Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Honda CBF 150 yi bizzat kendim denedim.. [test]

Motovento
    REKLAM ALANI
    APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    bence biraz zamana ihtiyaç var bakalım zaman neler gösterecek bana sanki üzerinde kişisel olarak biraz çalışılırsa fiyatıda uygun olursa iş yapar gibi geldi
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    güzel motora benziyor fakat hondanın bu motoru getirmekteki amacı ne olaki , arkadaşların dedikleri gibi cg 125'i piyasadanmı kaldırıcaklar acaba ???

bide fiyat konusunda bencede 4000 den aşşağı olmaz 125'liği 3900 250'liği 8000 den satan firma buna 4000-5000 arası kapı açar bence ve satmaz.......
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

krank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ybr 125'e rakip olur.başka da birşey olmaz.
    neden adam gibi motorlarını getirmez şu markalar anlamam..
    cahil doluymuş burası bee..

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel motor,ben alsam ilk iş gidonu değiştiririm sanırım,daha alçak bir gidon takarım

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3500 seviyelerinden piyasaya girerse muhtemelen iyi satış grafiği yakalarlar ancak 4000 ve üstlerinde bende açıkcası pek tutulacağını sanmıyorum 4000 alt segment motosikletler için bana göre bir limit gerçi cbr 125 bunu geçti zamanla anlıyacağız bakalım

tavsanolusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2007
    bende geçen hafta baya bi arştırdım kuşadasında motorsiklet bayilerine baktım. honda açılmış yeni sayılır sahibi baya ilgilendi bana netten gösterdi motoru ve eylül ilk hafta geleceğini söyledi. fiyat olarakta 3.250 dedi arkadaşlar. yamaha ybr 125 ile karşılaştırma yapmalı bence. Bende motor alıcam ybr de karar kılmışken bu motoru beklemeye karar verdim. bakalım gelince anlıycaz. sevgiler saygılar
    [COLOR="Navy"][SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"]UÇURUMUN KENARINDAN YÜRÜYÜN ZEVK SİZE GELSİN!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    kardeş güle güle bin kazasız belasız ama bişey var motor 144 km de ve sen 120 km hız denemesi yapmışsın sağlığın için o motoru açmadan basma bend-ce 600 lerde ona kalkışmalıydın

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Açıkçası resimlerinden çok daha hoş duruyor.. Resimlerde safkan çin gibi duruyordu makine.. Ayrıca motorun yatma kabiliyetine de hayran kalmadım desem yalan olur.. Oldukça güzel.. Paylaşım için teşekküreler hocam.
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

hvarol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 V-Strom K6
    Merhaba,

Arkadaşlar CBF 150 Honda'nın Çin'deki fabrikasında üretiliyor. http://www.honda-sundiro.com/product...46&p_sort_id=3 Bence tamamen YBR'ye karşı getirilecek olan bir motor, zira arkadaşların da belirttiği gibi CG 125, YBR'nin epeyce gerisinde kalmıştı.
    Bana rengi ve desenlerinden dolayı pek şirin görünmedi, siyah ve grisi mutlaka daha güzel olacaktır.

Haydar Varol
    YBR'06 Gri

a.c.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    economical obstacles,you know...
    Gorunusu biraz garip geldi bence cok tatmin edici degil belki rengindendir

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    fiyatı 3250 civarı olursa tereddütsüz ybr olur piyasadan silinir ybr motor hem commuter olarak binilir hemde uzun yolda yorucu olmaz manevra kabiliyetininde yüksek olduğu açıkça görülüyor eğer cbr 125 almamış olsaydım kesinlikle tercihim bu olurdu bakalım gelince yakından inceleyeceğim olmazsa motosikletimi satıp bir tane alabilirim
    CBR 125 R

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Açıkçası ben Honda'nın neden bu modeli Türkiye'ye getirmek istediğini anlamış değilim. Daha önce CBF150 var mı, yok mu tartışmasında söylediklerim hala geçerli. Birçok ülkelerde satışa sunulmayan bu tip modeller aslında Hindistan gibi 250cc üzeri motorların kullanımının yasak olduğu ülkelere özel üretiliyor ve çoğu Honda'nın Çin'deki fabrikasında üretiliyor. Hero Honda diye bir marka var mesela, 225cc.

Bence Honda'nın CBF150 modelini Türkiye'ye getirmesindeki tek neden Çin malı ucuz markaların çok rağbet görmesi. Bu motorun satış fiyatı ile ortalama Çin malı bir motor alınabiliyor. Honda da bu ucuz pazara girmek istedi bence. Alternatif olarak CBR125R var ancak 5000 YTL gibi bir fiyat yüzünden yine bazı kesime hitab etmiyor. CBF150 ve CG125 birbirine çok benzer motorlar. Yamaha YBR125 de bu kategoride çok sayıda satılan bir model. CBF150 bizde tutar mı tutmaz mı bilemem ama bence gereksiz bir hareket olmuş bu.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ellerinize sağlık. detaylara girmişsin de, motor oyuncak gibi geldi. ama merak ettiğim şu oldu, ya sizin boyunuz uzun, ya da motor çok küçük. boyunuz kaç? motorun ebatları nedir? yeniden teşekkürler.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Spatula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100KM siyah
    Yaw motorun tipini fiyatını filan geçiyorumda abi sen o motoru nasıl o kadar yatırdın hala anlamış deilim walla beceri ha düşmedin dimi o kadar yatırdıktan sonra allah allah walla büyük iş!!!
    İyi kötü kazanırım para ama kaltptir asıl kumabara bi sevgilim yoksa kollarımda napiim Mondiali altımda :P

ghostriderrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MASH 150 BEYAZ
    aynı cbr 125 e benzemiş ama 10 numara kurye motoru olur

vedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6
    cg125 çin malı değildi. Sanıyorum brezilya üretimi. Bu yeni motor muhtemelen çin üretimi ve fiyatının cg125 den çok uygun olması sürpriz olmamalı...
    Less is more...

ManyAak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar öğrendiğime göre fiyatı 3500 ytl civarında olacakmış(inşallah)
    2 tür insan daima açtır:1.si bilimi arayan 2.si ise PARAYI::sas::

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Paylaşım için teşekkürler.
    Bu arada baya bir kuka devrilmiş pistte

MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Eğer denildiği gibi bu motorun fiyatı 3.250-3.500 Ytl arasında olursa hiç tereddüt etmeden alır garajıma koyar askere gider gelincede sizinle doya doya binerim. Ayrıca motorun 120 km rahat çıkması, digital vites göstergesi, saati falan olması yakıt tüketiminin ybrden bile az olması, titreşim olmaması, Eralp hocanın test edip okey vermesi vede honda olması beni tatmin etti. Hayırlı uğurlu olsun yeni 150liğimiz.
    Kimse emin degil ki şafaktan tekrar,
    İste gelsin gül renkli şaraptan tekrar,
    Sen altınmısın hey! aptal herif, Gömüpte çıkarsınlar topraktan tekrar.Ömer Hayyam

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Çoğu kişi motorun yatma açısına şaşırmış. Ben de bunu anlamadım. Siz motoru yatırmadan mı kullanıyorsunuz yoksa motorun lastikleri ince diye mi bu kadar yatmış olduğuna şaşırdınız? CBR125'te de ince lastik var, babalar gibi yatıyor motor. Honda'nın asfaltının özel bir asfalt olduğunu da göz önünde bulundurursak bu çok normal.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler