 2007 model mavi çok temiz çokta güzel bi motor
    ancak taksitle alabilirim malum işçiyiz bide kulanması nasıl iyimi ozelikleri nelerdir

Motosikleti
    Honda ANF 125 İnnova
    Bende motor buyutcem bendekini ev ahalisi kullanıcak.bende detaylı bilgi almak isterim.özellikle vibrasyon konusunda.bi tane var sahiniden.com da

http://www.sahibinden.com/roadstar_2...XQQdisplayitem

Motosikleti
    Alıntı aslıhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ancak taksitle alabilirim malum işçiyiz bide kulanması nasıl iyimi ozelikleri nelerdir
    taksitte yaparım ben bayisiyim zaten

Alıntı akburak1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    taksitte yaparım ben bayisiyim zaten
    fiyatı nedir? ne kadar taksit yapabiliyorsunuz bide kullanan arkadaslardan özelliklerini alabilirmiyim

Alıntı oster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende motor buyutcem bendekini ev ahalisi kullanıcak.bende detaylı bilgi almak isterim.özellikle vibrasyon konusunda.bi tane var sahiniden.com da

http://www.sahibinden.com/roadstar_2...XQQdisplayitem
    arkadasım vibrasyon olayı nedir? kotu bişeymi

Motosikleti
    özel mesajına bi bak aslıhan

reprezant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 gün kastamonu 2 gün karabük 4 gün ankara
    Motosikleti
    jinlun250 cc
    harbi ya bu vibrasyon ne demek ben de yeni motor sahibi olduum.. biraz aydınlatırmısınız. jinlunların vibrasyonu nasıl oluyoır ?
    Reprezant & snowboarder & yeni chopperci

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bedava masaj demek titreşim
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

reprezant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 gün kastamonu 2 gün karabük 4 gün ankara
    Motosikleti
    jinlun250 cc
    oooo iyiymiş ne kadar titrerse o kadar iyi yani bi masaj kaç para şimdi
    Reprezant & snowboarder & yeni chopperci

ooooooo konu nerelere gelmiş test yapan arkadas yok sanırım bu motor hakındada bilgisi olanda yok

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...0-chooper.html
    motosiklet modelleri nden gir yukarıdaki yere bilgiye doy.
    bana sorarsan çok sağlam hiç titreşim i olmayan en sorunsuz çinlilerden biri.
    5200 ytl sıfır fiyatı sanırım yamaha virago ya benzer .

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Ben olsam bisan alacağıma macar patentli avrupa CE belgeli motamax keeway supershadow 250 alırdım.Hem çelik jant olduğu için tubeless yapma imkanına sahip olabilirsin.Bu modele bir bakmanı öneririm.Saygılar...

Alıntı ozzy73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklet modelleri nden gir yukarıdaki yere bilgiye doy.
    bana sorarsan çok sağlam hiç titreşim i olmayan en sorunsuz çinlilerden biri.
    5200 ytl sıfır fiyatı sanırım yamaha virago ya benzer .
    tşk ozzy73 verdigin linkte butun hepsını okudum anladıgım kadarını anladım bazı teknik konularda eksigim var tabiiki ne olursa olsun o motoru alacagım kulanan arkadaslar varsa bana azda olsa bilgi verirse sevinirim

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    Alıntı Ömercik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben olsam bisan alacağıma macar patentli avrupa CE belgeli motamax keeway supershadow 250 alırdım.Hem çelik jant olduğu için tubeless yapma imkanına sahip olabilirsin.Bu modele bir bakmanı öneririm.Saygılar...
    haklısın oda kaliteli sağlam üstelik çelik cant onda da titreşim yok neticede v motor ama maalesef sıfırı kalmadı .bisan ın sıfırı hala mevcut .

Motosikleti
    Hyosung gv250

nasrettin hoca misali suyunun sunu

Keeway 250 shadow yamaha virago benzeri makineler hatta yamahayla bir anlaşmalarıda var diye hatırlıyorum ama çok fazla sorun çıkardığı için üretilmiyor artık motorshow 08 fuarda standına baktım yoktu belki gözümden kaçmıştır diye görevlilere sordum bu motordan üretmiyorlar artık dediler Macarlar bu makineye isim vermiyor Macar firması bu makineleri çinde üretiyordu bu üretimden vazgeçmişler ve bu format motosiklet boşta kalmış ama Çinliler üretmeye devam etmiş ve kim isterse onun markasını basıyordur aynı motosiklet ama Bisan Roadstar 250 chooper adında yada başka bir marka olabilir yada sen bu motorların basan Çinliye git senin adını marka diye koysun bence hiç güvenme görüntüye aldanma regal yada hyo derim

Bisan roadstar250 kullanmadım ama üzerime vazifemi bilemiyorum yazı verdim

D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    sana bunu tavsiye edebilirim forumda kullanan arkadaşlar var istanbulda oturuyorsan bu mağazaya bir bakmanı tavsiye ederim ödeme imkanlarıda oldukça iyi kolay gelsin.
    http://www.sahibinden.com/3400_ytl_b...XQQdisplayitem

Alıntı akn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keeway 250 shadow yamaha virago benzeri makineler hatta yamahayla bir anlaşmalarıda var diye hatırlıyorum ama çok fazla sorun çıkardığı için üretilmiyor artık motorshow 08 fuarda standına baktım yoktu belki gözümden kaçmıştır diye görevlilere sordum bu motordan üretmiyorlar artık dediler Macarlar bu makineye isim vermiyor Macar firması bu makineleri çinde üretiyordu bu üretimden vazgeçmişler ve bu format motosiklet boşta kalmış ama Çinliler üretmeye devam etmiş ve kim isterse onun markasını basıyordur aynı motosiklet ama Bisan Roadstar 250 chooper adında yada başka bir marka olabilir yada sen bu motorların basan Çinliye git senin adını marka diye koysun bence hiç güvenme görüntüye aldanma regal yada hyo derim

Bisan roadstar250 kullanmadım ama üzerime vazifemi bilemiyorum yazı verdim
    akn kardes bilgine tşk. ben devamlı bu v motorun iyi oldugunu duydum 1 aydırda bu motorlar uzerine bayaaa bi calısma yaptım arızalı motorlarınız varsa cok iyi parcalarım servisi bilem topluyamaz saka bi yana 1 aydır bu motorlarla ilgileniyorum ve ilk motorum olacak bende beni yolda bırakmayacak (bırakırsa motoruda orda bırakır giderim) malum işciyiz ailemden gizli alacagım duysalar kıyamet kopar. benim iş yerime yakın bi yerde baktım en buyuk motor bu Bisan Roadstar 250 hosuma gitti beni anlatan motor yani hurriyet fiyatlarıda uygun geldi. forumuda fazla mesgul etmek istemiyorum bu konu hakkında. sadece kullanan arkadaslardan bilgi almak. dedigin markalarada baktım izmirde satan yok diyebilirim yada ben gormedim Bisan Roadstar 250 iyimi kotumu sadece onu bilmek istiyorum su an alacagım sadece o var bu kosularda iyisini ancak 1 yıl sonra alabilirim tşk.

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence paran azsa.. mondial mct 250 leri tavsiye ederim.. 2. el alırsın öğrenirsin alışırsın.. hem servis çok yedek parça çok.. sıfırları 3,250 ytl 2. elde 2,000 ytl ye kadar bulabilirsin bence...

ehliyetin varmı bu arada?_
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben kullanıyorum çok memnunum çevremde tanıdığım en az 5 kişide aynı motordan var ve arıza duymadık henüz.vibrasyon sıfır yakıt son derece düşük ve motor gerçekten kaliteli.Bisan-lifan 250 topigine bakarsan ayrıntıları görürsün.

Bu arada sahibinden.com da bazı satıcılarda 3.500 civarında 0 km bulabilirsin.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)