Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Kanuni Enduro 200 [Test]

Motovento
    REKLAM ALANI
    kayku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hiç belli olmuyo :D
    valla arkadaşlar ben kendi adıma konuşuyorum ben motorda ilk önce gösterge paneline bakarım ve bunun gösterge paneli çok kötü sırf bu yüzden almam şahsen :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    as200gy
    merhaba arkadaşim motorun güzel güle güle küllan ama bende asya as200gy var bide ona bakmani tavsiye ederdim ....... yollarda karşilaşmak üzere.

Motosikleti
    salcano 125 mt
    benim merak ettiğim benim boyum 1,67 ben bu tip motorları ayağım yere basarak kullanabilirmiyim bana en uygun sele yüksekliğ kac cm olmalı ??? teşekkürler test için

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı LABO adlı üyeden alıntı
    benim merak ettiğim benim boyum 1,67 ben bu tip motorları ayağım yere basarak kullanabilirmiyim
    Bu soruyu görünce, hemen babama danıştım; onun boyu 1.73 m imiş ve ve motoru rahat rahat kullanıyordu, yere ulaşmasında, basmasında sorun olmuyordu, tamamen tabanların yerde olmasa da yere ulaşamayacağını da düşünmüyorum. Yine de bir bayiye uğrayıp üstüne oturmak en sağlıklı yöntem.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

lordskeldan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    bizim arkadaş 250 cross modelini yeni aldı
    motoru şaşırtıcı derecede güçlü
    maalesef işçilik biraz kötü
    örneğin plastik aksamları çabuk bayatlayıp çatlamalar
    ve kopmalar oluşuyor , boya atıyor , somonlar falan paslanıyor
    (alet sıfır km)
    umarım bunda da aynısı olmaz , ciddi ciddi ben de düşünüyorum
    güzel makine

autonomous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en son xrv 750 Africa şimdi 4 teker
    bende ikinci bir makine olarak düşünüyorum. Oldukça şık duruyor yol deneyimlerinde ise genelde + larının fazla oluşu bu makineye teşvik ediyor. Bu rakama alınabilecek seçenekler arasında sanki en iyisi gibi ama bakalım görelim
    "inandığın gibi yaşamazsan, yaşadığın gibi inanırsın"
    NE MUTLU, TÜRKÜM DİYENE

xt 125 x mi yoksa enduro 200 mü

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    arkadaşlar bu ara enduro 200''ün fiyatını aşşa çekmişler..3761 ytl'den 3380 tyl'ye düşürmüşler..yinede pahalı gibi

güzel bir inceleme olmuş bende chetah var. 3 yıldır neler yaptım bana mısın demedi iki tane 80 kiloluk adam (tek moto ile)dağ taş geziyoruz canından bezdirdim ama hala kaya gibi 15000 km yaptım yağını 1500 km de mutlaka değiştiririm

BiKeRBoY_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp,gy 200cross
    slm arkadaşlar: bende Zongshen 200cc (15 hp)cross motosiklet war, gerektiqinde tag tepe çıkıp dolanıyorum, gerektiqinde il , ilçe çadırımı terkeme baqlayıp geziyorum.. max hız 120km/h yapıyor titreme felanda diqer çin motorlarına göre yoq denilecek kadar az.. motorum 10.000km de şu ana kadarda hiç bir sorun yaşamadım, yagını bujısını degıştırdım okadar..;)

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    http://www.motosiklet.net/forum/memb..._18-30665.html
    BiKeRBoY_18 Ne o motorunu satıyon herhalde
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    bence berbat bir motor. çin malı motorları burda yerli üretim diyerek bilinçsiz kullanıcılara satıyorlar. esas parayı sattıktan sonra servislerde kazanıyorlar kimse alınmasın ama öle. 200 cc 12.74 bg çok az. ben bu tarz motorlara verilen paralara ciddi anlamda acıyorum ama alan varsada hayırlı olsun ne diyeyim....

byusn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı twona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çin malı motorları burda yerli üretim diyerek bilinçsiz kullanıcılara satıyorlar. esas parayı sattıktan sonra servislerde kazanıyorlar kimse alınmasın ama öle. 200 cc 12.74 bg çok az. ben bu tarz motorlara verilen paralara ciddi anlamda acıyorum ama alan varsada hayırlı olsun ne diyeyim....
    sayın twona millet böyle bilinçleniyor işte düşerek...

Bi kere de ben düştüm bu oyuna maalesef zamanın birinde gittim mondial 150 UT aldım 1 ay sonra motor 3 aylık yatış yaptı. 3 defa motor indi krank sekman ne varsa haşat hemde durduk yerde düz yolda kaçdefa kaldım sayısını bilmiyorum. eee şimdi bilinçli kullanıcı olarak illede japon olsun derim "kilometresi çok, rengi berbat, görünüşü haşat olsun, ama japon olsun" hem bu fiyata ikinci el 2004 model twister var, çin malına 3.500 YTL diyorlar az para değil ki..

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    bencede öle. sadece japon alkamta değil. sym, hyosung,kymco da gerçekten sağlam ve kendini kanıtlamış makineler üretiyorlar. aynı paralara çok az km de dediğim markalarıda alabilirler dimi ama....

byusn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bencede hatta git hyonun o arka tekeri şaka gibi duran 125 cc lik motorunu al çok daha süper bari ne vida sıkarsın ne çamurluk...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    hyo'nun xrx modeli çok güzel. ama 5000'ytl gibi fiyatı var tabi artık o'da bir kanuni oldu...

MZ Seyhannın 251'in 4 zamanlısına benziyor.Çelik Jantlı , Dübleks lastikli ve beygir gücüde 20 'nin üstünde olsa orta sınıfta 1 numara olacağından adım gibi eminim.

Kanunin yeni modellerini ne zaman göreceğiz.

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Başka bir siteden dostum Turgay hoca, Enduro200 kullanıyor.
    Her hafta dağda bayırda geziyor.
    Bartın haritasındaki tüm toprak yolları tepiyor bu makinayla.

Keşke buraya üye olsa da, gerçek kullanıcısından dinleseniz motoru.

Alıntı gaddar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi motor ne kadar güzel olursa olsun o çamurluk üzerindeyken beş para etmez gibi duruyor..Dikkat edin gibi duruyor diyorum! madem enduro deniyor neden 5. sınıf bir çamurluk var üzerinde anlamış değilim üstelik dandik dediğimiz motorların hepsindede aynı berbat çamurluk kardeşim madem Türk markasıyız diyoruz bir çamurluk yapacak kadar da mı kapasite yok bizde ...

Böyle daha iyi olmamışmı arkadaşlar???
    Böyle bir çamurlukla, ilk girdiğiniz yumuşak çamura saplanır, debelenip durursunuz.
    10 metrede bir çamur temizliği yaparsınız.
    Çamur sarmış lastik fotoları için tıklayınız.>>> http://www.motosiklet.net/forum/848844-post1033.html

Tipine bakıp motor alacaksanız, kıruyzırlara bakın.
    Enduro bu. Saksı çiçeği değil.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Olcan geç de olsa teşekkür ederim başarılı bir test olmuş. Testlerde malzeme kalitesini de belirtirseniz müteşekkir olurum.Saygılar.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)