Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Honda CBF 150 yi bizzat kendim denedim.. [test]

Motovento
    REKLAM ALANI
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    cbf ın gostergelerını yanımda bırılerı sormustu hatırlıyorum..vay be demek dogruymus:( saygılar sevgıler Mr.Honda
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hem cbf hemde comete kasko yaptırdım diğer arkadaşlarada tavsiye ederim ...bırakın düşmayi çalınırsa canınız çok yanar motorlarını kasko yaptıranların sayısı çok az riskte fazla olduğundan motor kasko değerleri çok fazla sayı artarsa rekabet etmek için sigorta firmaları bu fiyatları aşağı çeker şu anki piyasa rekabeti gerektirmiyo ..ortada bir pasta yok yani..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    heytbecom abi naptın öyle ya altını okumadan siteye saldırdım valla, dedim en yakın bayinin telefonunu alayımda işleme başlayım diye. Zınk diye oturdum yerime, ilahi adam ne diye yazarsın o fiyatı oraya Eralp hocam yazdıklarına aynen katılıyorum
    Kimse emin degil ki şafaktan tekrar,
    İste gelsin gül renkli şaraptan tekrar,
    Sen altınmısın hey! aptal herif, Gömüpte çıkarsınlar topraktan tekrar.Ömer Hayyam

autonomous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en son xrv 750 Africa şimdi 4 teker
    izlenimlerin için teşekkürler honda tr de çıkmaya başlamış ama fiyat henüz yazılmamış ve satışa sunulmamış. 3500-4000 aralığında olursa fiyatı çok iyi geçerse şayet bunun yerine ikinci el cbf 250 tercih edilir sanırım
    "inandığın gibi yaşamazsan, yaşadığın gibi inanırsın"
    NE MUTLU, TÜRKÜM DİYENE

5000 liraya ciilop gibi 2. el cbf 250 almak varken bu motora 3500-4000 verilmez
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    CBf 150'nin fiyatı 3200 YTL +-200 YTL olacakmış, Honda Türkiye'den bir müdür söyledi.. kesin fiyat henüz belli değil.. yani 3000 YTL de olabilir 3400 YTL'de..

eralpt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motosiklet, kamp, bilgisayar
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5000 liraya ciilop gibi 2. el cbf 250 almak varken bu motora 3500-4000 verilmez
    Bu da kişiden kişiye ve beklentiden beklentiye değişiklik gösterir. Bazı insanlar ikinci el arac almayı sevmez.. 5000 lere alınacak Twister 2004 model olur, en iyi ihtimalle 15.000+ KM olur ve bir süre sonra zincirdi dişliydi lastikti vs başlar masraf acmaya.. Onun dışında parca fiyatı da önemli. Kuryelere mesela CBF 250 gitmez. En ufak bir kazada gösterge paneli 1 milyar civarında.. Farı desen 280 YTL idi yanlış hatılamıyorsam.. Diğer bir konu ise alım maliyeti.. Bu tip motoru (CBF 150 - YBR 125) bir çok insan kredi kartı yada Anadolu Cetelm ile ayda 200 YTL gibi taksitle alıyor. ikinci el motoru bu şekilde alamazsınız. Bu tip aracların amacı ucuz sürüş maliyetidir. Az benzin yakması parca ve bakım maliyetinin düşük olması. Ha bu arada 5000 lere 2005 CBF 250 varsa yana yakıla 2 bayan öğrencim arıyor hemen satabiliriz. Kimse 5.5-6 nın altına vermek istemiyor.
    Eralp TEREM
    motogiyim.com
    motoregitim.com

eralp kardeşim ben daha yeni cbf 250 sıfır aldım almadan önce bir çok cbf sahibine telefon ettim 2005 model 10000 km altı pazarlıkla rahat 5000 e alınır öğrencilerine söle arasınlar pazarlık yapsınlar öle armut piş azıma düş yok

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İkinci el japonların uygun fiyatlı düşüremedikten sonra hiçbir cazibesi yok daha dün ilanlara bakıyorum sıfır fiyatı 1600 ytl olan today e adamlar 1400-1500 fiyat çekiyorlar. Ybr fiyatına yakın olursa honda bu motoru iyi satar.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

eralp hocam aydınlatıcı bilgilerin için teşekkürler, bende 600 lük race bana fazla gelir 250 lik olsa diye hayıflanıyordum, demekki 125 lik commutera daha uzun süre devam edeceğiz.

tavsanolusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2007
    Arkadaşlar bende fiyat aldım bu motor için 3.250 ytl dedi kuşadası bayii toplantı bile yapılmış bunun için eylül ayının ilk yarısı geliyor dedi. Bence motor alacak olanlar az daha sabretsin motoru yerinde görün resim değil motor alıyoruz. Eralp abi teşekkürler
    [COLOR="Navy"][SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"]UÇURUMUN KENARINDAN YÜRÜYÜN ZEVK SİZE GELSİN!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beklemekte bence de fayda var, ben açıkçası şu günlerde iyi ki beklemişim diyorum. Belki de düşündüğümden de ucuza bildik marka bir motor alacağım. Umarım fiyat denildiği gibi olur ve umarım bir süre o fiyat devam eder. Benim gibi ilk kez motor alacak olanlara ben de bu motoru bayii de görmeden başka motor için acele karar vermeyin derim.
    Eralp Hoca tekrar teşekkürler, bilgiler için. Takipteyim...

Ayrıca BIYIKLI'ya da katılıyorum, bence de bu motor 4000ytl altı olursa çok iyi satış yapacaktır.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    YBR Cg falan hepsi bitti bence.Bu motor piyasaya bahsedilen fiyatlarla girerse her taraf bu motordan dolar.
    Ayrıca daha açılmamış bi 150 cc'nin 120 görmesi gerçekten çok iyi.Sonracııma motor çinde yapılmış olabilir ama Honda ismini lekelemez asla bana göre.çünkü Çinde yapılan motorlar işçilikten kalitesiz değil,kullanılan malzemeden kötü !eğer Honda firması sağlam malzeme kullanıp çindeki düşük maliyetli iş gücünü birleştirmeyi başarırsa zamanının efsanesi Titan derin bi uykuya yatcak gibi gözüküyo.
    Yukarıda arkadaşın biri çin motorları arızaya başlayınca bu motor satılır demiş.Kardeşim zaten motorlar probleme başladı bile.Tanıdığım ustalar arabalarının modellerini yükseltmeye başladılar Bu Hondanın bu modeli için piyasaya en uygun giriş zamanı demek
    Bekle ve Gör (yine bekleycez ve görcez)
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Gercekten fıyat 3.250 gibi bir rakam olacaksa en azindan degisiklik yapmis 125 kategorisinden farkli bir motor almis olacagiz ne ybrye nede cgye benzeyen bir motor. Ben umutluyum ve tutulacagini dusunuyorum umarim yakinda avrupada olan 125liklerde gelirde mutlu mesut bahtiyar oluruz saygi sevgi her zaman icin, dusunceler icin
    Kimse emin degil ki şafaktan tekrar,
    İste gelsin gül renkli şaraptan tekrar,
    Sen altınmısın hey! aptal herif, Gömüpte çıkarsınlar topraktan tekrar.Ömer Hayyam

Motosikleti
    O gun bir de video çekmiştim.. Anca ufaltıp koyabildim kusura bakmayın..

Buyrun aşağıda.. Nasıl hızlandığını görebilirsiniz.. Ruzgarla karışık sesini de duyabilrisiniz. Makineyi elimde tuttuğum için anca bu kadar oldu..

http://www.hemenpaylas.com/download/.../Film.wmv.html
    Eralp TEREM
    motogiyim.com
    motoregitim.com

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    eralpt hocam, bence bayan öğrencileriniz cbf250 yerine hyosung comet250 alsınlar derim. Hem şeklen, hem performans olarak kanımca cok daha guzel bir motor. 2005 modelini de 5000 ytl civarına bulabileceklerini sanıyorum. Keza birkaç araç satış sitesinde araştırdığımda 5100 ytl'ye (pazarlık payı var) comet buldum mesela..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Motosikleti
    Alıntı cenkmenderes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eralpt hocam, bence bayan öğrencileriniz cbf250 yerine hyosung comet250 alsınlar derim. Hem şeklen, hem performans olarak kanımca cok daha guzel bir motor. 2005 modelini de 5000 ytl civarına bulabileceklerini sanıyorum. Keza birkaç araç satış sitesinde araştırdığımda 5100 ytl'ye (pazarlık payı var) comet buldum mesela..
    Valla ben hep söylüyorumda.. Yok ikinci elde satamam yok bişi olur yok bilmemne.. Çok da üstlerine gitmek istemiyorum tabi.. Yarın bi gün olmicak bişi olur suclusu ben olurum. O risk ve sorumluluğun altına girmeye gerek yok. Bi de Comet CBF den biraz daha yuksek ve agır. O da biraz sorun.. Zaten bir çoğunun ayak ucu basıyo yere bi de yukselirse motor iyice zorlaşır olay..
    Eralp TEREM
    motogiyim.com
    motoregitim.com

Sesi tok geliyor yaa, bende kullanmak istiyoruum.
    Eralp duy sesimi, al şu motoru güzel bir test yap bizde deneme sürüşü yapalım

arn125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eralp hocam test için tekrar teşekkürler.

Arkadaşlar Eralp Hocanın hakkını cok yiyorsunuz. adam kot pantolon ve rugan ayakkabı ile sizin için daha motor piyasaya cıkmadan test yapmıs.fotograflar bilgiler süper olmus ve video bile var. 15 dk lık bir test için mükemmel olmus...
    siz ota püsüre dikkat çekip doldurmuşsunuz formu...

ELLERİNE SAĞLIK ERALP..

motorun hızlanısı bence cok iyi daha rodajdan bile cıkmamıs bir motorun bu kadr kolay 100 görüp gecmesi güzel bir performans. ama ben hala söylüyorum motorun tipini hiç begenmedim

bi sorum olacak ??? motor çok mu küçük banamı öyle geldi. sitedeki bilgiler speed ve ybr ile hemen hemen aynı ama ybr ve speed daha büyük ve kalıplı geliyor bana....

eralpt abi ben seni gördüm bana dedilerki bilmemne dergisinin deneme sürücüsü şu pistteyken bende oradaydım kenarda seni izliyordum niye karşılaşmadık sen yokuşun tepesindeyken biz teori dersi alıyorduk valla gözüm sende kaldı dersi dinlemedim
    Kask tak!

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler