Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Honda, Hornet 600

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bilalancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı caner_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar şu an bende zaten var honda hornet 600 yeni aldım gerçekten mükemmel bir motorsiklet
    Hornet'i bize biraz anlatır mısınız?

Tek silindirli, cbf150, ybr125 gibi motorları kullanmış birisinin alışma süreci nasıl olur? Bu zamana kadar YBR125, CBF150 kullanan adamın ilk 4 silindirli motoru olabilir mi? Özellikle kilo bakımından çekincelerim var. Gaz, fren bunlar bi şekilde törpülenebilir ama ağırlık konusuna biraz alışmak gerekir sanırım.

Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı Bilalancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hornet'i bize biraz anlatır mısınız?

Tek silindirli, cbf150, ybr125 gibi motorları kullanmış birisinin alışma süreci nasıl olur? Bu zamana kadar YBR125, CBF150 kullanan adamın ilk 4 silindirli motoru olabilir mi? Özellikle kilo bakımından çekincelerim var. Gaz, fren bunlar bi şekilde törpülenebilir ama ağırlık konusuna biraz alışmak gerekir sanırım.

Teşekkürler.
    ağırlıktan korkmayın,güçlü ve ağır makinelerin dengesine şaşırırsınız hiç kullanmamışsanız.

6000 km tecrübeyle 117kg motosikletten 260kg motosiklete geçmiş biri olarak yazıyorum.

asıl sıkıntı gaz-fren kullanmak siz bunu düşünün ağırlığı değil.gazı freni iyi kullanan o ağırlığı dengeler.u dönüşü yaparken ön frenle motor dengelemeye çalışan motor yatınca ağır bu yaaa diyebilir ama arka freni düzgün kullanarak hassas gaz hareketiyle daha ağır bir motoru daha düşük çapta döndürebilirsiniz örneğin

Motosikleti
    Kawasaki ZX-6R 636 2006, Ducati Scrambler
    Hayatımda sürdüğüm ilk yüksek cc'li makine bu. Benim kullandığımın bakımları pek iyi değildi. Gene de verdiği tat hoşuma gitti.

Bu da ilk sürüşten anlar, devamı gelecek:

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)