Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Kanuni Tiger 250 [Test]

Motovento
    REKLAM ALANI
    chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Duyumlarım Tiger kadro ile dizel motosiklet üzerinde çalıştıkları
    Free Motorcycle Team

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar sakın ama sakın kanuni tiger almak gibi bir hata yapmayın. Üç ay kadar önce o km tiger s aldım. Aldığıma alacağıma pişman oldum. Sıralıyorum arkadaşlar. 1. Eksos arızalı çıktı çifti değişti 2. sinyallere kumanda eden alet bozuldu değişti 3. Amortisör fabrikasyon hatalı çıktı oda üç gün önce değişti. 4. Benzin deposu benzin kaçırmaya başladı (alttan) 5. Sol taraftaki nikelajlı kapağın nikalajı attı değişti. 6. Bazen depo kapağından benzin terleme yapıyor. 6. Deponun içinde hafif oksitlenmeler görülüyor. 7. Gece ışıkları kesinlikle çok yetersiz asla gece uzun yol gidemezsiniz. Ben yarım saatlik yolu zor tamamladım. Yukarıdaki parçaları değişti değişti yazdım ama o kadar kolay değişmedi. Kuralkanı en az 20 kere aradım ne meiller attım dikkate alınıp ilgilenilmedi. İnanması zor ama motora iki kişi binince kasislerde arka teker çamurluğa sürtüyor. Servis arızasını tespit etiği halde siparişi bir haftada veriyor. Motor asla uzun yola gidecek bir güven vermiyor. Düşünsenize uzun bir tura çıktınız depo delindi. Yaşadığım faciaları buraya sığdırmak inanın mümkün değil. Sakın sakın bu motordan uzak durun. Bikere 0 km alacakların hepsinin amortisörü değişmesi gerekecek çünki amortisör olması gerekenden kısa. Ama bunu sorunu ben kendim bulmak zorunda bırakıldım. En üst düzey yöneticisine kadar aradım aynı zamanda hemşerimdir. Son zamanlarda bana cevap bile vermedi. Almadan öncede danışmıştım kendisine al hemşerim sonuna kadar arkasındayız biz demişti. Ama muhatap bile olmadı. Motora ayıracak fazla vaktim olmadığı için sorunsuz olsun dedim 0 km olsun dedim ama şimdi işi gücü bıraktım motor peşinde geziyorum. Birazda benim gibi biraz titizseniz helal paranızı bu zımbırtıya sakın vermeyin. Sorusu olan irtibata geçebilir g.ozturk1978@hotmail.com
    İllada alacaksanız ikiye ikibuçuğa ikinci el alıp hevesinizi alın. Hiç olmazsa benim gibi toplamda 6 bin ytl ye maledipte içiniz yanmasın 4400 motora verdim çantası demiri camı şusu busu 1500 ytl verip en iyisinden taktırdım ama söksen kimin ne işine yarar... Sakın arkadaşlar sakın... Hele hele sıfır km sakın sakın sakın...

maxx75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PIAGGIO X9 250 EVO'06
    Alıntı gokhan2395 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sakın ama sakın kanuni tiger almak gibi bir hata yapmayın. Üç ay kadar önce o km tiger s aldım. Aldığıma alacağıma pişman oldum. Sıralıyorum arkadaşlar. 1. Eksos arızalı çıktı çifti değişti 2. sinyallere kumanda eden alet bozuldu değişti 3. Amortisör fabrikasyon hatalı çıktı oda üç gün önce değişti. 4. Benzin deposu benzin kaçırmaya başladı (alttan) 5. Sol taraftaki nikelajlı kapağın nikalajı attı değişti. 6. Bazen depo kapağından benzin terleme yapıyor. 6. Deponun içinde hafif oksitlenmeler görülüyor. 7. Gece ışıkları kesinlikle çok yetersiz asla gece uzun yol gidemezsiniz. Ben yarım saatlik yolu zor tamamladım. Yukarıdaki parçaları değişti değişti yazdım ama o kadar kolay değişmedi. Kuralkanı en az 20 kere aradım ne meiller attım dikkate alınıp ilgilenilmedi. İnanması zor ama motora iki kişi binince kasislerde arka teker çamurluğa sürtüyor. Servis arızasını tespit etiği halde siparişi bir haftada veriyor. Motor asla uzun yola gidecek bir güven vermiyor. Düşünsenize uzun bir tura çıktınız depo delindi. Yaşadığım faciaları buraya sığdırmak inanın mümkün değil. Sakın sakın bu motordan uzak durun. Bikere 0 km alacakların hepsinin amortisörü değişmesi gerekecek çünki amortisör olması gerekenden kısa. Ama bunu sorunu ben kendim bulmak zorunda bırakıldım. En üst düzey yöneticisine kadar aradım aynı zamanda hemşerimdir. Son zamanlarda bana cevap bile vermedi. Almadan öncede danışmıştım kendisine al hemşerim sonuna kadar arkasındayız biz demişti. Ama muhatap bile olmadı. Motora ayıracak fazla vaktim olmadığı için sorunsuz olsun dedim 0 km olsun dedim ama şimdi işi gücü bıraktım motor peşinde geziyorum. Birazda benim gibi biraz titizseniz helal paranızı bu zımbırtıya sakın vermeyin. Sorusu olan irtibata geçebilir g.ozturk1978@hotmail.com
    İllada alacaksanız ikiye ikibuçuğa ikinci el alıp hevesinizi alın. Hiç olmazsa benim gibi toplamda 6 bin ytl ye maledipte içiniz yanmasın 4400 motora verdim çantası demiri camı şusu busu 1500 ytl verip en iyisinden taktırdım ama söksen kimin ne işine yarar... Sakın arkadaşlar sakın... Hele hele sıfır km sakın sakın sakın...
    ilginç vallahi ne diyim bi Tiger dan ilk defa bu kadar şikayet duyuyorum...
    2 W H E E L S R I D E R

arkadaslar yukarıdakı o kadar arıza yaptı dıyen arkadas yalan soyluyor butun forumları takıp edın aynı yazıyı koyalamıs yapıstırmıs sız bana sorun tıgerı hala kullanıyorum emın olun tas gıbı makına yazdıgı onca arızayı ben hıc kımseden duymadım tigerın 10 numara krom paslanmaz eksozlarınabıle laf etmıs hepsı yalan 1500 ytl aksesuarına verdım dıyor sızce tıgerın butun aksesuarları 1500 lıra tutarmı en fazla 400 felan tutar sankı adam honda vt 750 yı modıfıye edıyo 1500 lıra yazmıs kesınlıkle karalama yapıyo hıcbı kullanıcıdan bu sekılde bı dert yanma ben duymadım bı onamı denk gelmıs karburator sorunlu dıye duydum dıye bı arkadas yazmıs oda yanlıs bı duyum arkadaslar tigerın karburatorum japondur ustundede yazar fıyatı 500 ytl dır gercekten sorunsuz bı karburator arıza verıcek yerlerı yazım sıze ılk olarak aldınız zaman akusunu degıstırın cunku tıgerın butun sıstem akuye baglı yuzden saglam guzel bı aku takın ondan mıllet hep akuden arıza verıyo dıyor cın malı aku takmayın baska bı sorun beklemeyın kolay kolay vermez versede elektırıkten veırı ama motor kısmı gerckten cok saglam burdan arıza hıc beklemeyın...

nedym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Alıcım
    Alıntı kartepeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar yukarıdakı o kadar arıza yaptı dıyen arkadas yalan soyluyor butun forumları takıp edın aynı yazıyı koyalamıs yapıstırmıs sız bana sorun tıgerı hala kullanıyorum emın olun tas gıbı makına yazdıgı onca arızayı ben hıc kımseden duymadım tigerın 10 numara krom paslanmaz eksozlarınabıle laf etmıs hepsı yalan 1500 ytl aksesuarına verdım dıyor sızce tıgerın butun aksesuarları 1500 lıra tutarmı en fazla 400 felan tutar sankı adam honda vt 750 yı modıfıye edıyo 1500 lıra yazmıs kesınlıkle karalama yapıyo hıcbı kullanıcıdan bu sekılde bı dert yanma ben duymadım bı onamı denk gelmıs karburator sorunlu dıye duydum dıye bı arkadas yazmıs oda yanlıs bı duyum arkadaslar tigerın karburatorum japondur ustundede yazar fıyatı 500 ytl dır gercekten sorunsuz bı karburator arıza verıcek yerlerı yazım sıze ılk olarak aldınız zaman akusunu degıstırın cunku tıgerın butun sıstem akuye baglı yuzden saglam guzel bı aku takın ondan mıllet hep akuden arıza verıyo dıyor cın malı aku takmayın baska bı sorun beklemeyın kolay kolay vermez versede elektırıkten veırı ama motor kısmı gerckten cok saglam burdan arıza hıc beklemeyın...
    arkadasimda var tam olarak nasil bir motor oldugunu bilmiyorum ama soguk havalarda calisma problemi oldugunu söylüyor

Motosikleti
    *SHELBY* 125_KT
    ya o kadar para bencede çok cbf alırım daha uygun bence çok büyük motor olmasada oda gider
    + tiger yaktığı kadar benim 50 cc motor yakıo sorun war heralde 6 litre benzin aldım (20ytl)full 95kmdeyim ibre en altta :D 1 litre kalmıştır taş çatlasın

Motosikleti
    kanuni tiger05 dı. şimdi 92 integra
    slm lar baya bı eskı topic am bıraz okudum dayanamadım ben de yazacagım bı seyler:::
    2005 ten berı tıger kullanıyorum...ilk cumlem bu makıne degıl ruhu var...(benımkının var)
    neyse bende cıddı problemler yasadım yasamadım degıl
    mesela::servısten almıssınız motoru hersey tamam bı avrupa yakasına gecıyorum donuste yag tıpası dusuyor eeeee sonra mı
    tabı son suratsın yag yere degıl arka lastıge gelıyo lastık oynak karı gıbı bı saga bı sola
    arkadakı trafık durmus senın yaklaasık 150km ıle gıdeken motordan dusmeme cabanı seyredıyor...verılmıs sadakamız varmıs sol serıttede olsa durabıldık
    _servısın cevabı cırak somunu sıkmayı unutmus (o cırak benım azraıl oluyordu)
    ayrıca tıger cok fazla arka dıslı cıvatası kırar cıvatalar 2 lıra bı sy degıl ama dusunun kı gece saat 4 eve gıdıceksınız dıslı cıvatası kırıldı hadı bakalım seyre dalın motoru hele bı de yanınızda cakmak varsa yakarsınız oracıkta motoru..

tatıle gıdıcem bakımdan aldım dedım 350km yola gıdıcem ona gore eyvallah abı saaat gıbı dedıler basım ustune aldım koyuldum yola
    100km de bı mola verıcem igneadaya gıdıyorum..
    ılk mola 20dakıka motora mars verıyorum tık yok motorda tem deyım saat sabah 10 cıvarı gunlerden pazar...motorda tık yok farlar nazlı nazlı yanıyoo
    hemen arkadasın cin fikrı geldı ''vurduralım''
    hadı canım dedım motor vurdurulurmu
    arabadan ne farkı var dedı
    10 dakkalık tartısmadan sonra yapacak baska bı sey olmayınca vurdurduk ılkınde aldı calıstı yanlız bı sorun var ılgınc bı sorun farları kapatırsam stop edıyoo farlarında feri kalmamıs her gazda canlanıyo..neyse bı kasabaya gırdık motorcu var mı yok oto elektrıkcısı var mı yok normal elektrıkcı var mı var nerde sehre ındı(corlu)...
    bızde aldık corlu yolunu onumuze gelene motorcu soruyoruz marka model farketmez yeterkı motordan anlasın yeter
    var abı az ıkerde sagdakı sokakta
    eyvalalh gıttık kı kanunı servısı tam gerı donucem motor stop ettı
    anlattık derdımızı sagolsun motor sogumadan el surmem dedı(3 saat) ne olduguna bakıcaz ona gore ee eyvallah...aksam 6 da gelın bu arada saat oglen bir
    uzun bı corlu turu basladı bızım ıcın gezdık gezdık gezdık o ıkı caddedekı ne kadar dukkan varsa ısımlerı sattıgı urunler fıyatlar hepsını hala hatırlarım
    cımlerde uyuduk zaman gectı neyse gıttık servıse ne kadar 200 lıra
    nee

ama sız yabancısınız yoldan geldınız 150olsun tatıl butcenın ucte bırı eee vercez yoksa arac yok (keske otobusle gıtseydım) yaptıgı sey sadece akuden ana hattı yenılemek tı cakma bı aku taktı konjektor saglammıs(allahtan saglam cıktı yoksa bı 100 luk daha alırdı) ordan ayrıldık saat 7 cıvarı
    bana dedıgı ilk 50km sorun olmazsa bı daha olmaz dedı ne emek ya 50 km sorun olmazsaymıss...
    ahhh ahhh tatıl nasılmıydı
    butce kuculsede eylendık
    tıger ı uzmezsen o da senı uzmez sıkıştırmıcaksın cok fazla kafa dıkmez(denedım yapmayın bana derıyaj baskı balataya mal oldu)
    patınaj cekmez (bunuda yapıyorum ıkıye alırken hafıf yanlıyarak bı asılıyosun patınaja verıyo hos oluyo )
    daha basımdan onlarca sey gectı
    dvm ederdım ama yoruldum daha sonra
    hos anılar bunlar macera ıstee...:)
    tum tıger cıları(varsa,sanırım turunun tek ornegıyım) beklıyorum...
    motosıklette :: ruzgarı hıssettıgın gıbı vıbrasyonu hıssedıceksın kasısıı cukuru olaganca kuvetıyle hıssedıceksın kı dalgın olmayasın neyın ustunde oldugunu ne yaptıgının farkına varasın
    motorumu sevıyorum...
    [U][B][COLOR="Red"]markası modeli önemli degil asıl önemli olan ::: istedigin zaman...istedigin sekilde...istedigin yerde olman....özgürlük...[/COLOR][/B][/U]

merabalar arkadaşlar 3 ay önce kanuni seyhan aldım 250cc
    cok fazla sorun yasadım ama bugünki kadar degildi benzin depomda çatlak var :( önerilerinizi bekliyorumm

soguk havalarda calısma problemı yok aslında tek seferde calısıyor benımkı sol tarafta cıkle var cek onu bas marsa nasıl calısmaz tek seferde alır butun forumları gezın eklektrık arızasından baska arızası yok bu canavarın bı kısı desın bana motorun ıcınden dıslı kırıldı krank kestı motorun ıcınden su parca kırıldı gezın forumları bakın tek bı sıkayet varmı motorundan..

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı eerbilozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merabalar arkadaşlar 3 ay önce kanuni seyhan aldım 250cc
    cok fazla sorun yasadım ama bugünki kadar degildi benzin depomda çatlak var :( önerilerinizi bekliyorumm
    önce çatlak yere tuz dök . bas japonu . kurumasına yakın tuz bas . japon sık bırak kurusun sonra bir kat daha at arkasından çelik macunu . yada aliminyum malzeme neyse . çelik deyip gecıyorum . onu da sık tuzların oldugu bolumu güzelce kapat ama catlagın etrafından 2 - 3 cm çevresını falan tuz + japonlada macunla da çevresını sıva hiç bir şey kalmaz

cikleyı acıp . bas marsa 5-6 sanıye de bir bırak ki mars elemanlarını yakma
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

KASIRGA35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORAN BALANCER CBS 150
    MERHABA BEN İZMİRDEN MURAT 2006 YILINDAN BU YANA KADAR SORUNSUZ VE HAYRANLIKLLA KULLANDIGIM BAL KIZIM OLAN TİGER DAN BENDE ÇOK MEMNUNUM.SENINDE YAZMIS OLDUGUN GIBI OLCAN 138 BU MAKINA KULLANICISINA HER DUYGUYU YASABILECEK KAPASITEYE SAHIP.YOLA CIKIN SAGDAN TIN TIN GIDIN KEYIF CATIN YANINIZDAN SIZI KIZDIRACAK BIRIMI GECTI GAZ KOLUNU CEVIRIN HIC SIZI YORMADAN AYNEN ENSESINDESIN VIRAJ VE YOLDAKI DENGESI MUTHIŞ.BEN ESIMLE 2007 AGUSTOS AYINDA İZMİRDEN-USAK-MUGLA-BODRUM-FETHIYE-MARMARIS-DALAMAN-ANTALYA-DENIZLI-KONYA-İSTANBUL TURUNA CIKTIM VE ZAMAN ZAMAN SURATTE YAPTIGIM OLDU FAKAT ORTALAMA HIZIM 90KM IDI.INAN SORUNSUZ BIR YOLCULUK YAPTIK.VE YAKIT TUKETIMIDE SOYLE OLDU ORTALAMA BIR DEPO ILE 690KMİLE 725KM YOL YAPTIK.ŞİMDİ AELİMDE FIRSAT OLSA TEKRAR TURA CIKMAKTAN HIC CEKINMEM.EVET BIR SORUNU VAR ODA VİBRASYON AMA BENCE ESKILERIN BIR LAFI VAR VE HERKES BILIR O KADAR KUSUR KADI KIZINDADA BULUNUR.HANGI MARKANIN BU TUR MAKINASI BIR MOTORDA HEM RAHATLIK HEM SURAT VE EN ONEMLISI ALTINDAKI MAKINA ILE AYNI 125 YBR GIBI DENGELİ OYNAMANI SAGLIYA BILIYORKI BENI OKADAR GUZELLIGINDEN SONRA UFAK TITRESIMI RAHATSIZ ETMIYOR.TAM AKSINE ALTIMDAKI MAKINANIN ICINDE BIR CANAVAR VARMISCASINA KUKREYIP TITRETMESI HOSUMA GIDIYOR.ŞİMDİ BEBEĞİM OLDUĞU İÇİN SATIYORUM .İSTEMEDENDE OLSA.MAKINAMI www.sahibinden.com da ilan numarası 9463626 göre bilirsiniz.
    HER DUYGUYU SADECE BU MAKİNALARDA YAŞAYA BİLİRSİN BAŞKASI ZEVK VERMEZ.NE FERRARİSİ,NE PORCHE,NEDE LAMBORGİNİ SADECE 2 TEKER 1 NUMARA...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı KASIRGA35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MERHABA BEN İZMİRDEN MURAT 2006 YILINDAN BU YANA KADAR SORUNSUZ VE HAYRANLIKLLA KULLANDIGIM BAL KIZIM OLAN TİGER DAN BENDE ÇOK MEMNUNUM.SENINDE YAZMIS OLDUGUN GIBI OLCAN 138 BU MAKINA KULLANICISINA HER DUYGUYU YASABILECEK KAPASITEYE SAHIP.YOLA CIKIN SAGDAN TIN TIN GIDIN KEYIF CATIN YANINIZDAN SIZI KIZDIRACAK BIRIMI GECTI GAZ KOLUNU CEVIRIN HIC SIZI YORMADAN AYNEN ENSESINDESIN VIRAJ VE YOLDAKI DENGESI MUTHIŞ.BEN ESIMLE 2007 AGUSTOS AYINDA İZMİRDEN-USAK-MUGLA-BODRUM-FETHIYE-MARMARIS-DALAMAN-ANTALYA-DENIZLI-KONYA-İSTANBUL TURUNA CIKTIM VE ZAMAN ZAMAN SURATTE YAPTIGIM OLDU FAKAT ORTALAMA HIZIM 90KM IDI.INAN SORUNSUZ BIR YOLCULUK YAPTIK.VE YAKIT TUKETIMIDE SOYLE OLDU ORTALAMA BIR DEPO ILE 690KMİLE 725KM YOL YAPTIK.ŞİMDİ AELİMDE FIRSAT OLSA TEKRAR TURA CIKMAKTAN HIC CEKINMEM.EVET BIR SORUNU VAR ODA VİBRASYON AMA BENCE ESKILERIN BIR LAFI VAR VE HERKES BILIR O KADAR KUSUR KADI KIZINDADA BULUNUR.HANGI MARKANIN BU TUR MAKINASI BIR MOTORDA HEM RAHATLIK HEM SURAT VE EN ONEMLISI ALTINDAKI MAKINA ILE AYNI 125 YBR GIBI DENGELİ OYNAMANI SAGLIYA BILIYORKI BENI OKADAR GUZELLIGINDEN SONRA UFAK TITRESIMI RAHATSIZ ETMIYOR.TAM AKSINE ALTIMDAKI MAKINANIN ICINDE BIR CANAVAR VARMISCASINA KUKREYIP TITRETMESI HOSUMA GIDIYOR.ŞİMDİ BEBEĞİM OLDUĞU İÇİN SATIYORUM .İSTEMEDENDE OLSA.MAKINAMI www.sahibinden.com da ilan numarası 9463626 göre bilirsiniz.

allah analı babalı büyütsün inşallah cinsiyet nedir ? erkek mi bir motorcu daha mı geliyor yoksa

Dogin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    tiger 250 bendede var çalışmama problemi var nasıl halledebiliriz konjektör degiştigi halde akü şarj etmiyor marşa basıyorum tık yok buna benzer problem yaşayan varsa lütfen yardım

caracalstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    normalde izmirim tam 35 şimdilik istanbul...
    Motosikleti
    honda cbf 1000fa
    çift disk muhabbeti iyi bu motorda

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Bu motor verdiği 17.5 Nm lik tork sınıfına göre iyi sayılabilecek bir rakam ancak tek silindir olması V motor olmaması dezavantaj. Görüntüsü hem avantaj hem dezavantaj. Klasik chopper cruiser modellere göre daha enduro cu geldi bana. Yada tam tersi. Ama enduro tarzdan hoşlanıp chopper zevkini tatmin etmek isteyenler için ideal. Burada avantaj. Demem o ki: sanki bu motorun babası chopper annesi enduro karışımış Tıger S olmuş...
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    http://www.sahibinden.com/sahibinden...XQQdisplayitem satılık tiger s bakın derim 5000 km de 2008 kasa garantili

Motosikleti
    Honda 1300s
    Yanlız kanununin sitesinde Tiger polis 250cc diye bir model var. şaka gibi :D

rsc86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    moskoviç 1.5lpg ilk hedef YZF 125 ileri
    test için teşekürler

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı Dogin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tiger 250 bendede var çalışmama problemi var nasıl halledebiliriz konjektör degiştigi halde akü şarj etmiyor marşa basıyorum tık yok buna benzer problem yaşayan varsa lütfen yardım
    statör ( bobin . şarj dinamosu ) meftaa

arkadaslar bu cıf sılındır tek sılındır kıyaslamasını cogu forumda yazdım 250 lık bı makınanın cıf sılındır olması dusunuldugu gıbı avantaj degıldır ozellıklede v motorlar ıcın ıkı tane motorunuz var sayın 2 bujı 2 gomlek ıkı takım segman ne gerek var bunlara tek olması daha ıyı degılmı v motor bı motoru rektefe yaptınızı var sayın hepsınden 2 ser tane alıcaksınız oysa tigerın sılındırı 100 lıra pıston 25 lıra oldu bıttı arıza cıkarma olasılıgıda 2 katı v motorlarda tek sılındırde tıtresım sorununa gelınce takın 15 dıslıyı sorun tamamen cozulsun ..akum sarz tutmuyo dıyen arkadas ozelllıkle 2005 model tıgerlerde bu sorun var 1 sefere mahsus bı sorun dıyebılırım buda elektırık sorunu motora bındıgınde sol taraftakı blogun ıcınde stator bonbını var elektırık ureten bobın bu yagın ıcınde calısır kesınlıkle o bozuk 2005 modellerde 5000 km cıvası sorun cıkartıyo bu bı sefer degısın bıda sorun kalmıyo ne oldu regalcıler cok met edıyoru motoru bır suru arıza cıkartıyomus yok radyator hortumu patlaması bırıyle tanıstım krank bılmayarı dagılmıs hıcbır tıgerın su ana kadar motor problermı verdını kımseden duymadım sadece elektırık onuda alın suzukıden sorun kalmaz regalcıler servıs arıo motoru yaptırmak ıcın servısı bulsalar parca yok beklekı gelıcek resmen ellerınde patladı motorlar ama benım motorun her yerde servısı var sadece ızmıtte 5 tane servıs var arkadaslar ınternete gırıyosun web sıtesıne ıstedıgın parcayı sıparıs verıyosun ıstedıgın servıse gelıyo en gec 3 gun ıcınde bunlar cok buyuk artılardır motor alırken bunları goz arda etmeyın bılınmedık servıslersı sayılı olan motorları almayın donme dolap gıbı donersınız servıs bulmak ıcın bulursunuz bı tane oda ılgılenmez ben bırı ılgılenmese otekıne giderım motor alırken dıkkat edın paranızı ısmı duyulmamıs markalara vermeyın arkadaslar..

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler