Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Hyosung Karion (RT125) [test]

Motovento
    REKLAM ALANI
    denden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio x9 Evo 250
    Selamlar

Ben bu motoru MT indiriminden sonra almayı düşünüyoruz. Lastikler özellikle yağış ve kar koşullarında nasıldır acaba?

Olcay'a mesaj attım ancak sanırım yoğun bu aralar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olcay ustam emeğine sağlık Zevkli olduğu kadar sorumluluk da gerektiren bir işDevamlarını bekliyoruz...Honda sana mesela bi goldwing verse test için hiç fena olmazdıEminim sitede bir sürü goldwing almak isteyen vardır

gaddar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Slm...Bende de RX125 var çok sağlam motordur yaklaşık 25000 km de ve hiç bir masraf yapmadım sadece yağ ve zincir değişti...karion u beğenenler ve almayı düşünenler birde RX125 e bakın derim...yanlız bu motorla yağmurda asfalt zeminde çok dikkatli gitmek gerekiyor lastikler asfaltta ıslağı sevmiyor..gerçi biçok motor ıslakta iyi yol tutmuyor ama kışında binecem diyenler yağmur desenli bir arka lastikle çok daha rahat eder...

kazasız günler

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    denden yağmurda ve karda test etme imkanı bulamadım maalesef

Ama normal şartlarda yol tutuşu mükemmel, her motor gibi ıslakda sorun yapar. Islak zeminde sorun yaşamak istemiyorsanız (her motor için) tam bir yağmur lastiği almanız lazım, buda mevsim normallerine göre ülkemizde fuzuli bir harcamadır bence..

Motosikleti
    Piaggio x9 Evo 250
    selam,

bugun bir bayiye gidip sordum. Bana arka lastik kum ve kar icin dediler. yaz kis kullanirsin dediler. emin olamadim gerci.

bu sirada bayiide fiyat 5.100, nakit alirsan ruhsat vs..dahil 5.000 e indirebiliyorlarmis.

Motosikleti
    Honda NC 750X
    MT üyelerine özel fiyat 4400 YTL, habriniz olsun..

Motosikleti
    Piaggio x9 Evo 250
    evet biliyorum zaten o yüzden almayı da düşünüyorum.

Ancak bu indirimden faydalanmak için ne yapmamız lazım? 1 hafta sonra alacağım, bir yere isim yazdırmak lazım mı?

Huckle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şimdilik yok
    Ben de haftasonu gibi inceleyip, yaz sonu da olsa, bu enteresan aleti almayı düşünüyorum..
    Şu liste olayına açıklık getirebilir miyiz?

Motosikleti
    Honda NC 750X
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=386592

Bu başlığa isimlerinizi yazdırabilirsiniz indirim için...

Motosikleti
    Piaggio x9 Evo 250
    sagolasın, yazdım

Arkadaşlar yağmurda iyi yol tutmuyor dediğim motor halen kullandığım RX125 tir yanlış anlaşıldı galiba karion hiç kullanmadım ve tüm crosslar daha doğrusu cross lastikler asfaltta hele yağmurda iyi değildir karion biraz daha iyi olduğunu tahmin ediyorum lastik genişliğinden dolayı... RX le aynı makineye sahip ve ben bu makineye kefilim çok sağlamdır çok az yakar..
    Ben 25000 km sorunsuz kullandım ama biraz da kullanmayı bilmek gerekiyor doğrusu, tecrübe şart 14 yıldır motora binerim acıbadem-kadıköy çevresinde 500 cc gibi eksoz sesi olan bir RX125 görürseniz işte o benim ...
    unutmadan motorum 7 yaşındadır haysung bana sıfır motor gönderene kadar binecem inat ettim not:hala buji değiştirmedim ngk dan da buji bekliyorum c8eh9 yok

herkese kazasız günler

sindoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    gaddar motorunu çok daha uzun süre sağlıklı ve kazasız günlerde kullanmanı dilerim. istemiş olduğun C8EH-9 NGK buji Global Motorun stoklarında mevcut. İstediğin taktirde sana en yakın servise veya vereceğin adrese bujiyi yollarız.
    Görüşmek dileğiyle.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende aynı aletin rx modelini 2002 den beri kullanıyorum yalnız benimki 50000 civarı oldu ....japonlara taş çıkartır
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Haydiii, bi ara globalin sitesinde incelemiştim, valla yeni kullanıcı olacağım için ağzım sulandı şimdi, ama 4400"ü verecek para da yok. Valla almak isterim bu aletten, cruiser sevdamı da ertelerim başka bahara, ama nakit yok be yaa.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Tophane'de Karion'u 10-15 dakika test etme fırsatı buldum, öncelikle viraj yeteneğine hayran kaldığımı belirtmeliyim.Çok dar bir alanda 180°lik bir dönüşü o kadar rahat tamamladı ki, sadece olduğum yerde dönüp durasım geldi.
    Sadece denemek için 500-600 metrelik bir mesafeyi gittim geldim, hızlanması, ivmelenmesi de çok hoşuma gitti.(Çıkışta aynı yoldan Superlight'la geçerken aklımda hala aynı yoldaki Karion deneyimim vardı, istemeye istemeye de olsa daha zevkli olduğunu söyleyebilirim.)
    Sırf denemek için bir de ufak çaplı kaldırım tırmanması denedim, hem ön tekerleği, hem de arka tekerleği kaldırıma çıkarmadan hemen önce durdurmama rağmen ilk gazda gayet rahat kaldırıma zıpladılar.
    Yeni değişmiş zincir faktörü de olmasaydı ne yapar eder Tophane civarında taş-toprak bulur, motorun cross özelliklerini de test etmeye çalışırdım ama Karion hasta yatağından yeni kalkıyordu.

Sonuç olarak tam alınası bir "Şehir Tarzanı" olan Karion, asla tereddüte mahal vermeyecek bir motor.
    Almayı düşünenler şimdiden güle güle kullansınlar.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Arkadaşlar global motordan "sindoman" yukarıda yazdıklarımdan sonra ngk buji yi ve istediğim parça listesinde çok uygun fiyatlı olduğundan sipariş verdiğim balata yağ filtresini debriyaj telini jet hızıyla göndermiştir yarın bana ulaşacak...Buradan Global motor a ve Rahmi bey e çok teşekkür ediyorum
    Hyosung almayı düşünen arkadaşlara kesinlikle doğru karar verdiklerini belirtmek istiyorum...HYOSUNG bu satış sonrası anlayışı ile inanın bir numara olacak

KAZASIZ GÜNLER DİLEĞİYLE

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    tahminimden büyük motormuş.
    deposu ve selesi değiştirilip gayet güzel bir nake motor yapılır bundan.

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    yeni başlayanlar içi ideal bence Tester Olcay abi sınırları fazlasıyla zorladı zaten yolda yaptığı zik zaklar süperdi lastiklerin yol tutuşu süper ilk başlangıçta görüntüsüyle bile farklı olduğunu hissetdiriyor zaten yeni başlayanlar zevkle alabilir bence gezide deneme şansın oldu süspansiyonlar harika özellikle frenlemelerde çok zevk alıyorsunuz ve frenler başarılı 125cc için
    benim görüşüm bu kadar
    ERASER WİLL COME BACK

dj_ozi_68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan bisiklet
    arkadaşlar benim boyum 1.90 bu motora binersem heralde elimde oyuncak gibi kalır 1.sayfadaki fotolara baksanıza adam kısacık motor ufacık kalmış hhehehe

rsc86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    moskoviç 1.5lpg ilk hedef YZF 125 ileri
    beğendim kırmızısı varmı

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler