Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122

Honda CBF 150 yi bizzat kendim denedim.. [test]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cbf 150 kara inci
    Abi telden girdiimdn dolayı çok sorun oluyo o yüzdn iyice heryere bakamıorm cewabı olanlar burayada yazarsa çok sewincem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar öncelikle merhaba herkeze ben bu hafta 2 _ 3 gün oluyo alalı. motorumuz honda cbf 150 yi... henüz motoru plaka ruhsat için teslim almadım motorun net fiyatı tam : 4.000 tl dir. işte mont , eldiven , kask derken bu rakam kendi adıma 5.000 tl' yi buldu. hayırlısıyla bu cuma gidip getireceğim.... motor süper gerçekten gidip yakından görünce bi başka güzel oluyomuş ön grenaj yan farlar mükkemmel bi hoşluk katmış motora üstünde hafif numara ve şekil gibi modifye yapınca makineleri aratmaz eminim ,,, ben iş için deil sadece gezmak için aldığım için bi başka güzel oluo niye çünkü arkaya taktığımız sepeti 600 f e taksanız onun bile şeklini bozuyo onun için motorun arka kuyruğundaki demiri bile kaldımayı düşünüyorum motor süper herkeze tavsiye ederim teşekkürler.

Motosikleti
    honda cbf 150
    slm arkadaşlar

enqincbf16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    mevlüt okutman lazım senin aga 45 kilo 140 km hız orantısız :D

2007 Model honda cbf 150 satın aldım yaklaşık 3 bin km oldu ve bu süre içerisinde Bursa/İnegöl'den Bilecik,Yenişehir,Bursa,Eskişehir gibi yerleri gezme fırsatım oldu yol tutuş vites geçişleri aklınıza ne gelirse mükemmel tek sıkıntısı 2010'a kadar olan modellerde far sorunu var buda mekanik yapıcak bir şey yok ama tek kelimeyle özetleyim motor tutkunları 2'ye ayrılır yol ve yarış bu motor her ikisinide kapsıyor hem rahatsın hemde hızını torkunu hissediyorsun ve hiç bir şekilde aklın motorda kalmıyor yolda bırakırmı gibilerinden cbr mı cbf mi diye düşünen araştıran arkadaşlar varsa eğer cbr 125 de kullandım sadece hız olarak biraz daha hızlı cbf 150 gibi kaliteli üretim değil rahatlık sıfır kesinlikle cbf 150

REKLAM ALANI
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler