Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Biselect Elektrikli Scooter Testi!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    www.motosiklet.net tutku yaratır !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Mantık olarak evet diyorum

Sürekli aynı istikamette gidiş gelişler için ideal

Sabah işe gidiş ve akşam dönüşlerde oldukça fadalı olur işyerinde de şarjetme imkanı menzilimizi uzatacaktır.

Nevarki motoun vadettiklerine karşın fiyatı biraz yüksek biraz daha düşük olabilse benzinlilerle rekabet şansını artırsa

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    www.motosiklet.net tutku yaratır!

Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR -KANUNİ BOBCAT
    birşey soracam ehliyeti olmayan bir sürücü(kırmızı ışıkta ne yapacağını bilmeyen)bunu nasıl kullanır bana mantıksız geldi

Motosikleti
    Şu an için Bianchi Dakar
    O fiyata saatte 80-90 yapan 4lt ile 250km giden, deposu anında dolan, 3 ayda 1 bakım istemeyen, rahatlıkla rampa çıkan CUB'lar (Mondial, Kanuni, Ramzey vs..) varken hayatta almam.Dahası bunlardan Denizili'ye de tanıtım için getirdiler 4sene önce (O zaman karasızdım bisklet mi elektrikli motosiklet mi alsm diye?) ben de bindim çekişi çok zayıf.Bisiklet kadar yavaş, motor kadar hantal. O yüzden 700e süper bi bisiklet aldım her koşulda bunları geçiyorum, sporumu da yapıyorum, lakalara da korkamdan giriyorum. .Hatta ön arka disk fren .Bunlarda arkada sadece ufak bir kamapana var .Ben benim bisikletle 4 yılda 20000 km yaptım. .

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    bunun gibi scooter model ama daha ince ve pedalları olanından arkadaşım almıştı valla balık tutmaya bile gittik 2 kişi Şarjı tam doluyken iyi gidiyor ama azda olsa azalsa çekiş çabuk düşüyor. Sağa sola gitmeye iyi biz abartıp balık tutmaya gittik Kızılırmağa (sivas) Eğlenceli hatta ben altımla bisikletle yarıştım bu elektriklilerle ben daha hızlıyım ama ne kadar dayana bilirim orası ayrı. Ayrıca arkadaşım nerden baksan günlük yani ortalama 10km yol yapıyordu. halada kullanıyor. geçen yaz almıştı.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mantık olarak evet diyorum

Sürekli aynı istikamette gidiş gelişler için ideal

Sabah işe gidiş ve akşam dönüşlerde oldukça fadalı olur işyerinde de şarjetme imkanı menzilimizi uzatacaktır.

Nevarki motoun vadettiklerine karşın fiyatı biraz yüksek biraz daha düşük olabilse benzinlilerle rekabet şansını artırsa
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı derya_motor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birşey soracam ehliyeti olmayan bir sürücü(kırmızı ışıkta ne yapacağını bilmeyen)bunu nasıl kullanır bana mantıksız geldi
    bisikleti olan bi eleman kırmızı ışıkta ne yapıyorsa onu yapacak orda..
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    ben gıcık oluyorum bunlara.

böle sessizce yanıma gelmiş geçen bitanesi ben tam döncekken takıldı bana pat yere düştü eleman. ben sarsılmadım bile. yavaş olsana demezmi bi de. sanki ben son gaz gidiyorum da. ne varda dönüyosun diyo bi de . sanane dedim ben de. söylene söylene gittim

akşamları kimisi ŞARZ'I bitmesin diye far da yakmıyo.bigün kafadan dalcam ya bakalım. ne sağdan gitme var ne kural var.kaldırımda bile gidiyolar

ufuch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    harbitürk arkadaşın dediği gibi motora karşı fiyat çok yüksek

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Hmmmm

bunlardan çok araştırdım, İsveç malı olanlar süperdi. Bunlar biraz kondüsyonu düşük gibi. Ama yinede, 15 km işe gidiş, 15 geri dönüş, şarjı da sürekli tam tutarsam 60 Km lik hız Şahaneymiş vallah Çin'de iken görmüştüm, ilk dikkatimi çekmemişti. sonra dedim ki: motorlar geçiyor ama sesleri yok Bir baktım elektrikliler, ama sanırım modifiyeliydiler, çünki acaip hızlı gidebiliyorlardı ve çoğunda 2 kişi binmiş durumdayadı, hem de Maxi Scooter tarzı idiler
    Teknoloji değişiyor, eminimki bunlar ilk modeller, daha güzelleri, efektif olanlarıda gelecektir en güzeli, gazladığınızda oluşan ivmelenme
    Poturdak

Motosikleti
    Honda Dylan 150

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    yaramaz abi. ilerde şarz tutmucak aküsü. birsürü şeyi çıkcak. şimdi hoş herkes aldı caddelerde. kendilerini bi de taşıt yerine koyup ortadan gidenler var o da ayrı mevzu .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Fazla tutacağını sanmıyorum ama menzili uzun olsa düşünülebilir

Motosikleti
    Honda Dylan 150

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Alıntı derya_motor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla saçma falan ama ne ruhsat,ne plaka ne de ehliyet gerekmiyormuş buna...Bence fiyatlarının ucuzlayıp bunların herkesin altında dolaşması çok tehlikeli bir durum...

Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akü şarj tutmamaya başlayınca 40 ytl ye değiştiriyolar.Taşıt zaten tabi ortadan gidecek honda today den bile daha hızlı.
    Yapma dostum lütfen ya ruhsatı yok plakası yok onu bırak kullananın ehliyeti yok ve sen tabi ortadan gidecek diyorsun...Adam anlatmış güzel güzel far bile yakmıyolar şarj bitmesin diye demiş böyle sorumsuzca kullananlar varken bunu sen bunları destekliyorsun ve hızdan bahsediyorsun...Bilinçli şekilde motor kullandığına emin misin?Kusura bakma ama hızı ön planda tutuyorsan ben kendi fikrimi söylüyorum bana göre pek de bilinçli bir motorcu değilsin...Lütfen daha dikkatli olalım...
    тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bize test imkanı vermesi ve olumlu yaklaşımlarından dolayı Mehmet KÜÇÜKLER’e çok teşekkür ediyorum.
    Kopyalarken eksik kopyalamışsın, altında bir satırda sevgili site yöneticilerimizden Makine 'nin ismi olan "Hasan Alp İnan" yazıyordu.. Sırf alt kısımdan adını değil fotoğraflardan da kendisini çıkarmışsın, emeğe yapılan bir saygısızlık bu.

Metnin orjinali, eksiksiz fotoğraflarıyla beraber burada:
    http://www.motoaktuel.com/blog/index...hasan-alp-inan

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı komtan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kopyalarken eksik kopyalamışsın, altında bir satırda sevgili site yöneticilerimizden Makine 'nin ismi olan "Hasan Alp İnan" yazıyordu.. Sırf alt kısımdan adını değil fotoğraflardan da kendisini çıkarmışsın, emeğe yapılan bir saygısızlık bu.

Metnin orjinali, eksiksiz fotoğraflarıyla beraber burada:
    http://www.motoaktuel.com/blog/index...hasan-alp-inan
    Dostum çok özür dilerim ben 20 gündür Ankara'da idim bütün bu yazlıları 14 yaşında kardeşim yazmış motoaktüel hasan alp inan abimizin yazısını yapıştırmış buraya kardeşimin elektrikli bisikletlere çok ilgisi warda onun için heralde dostum ben emeğe saygısızlık yapmam ben öğretmenim neyse çok özür dilerim şimdi kardeşimin bütün yazdıklarını siliyorum rica etsem bu topic'i kilityebilirmisiniz?.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ben bisikletle her türlü yokuşu çıkıyorum .
    İstanbulda besiktaş civarında olan bilir.
    Fulyadan mecidiyeköye çıkan ortaklar caddesi var dik yokuş .
    Orada arabalar bile zorlanıyo ben 3-4 kere 30-40sn durarak 5dk da çıkıyorum .
    Ha evet çok yavaş çıkıyorum yokuşu
    Ama o Elektrikli bisiklet çok basit yokuşları bile çıkamaz.
    Bisiklette düz yolda max 60km/s yaparım.
    sürekli 45km/s giderim birazcık bile yavaşlamadan ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    bence bikaç tanesini böcek gibi ezeceksin bak bakalım sokağa çıkabiliyolarmı

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)