Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Jinlun JL150-5 CLASSIC [test]

Motovento
    REKLAM ALANI

bu fiyatta böyle motor biraz zor bulunur 2 senedir biniyorum 15 bin km yaptım maşallahı var hemde 2005 model

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    100 km de gerçekten de 2.5 litre mi yakıyor? bu arada arabayla 30 km ölçtüğüm mesafeyi jinlun 38 ölçüyor yakıt hesaplarken km saatine bakarsanız aldanırsınız
    Karadeniz - Giresun.

dişililerin ön 17 arka 40 zinciride 428 128 L kullanın titreşim 80 den sonra başlıyor motosikleti 20 km hızlandırıyor.
    yani çeyrek gaz kacla gıdıyordun 60 km bu malzemelerle aynı gaz 80 le gıdıyorsun....
    ama yokuslarda bırazcık tork azalıyor ama yeterli yinede...
    bide yedek parca bulabılecegımız site veye dukkan bılgısı verebılırmısınız

doganugursen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight ve keeway supershadow
    merhaba arkadaşlar bende bu ayın başında bi jinlun 150-5 almayı düşünüyorum motor 2. el bütçe meselesi olduğu için bunu alıcam birde hırs ettim artık alıyim die bakalım neler olucak

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı doganugursen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bende bu ayın başında bi jinlun 150-5 almayı düşünüyorum motor 2. el bütçe meselesi olduğu için bunu alıcam birde hırs ettim artık alıyim die bakalım neler olucak
    Başına bela almak istiyosan al. Ben olsam yayan yürürümde o motora binmem

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Alıntı doganugursen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karamsar olmamak lazım. Beklentiniz yüksek değilse Jinlun iyi bir başlangıç motoru olabilir. Benim ilk motorumdu. Hiç üzmedi desem yeridir. Şanslı olmak lazım biraz da.
    Gökhan YAŞDAL

Motosikleti
    jin lun 150 cbf150
    Hortlatmak gibi olacak ama jinlun 150 ile ehliyet aldım... Affedici bir motor,hatalarını görmezden gelir...Az yakar... Seni hata yaptıracak atraksiyonlardan uzak tutar,koruma demirin varsa (ki hepsinde var sanırım) Benim gibi kahkaha atarken yan yatar ve kahkahana devam edersin... Üstüne oturduğunda kendini biraz sonra ne olacak durumundan çooook uzaklarda güvende hissedersin. Hele o üzerine yatarak ilk binmesi yok mu adamı hasta eder...! Geldiğini görmeyen bir yaya ya da arabaya korna çalmak yerine ara gazı vermek de cabası... Bir yokuştan aşağı inerken büyük vitesla kompresyona bindirerek indiğinde çıkan ses sanki 1000 lik motorlara bindiğini hissettirir... Keskin bir köşeden dönecekken ayak frenine asılıp kıç atması ise seni ufaktan steve mcquenn yapar... Süspansiyonu berbat,90-100 ü geçmiyor... Kırmızı ışıklarda sen vitesi boşa almayı başarana kadar yeşil yanıyor... Bazen yokuş çıkacağın zaman 1. vitese geçmemekte inadı var... Karı gibi... Üstüne biniyorsun ama onun dediği oluyor... Yine de Jinlun iyi motor...Daha beni yolda bırakmadı... Henüz yani...

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler