Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Enduro 200 [Test]

Motovento
    REKLAM ALANI

Tebrikler!
    Çok güzel bir araştırma-ellerine,emeğine sağlık...
    Çalışmalarında başarılar dilerim!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    stunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda -titan -twister
    olcan, eline sağlık bilgilendirdin bizleri. daha önceki yazımda da çatı kaynağı ile ilğili olayı yazmıştım. senin kullandığın test ettiğin motosikletin çatı kaynakları nasıldı? hiç bahsetmedin. yoksa dikkat etmedin mi.
    bir motoru test etmek. alıp kullanmak olmamalı bence. uzaktan göründüğünde gayet hoş duruyor motosiklet. fakat yakından incelediğinde o kadarda albenisini görmedim. bir devir saati dahi koymamışlar.
    cbf150 ye gelince.. daha piyasaya çıkmadan önce kullandığım 1997 model titan motosikletimi cbf 150 ile değiştirmeyi düşünmüştüm. genellikle şehir içinde kullandığım için büyük motosiklet düşünmüyorum. yabancı sitelerde incelemiştim. ne zaman geldiğini duydum bayiye koştum bakayım diye fakat hayal kırıklığına uğradım. eksikleri çok. yabancı sitelerde gördüğüm cbf150 ile arasında dağlar kadar fark var. mesela devir saati, yan ayaklık, tam kapalı zincir muhafazası. şu andada gördüğüm eksiklikler giderilmediği sürece almayı da düşünmüyorum zaten.
    sağlıcakla kalın
    stunc -honda titan -honda twister
    motosiklet özgürce yaşamak, rüzgarla yaşırmak tır.

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    bende kırpılmış versiyon japon almayı istemiyorum
    mesela YBR sakuralar konusunda bu kadar şikayet varken ısrarla yol tutuşu sorunlu lastik ile geliyor.
    aynı şekilde CBF yabancı ülkelerde satılan unicorn modeli ile arasında çok eksik var.
    firmaların bu şekilde satış yapmaları ben markayım ister alın ister almayın. ben almıyorum.
    Mesaja Ek: ön çamurluk kros tipi değilde enduro tipi olarak lastiklere yakın monte edilirse ön çamurluk ile ilgili olan vibrasyon sorunu çözülmüş olabilir
    acaba ar-ge bölümü bunu denemiş olabilir mi?
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kanuni nin bu model i ile asyanın 200 cc lik enduro sunun benzer yönleri var , alana kullanana hayırlı olsun .
    Alanların şikayetlerini ve ya memnuniyet lerinin okuruz ilerki günler de nasıl olsa..

gaddar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi motor ne kadar güzel olursa olsun o çamurluk üzerindeyken beş para etmez gibi duruyor..Dikkat edin gibi duruyor diyorum! madem enduro deniyor neden 5. sınıf bir çamurluk var üzerinde anlamış değilim üstelik dandik dediğimiz motorların hepsindede aynı berbat çamurluk kardeşim madem Türk markasıyız diyoruz bir çamurluk yapacak kadar da mı kapasite yok bizde ...isteyin size 10 değişik çamurluk çizeyim bi kalıp yaptırıp plastik enjeksiyonmudur nedir bastıracaksınız hepsi bu ....enduroda cross çamurluk olmaz olursa böyle olur işte...bide aynalar var akıllara zarar hiç girmiyorum bile
    Kısaca kalite ayrıntılarda gizlidir ayrıntıdan vazgeçtik uzaktan bakınca bile kalite görünmüyor maalesef....üzülüyorum

Alın işte ispatı hiçbir simetri olmadan serbet elle çizdim motorun yan durduğunu da unutmayalım....

Böyle daha iyi olmamışmı arkadaşlar???
    bu arada arkadaşa da ufak bi rütuş yaptım çaktırmadan

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı derya_motor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete han kanuni olmasa şu an 2500 ytl ye mobylette ye biniyor olacaktın.bu çin bozması japonlar kaç lira olurdu sence
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel inceleme, iyi yazı

Mete abi, bırak şu sabit fikirliliği Kanuni bir Ducati değil, olmayacak da, ama bazı modelleri güzel.
    valla ne derseniz deyin...Kanuni alana şaşarım...paranı çöpe atacaksanız buyrun...bu kadar açık ve net...adları hıdır malları budur...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    @gaddar enduro ile kros arasındaki farkı bilmiş olsalar idi bu şekilde ön çamurluk ile çıkmazdı. model isimlendirmesi yapan kişinin motosiklet sınıflandırması hakkıda pek bilgisi yok yibi.
    bunun yanında hala bekliyorum çinden kopyala yapıştır modeli getirmeyip kendine özgün modeller çıkarmalarını.
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Metehan üstadım şuan için kanuni bizleri tatmin etmiyor ama yinede eleştirirken çok katı olmayalım, ne kadar yapıcı olursak o kadar iyi olacak.
    Kanuni her ne kadar yeterli seviyede değilsede bence iyi yolda, enazında çinli rakiplerden iyidir ..
    Hiç bir firma sıfırdan başlayıp birden yükselemez, önemli olan başlamaktır inanıyorum ki 3-5 yıl sonra kanuni çok iyi biyerlere gelecektir..
    Tuğrul kardeş maalesef şuan için durum bu ama yavaş yavaş düzelecek, İnşaAllah bundan sonra daha iyi olurda bizde yerli kaliteli ucuz bir enduroya bineriz..

Saygılarımla

Herkese iyi kandiller

yazı için tşkrler bra..

BENDE ALIYORUM YARIN ENDURO 200...AVCILIKDA VAR BRA.

BİRAZ DAĞ BAYIR GEZELİM BAKALIM..

size bir kaç hoş foto atayım aga..
    http://img267.imageshack.us/my.php?i...21023lors7.jpg

Motosikleti
    Yamaha XT 660 R
    Ramzey 200 GY Cross çok daha güzel bir alet. Hem daha atak hem yakıtta daha cimri. (test edildi onaylandı)

Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    tebrikler olcan...
    Güzel bir test yazısı hazırlamışsın.
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

kentacdis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    coming soon
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ne derseniz deyin...Kanuni alana şaşarım...paranı çöpe atacaksanız buyrun...bu kadar açık ve net...adları hıdır malları budur...
    test ortada anlayan anladı zaten, fiyatı belli özellikleri belli.
    kullanan arkadaşta ayrıntılı açıklama yapmış.

hayatında bu motora eli deymemiş adamların butip açılamalarda bulunması fanatiklikten öte değil. bırakın kullananlar konussun şikayetlerini onlar söylesin.

mete abinin nickini değiştirip "ırkçı_mete" yapmasını öneriyorum.

saygılar

Incredible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Üzgünüm ama yok!
    teşekkürler dostum başarılı bir test...
    [b]Yaşasın motosiklet kardeşliği. Sevelim, sevilelim, bu dünya kimseye kalmaz. Anneciğim, kardeşim ve gt250R sizleri ölene dek seveceğim... __No Women, Yes Vodka...:wiinkk:[/b]
    [COLOR="Red"][B]Hayallerinizin peşinden gidin. Gitmiyorsanız, gidenlere mâni olmayın.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    Titreşimli olması çok kötü, uzun yolculuklarda çok yorucu olur...
    "Motosiklet Özgürlüktür."

Motosikleti
    MZ 125
    çok teşekkürler olcan süper bi test olmuş

Motosikleti
    tabanvay
    abi yav test sürüşü için nası veriyolar bu motoru naapmak lazım bende şu freedom 200 ü test etmek istiyorumama nası olcek bilmiyorum

Alıntı gaddar adlı üyeden alıntı Mesajı göster

one la

bende diyorum bu modeli nezman böle yaptı kanuni

eline sağlık fönder kuralkanada enduro neye benzer görsünler

sağol kardeş yaaav kanuni istesin kralını çizeriz ama üretemezler

Motosikleti
    tabanvay
    bende karar verdim kanuninin model yarışmasına katılıcam maxde bi motorçizmeye başladım bu sabah fırsat buldukça çizecem bi naked belki yaparlar

ALONERIDER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora AR 180 31 Avantgarde
    Bende yeni aldım kanuni enduro 200 ümü. 700 km civarında bakımını yaptırdım ve Emirğan dan Büyükçekmece ye gazladım ,çok rahat kullanımı var ,yolu iyi tutuyor ve çok çevik bir motor. Asfalttan toprak yola girdiğinde bile aynı konforu sağlıyor.Ayrıca sesi bile toklaştı.
    Benim için en önemli şey parça tedariki şimdi TÜRKİYE nin her yerinde parçasını kolayca bulacağımı bildiğim için içim rahat.
    Ayrıca youtube deki kanuni görüntülerini izledim. Ben herzaman üretici yada ithalatçıların işini gösterilen tepki ve memnuniyetlere göre daha iyi hizmet vereceklerinden yanayım.
    Sonuçta bu işi en iyi analiz edenler kullanıcılardır.
    Parasıda oldukça uygun geldi bana.Müşteri hizmetleride iyi çalışıyor .
    Bir ürünü beğenende olur beğenmiyende.Kimse burada iyiyi ve kötüyü ispatlayamaz.Fikirler değişik oldukça ilgi uyandırır.Ben mutluyum ve önemli olanda bu.Dileğim herkesin gönlündeki motora sahip olmasıdır.
    Hoşçakalın ve kazasız ve mutlu bir hayatınız olsun

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı gaddar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan üstadım şuan için kanuni bizleri tatmin etmiyor ama yinede eleştirirken çok katı olmayalım, ne kadar yapıcı olursak o kadar iyi olacak.

Alıntı kentacdis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete abinin nickini değiştirip "ırkçı_mete" yapmasını öneriyorum.

saygılar

yav ne zaman kitlediniz bana...farketmemişim..Kanuni işte...fazla söze gerek yok...

yapıcı olmak başka...gerçekleri görmezlikten gelmek başka...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)